Чили - Копа Чили (2026)
03:30
Коло-Коло Сантяго
Унион Еспаньола
с общ резултат 6 - 0
Унион Еспаньола0 - 3Коло-Коло Сантяго
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.33 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.08.2026 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Макул, а гостите от Индепенденсия. Разстоянието между двата града е 10.8 км. Мачът ще се играе на стадион Давид Арелано, който има капацитет от 47 000 места. Размерите на терена са 108 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Давид Арелано. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
Коло-Коло Сантяго - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Примера Дивисион | Унив. де Чили | 1 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 2.28 | 3.36 | 2.80 |
| 17.08.2026 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 2 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 1.51 | 4.04 | 5.60 |
| 10.08.2026 | Примера Дивисион | Унион Ла Калера | 1 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 4.19 | 3.53 | 1.76 |
| 01.08.2026 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 3 - 4 | Коло-Коло Сантяго | 3.51 | 3.48 | 1.93 |
| 25.07.2026 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 3 - 1 | Деп. Лимаче | 1.44 | 4.38 | 5.82 |
| 19.07.2026 | Приятелски срещи | Мильонариос Богота | 0 - 1 | Коло-Коло Сантяго | - | - | - |
| 03.07.2026 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 4 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 2.80 | 3.35 | 2.24 |
| 30.06.2026 | Копа Чили | Унион Еспаньола | 0 - 3 | Коло-Коло Сантяго | 4.28 | 3.84 | 1.65 |
| 26.06.2026 | Копа Чили | Коло-Коло Сантяго | 3 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 1.63 | 3.69 | 4.69 |
| 14.06.2026 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 3 - 0 | Кобресал Ел Салвадор | 1.24 | 5.59 | 9.50 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Унион Еспаньола - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2026 | Копа Чили | Унион Еспаньола | 1 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 3.07 | 3.20 | 2.16 |
| 30.06.2026 | Копа Чили | Унион Еспаньола | 0 - 3 | Коло-Коло Сантяго | 4.28 | 3.84 | 1.65 |
| 22.06.2026 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 1 | Унион Еспаньола | 1.64 | 3.63 | 4.61 |
| 12.02.2026 | Приятелски срещи | Коло-Коло Сантяго | 0 - 0 | Унион Еспаньола | 1.77 | 3.57 | 3.77 |
| 06.12.2025 | Примера Дивисион | Кокимбо Унидо | 4 - 2 | Унион Еспаньола | 1.62 | 3.66 | 4.94 |
| 30.11.2025 | Примера Дивисион | Унион Еспаньола | 2 - 4 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.21 | 3.40 | 2.90 |
| 22.11.2025 | Примера Дивисион | Деп. Лимаче | 1 - 0 | Унион Еспаньола | 2.35 | 3.42 | 2.68 |
| 08.11.2025 | Примера Дивисион | Унион Еспаньола | 1 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 3.29 | 3.45 | 2.02 |
| 03.11.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 0 | Унион Еспаньола | 2.03 | 3.45 | 3.26 |
| 26.10.2025 | Примера Дивисион | Кобресал Ел Салвадор | 1 - 0 | Унион Еспаньола | 1.80 | 3.65 | 3.87 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Копа Чили | Унион Еспаньола | 0 - 3 | Коло-Коло Сантяго | 4.28 | 3.84 | 1.65 |
| 12.02.2026 | Приятелски срещи | Коло-Коло Сантяго | 0 - 0 | Унион Еспаньола | 1.77 | 3.57 | 3.77 |
| 08.11.2025 | Примера Дивисион | Унион Еспаньола | 1 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 3.29 | 3.45 | 2.02 |
| 25.05.2025 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 4 - 1 | Унион Еспаньола | 1.48 | 4.15 | 5.85 |
| 22.07.2024 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 2 - 1 | Унион Еспаньола | 1.47 | 4.33 | 5.57 |
| 17.02.2024 | Примера Дивисион | Унион Еспаньола | 0 - 3 | Коло-Коло Сантяго | 4.18 | 3.60 | 1.77 |
| 03.12.2023 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 0 - 2 | Унион Еспаньола | 1.31 | 4.97 | 8.63 |
| 14.05.2023 | Примера Дивисион | Унион Еспаньола | 1 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 3.31 | 3.08 | 2.19 |
| 09.09.2022 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 4 - 0 | Унион Еспаньола | 1.35 | 4.61 | 8.15 |
| 11.04.2022 | Примера Дивисион | Унион Еспаньола | 2 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 3.48 | 3.38 | 2.02 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Коло-Коло Сантяго имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коло-Коло Сантяго класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Коло-Коло Сантяго | 20 | +22 | 49 |
| 2 | Универсидад де Чили | 20 | +12 | 36 |
| 3 | Палестино Сантяго | 20 | +5 | 33 |
| 4 | Нубленсе Чилан | 19 | +3 | 32 |
| 5 | Универсидад Католика | 19 | +13 | 30 |
| 6 | Евертън Виня дел Мар | 20 | +8 | 30 |
| 7 | Депортес Лимаче | 19 | +7 | 27 |
| 8 | Депортес Консепсион | 20 | -1 | 27 |
| 9 | Кокимбо Унидо | 18 | +3 | 26 |
| 10 | Депортес Ла Серена | 20 | -3 | 24 |
| 11 | О'Хигинс Ранкагуа | 20 | -7 | 24 |
| 12 | Уачипато Талкауано | 20 | -10 | 24 |
| 13 | Аудакс Италяно Сантяго | 20 | -3 | 22 |
| 14 | Универсидад де Консепсион | 19 | -19 | 19 |
| 15 | Кобресал Ел Салвадор | 20 | -10 | 18 |
| 16 | Унион Ла Калера | 20 | -20 | 14 |
Унион Еспаньола класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.33 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.08.2026 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра