Чили - Копа Чили (2024)
00:30
Коло-Коло Сантяго
О'Хигинс Ранкагуа
с общ резултат 5 - 3
О'Хигинс Ранкагуа2 - 2Коло-Коло Сантяго
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.22 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.06.2024 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Макул, а гостите от Ранкагуа. Разстоянието между двата града е 76.1 км. Мачът ще се играе на стадион Давид Арелано, който има капацитет от 47 000 места. Размерите на терена са 108 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Давид Арелано. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Коло-Коло Сантяго - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.06.2024 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 3.51 | 3.36 | 1.91 |
| 03.06.2024 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 0 - 1 | Деп. Копиапо | 1.28 | 5.31 | 8.30 |
| 30.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Серо Портеньо | 1 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 2.09 | 3.12 | 3.61 |
| 25.05.2024 | Примера Дивисион | Депортес Икике | 0 - 3 | Коло-Коло Сантяго | 3.14 | 3.44 | 2.09 |
| 20.05.2024 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 2 - 0 | Палестино Сантяго | 1.59 | 3.86 | 5.15 |
| 16.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Алианса Лима | 1 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 2.85 | 3.06 | 2.53 |
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Аудакс Италяно Сантяго | 1 - 4 | Коло-Коло Сантяго | 3.49 | 3.34 | 1.99 |
| 10.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Коло-Коло Сантяго | 0 - 1 | Флуминензе RJ | 2.27 | 3.10 | 3.17 |
| 04.05.2024 | Примера Дивисион | Кобресал Ел Салвадор | 2 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 3.93 | 3.53 | 1.81 |
| 29.04.2024 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 3 - 1 | Унион Ла Калера | 1.41 | 4.29 | 6.97 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
О'Хигинс Ранкагуа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.06.2024 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 3.51 | 3.36 | 1.91 |
| 01.06.2024 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 0 - 4 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.54 | 3.19 | 2.61 |
| 26.05.2024 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 2 | Кобресал Ел Салвадор | 1.83 | 3.47 | 3.92 |
| 19.05.2024 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 2 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.19 | 3.24 | 3.12 |
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Унив. Католика | 3 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.03 | 3.26 | 3.46 |
| 06.05.2024 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 5 | Аудакс Италяно Сантяго | 2.05 | 3.22 | 3.42 |
| 27.04.2024 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 2 | Унион Еспаньола | 2.12 | 3.30 | 3.20 |
| 21.04.2024 | Примера Дивисион | Кокимбо Унидо | 2 - 0 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.29 | 3.23 | 2.90 |
| 14.04.2024 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.26 | 3.22 | 3.05 |
| 07.04.2024 | Примера Дивисион | Унион Ла Калера | 2 - 3 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.56 | 3.12 | 2.69 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.06.2024 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 3.51 | 3.36 | 1.91 |
| 25.02.2024 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 0 | Коло-Коло Сантяго | 3.18 | 3.24 | 2.18 |
| 15.07.2023 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 2 - 0 | О'Хигинс Ранкагуа | 1.96 | 3.30 | 3.76 |
| 29.01.2023 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 5 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 3.46 | 3.22 | 2.08 |
| 30.10.2022 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 2 - 0 | О'Хигинс Ранкагуа | 1.64 | 3.61 | 5.27 |
| 22.05.2022 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 3.59 | 3.29 | 2.00 |
| 09.09.2021 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 3 | Коло-Коло Сантяго | 4.80 | 3.48 | 1.69 |
| 12.04.2021 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 1 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.06 | 3.09 | 3.64 |
| 14.02.2021 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 2.30 | 3.21 | 2.90 |
| 09.09.2020 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 0 - 1 | О'Хигинс Ранкагуа | 1.95 | 3.52 | 3.44 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Коло-Коло Сантяго имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Универсидад де Чили | 15 | +14 | 32 |
| 2 | Кокимбо Унидо | 15 | +10 | 31 |
| 3 | Универсидад Католика | 15 | +6 | 27 |
| 4 | Коло-Коло Сантяго | 15 | +11 | 26 |
| 5 | Палестино Сантяго | 15 | +9 | 25 |
| 6 | Унион Еспаньола | 15 | +5 | 24 |
| 7 | Депортес Икике | 15 | +2 | 24 |
| 8 | Евертън Виня дел Мар | 15 | -1 | 21 |
| 9 | Нубленсе Чилан | 15 | +6 | 19 |
| 10 | О'Хигинс Ранкагуа | 15 | -4 | 19 |
| 11 | Уачипато Талкауано | 15 | -11 | 16 |
| 12 | Кобресал Ел Салвадор | 15 | -3 | 15 |
| 13 | Депортес Копиапо | 15 | -6 | 15 |
| 14 | Аудакс Италяно Сантяго | 15 | -4 | 14 |
| 15 | Кобрелоа Калама | 15 | -23 | 14 |
| 16 | Унион Ла Калера | 15 | -11 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.22 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.06.2024 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра