Чили - Суперкупа (2018)
събота, 27 януари, 2018
00:00
Коло-Коло Сантяго
Сантяго Уондърърс
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Коло-Коло Сантяго
2 0% за Сантяго Уондърърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.33 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.22 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.29 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.01.2018 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Макул, а гостите от Валпараисо.
Разстоянието между двата града е 108.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Давид Арелано,
който има капацитет от
47 000 места.
Размерите на терена са 108 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Давид Арелано.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коло-Коло Сантяго - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.12.2017 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
0 - 3 |
Коло-Коло Сантяго |
6.95 |
4.60 |
1.36 |
| 03.12.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 2 |
Курико Унидо |
1.42 |
4.16 |
6.38 |
| 26.11.2017 |
Примера Дивисион |
Евертън Виня дел Мар |
2 - 3 |
Коло-Коло Сантяго |
3.21 |
3.30 |
2.06 |
| 05.11.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
5 - 2 |
Унион Еспаньола |
1.67 |
3.49 |
4.64 |
| 28.10.2017 |
Примера Дивисион |
Депортес Темуко |
1 - 0 |
Коло-Коло Сантяго |
4.22 |
3.39 |
1.76 |
| 22.10.2017 |
Примера Дивисион |
Аудакс Италяно Сантяго |
0 - 3 |
Коло-Коло Сантяго |
3.55 |
3.42 |
1.91 |
| 15.10.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
2 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.54 |
3.68 |
5.46 |
| 01.10.2017 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
0 - 1 |
Коло-Коло Сантяго |
2.59 |
3.25 |
2.44 |
| 23.09.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 0 |
Сан Луис Килота |
1.44 |
4.16 |
6.00 |
| 09.09.2017 |
Примера Дивисион |
Депортес Икике |
1 - 1 |
Коло-Коло Сантяго |
3.46 |
3.36 |
1.93 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Сантяго Уондърърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.12.2017 |
Плейофи |
Сантяго Уондърърс |
0 - 1 |
Унион Ла Калера |
2.01 |
3.10 |
3.63 |
| 15.12.2017 |
Плейофи |
Унион Ла Калера |
0 - 1 |
Сантяго Уондърърс |
2.71 |
3.00 |
2.49 |
| 10.12.2017 |
Примера Дивисион |
Палестино Сантяго |
0 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
2.41 |
3.23 |
2.68 |
| 05.12.2017 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
1 - 1 |
Депортес Темуко |
1.83 |
3.37 |
3.92 |
| 26.11.2017 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
2 - 2 |
Сантяго Уондърърс |
1.94 |
3.21 |
3.68 |
| 11.11.2017 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
1 - 3 |
Сантяго Уондърърс |
2.02 |
3.17 |
3.46 |
| 04.11.2017 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
0 - 1 |
Унив. де Чили |
2.69 |
3.23 |
2.39 |
| 29.10.2017 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
0 - 3 |
Сантяго Уондърърс |
2.23 |
3.20 |
2.98 |
| 26.10.2017 |
Копа Чили |
Уачипато Талкауано |
0 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
2.08 |
3.16 |
3.32 |
| 22.10.2017 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
3 - 3 |
Евертън Виня дел Мар |
2.44 |
3.11 |
2.71 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 равенства
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.10.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
2 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.54 |
3.68 |
5.46 |
| 11.03.2017 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
0 - 2 |
Коло-Коло Сантяго |
4.76 |
3.72 |
1.62 |
| 24.09.2016 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
1 - 1 |
Сантяго Уондърърс |
1.52 |
3.90 |
5.59 |
| 30.04.2016 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
2 - 1 |
Сантяго Уондърърс |
1.33 |
4.77 |
7.30 |
| 11.01.2016 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
2 - 1 |
Коло-Коло Сантяго |
4.18 |
3.54 |
1.72 |
| 02.05.2015 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 1 |
Сантяго Уондърърс |
1.45 |
4.24 |
5.73 |
| 06.12.2014 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
2 - 0 |
Коло-Коло Сантяго |
3.38 |
3.24 |
2.02 |
| 13.04.2014 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
1 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.31 |
4.89 |
7.69 |
| 24.11.2013 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
0 - 0 |
Коло-Коло Сантяго |
2.97 |
3.40 |
2.12 |
| 17.02.2013 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
1 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.46 |
4.00 |
6.04 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Коло-Коло Сантяго имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.33 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.22 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.29 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.01.2018 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Коло-Коло Сантяго
2 0% за Сантяго Уондърърс