Аржентина - Примера Насионал (2026)
събота, 5 септември, 2026
23:00
Колон Санта Фе
Депортиво Морон
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
2.85 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.40 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.25 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.40 |
2.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.13 |
6.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Фе, а гостите от Морон.
Разстоянието между двата града е 387.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Естанислао Лопес,
който има капацитет от
47 000 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Естанислао Лопес.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Колон Санта Фе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Примера Насионал |
Расинг Кордоба |
1 - 0 |
Колон Санта Фе |
3.00 |
2.74 |
2.52 |
| 22.08.2026 |
Примера Насионал |
Сан Мигел |
1 - 2 |
Колон Санта Фе |
2.77 |
2.68 |
2.77 |
| 15.08.2026 |
Примера Насионал |
Колон Санта Фе |
3 - 0 |
Патронато Парана |
1.66 |
3.24 |
5.43 |
| 09.08.2026 |
Примера Насионал |
Колон Санта Фе |
1 - 0 |
Сан Телмо |
1.53 |
3.51 |
6.35 |
| 01.08.2026 |
Примера Насионал |
Атлетико Акасусо |
1 - 1 |
Колон Санта Фе |
3.92 |
2.97 |
2.00 |
| 26.07.2026 |
Примера Насионал |
Колон Санта Фе |
0 - 1 |
Чако Фор Евър |
1.60 |
3.35 |
5.95 |
| 18.07.2026 |
Примера Насионал |
Феро Карил Оесте |
2 - 0 |
Колон Санта Фе |
2.08 |
2.85 |
3.77 |
| 12.07.2026 |
Примера Насионал |
Колон Санта Фе |
4 - 0 |
Сентрал Норте |
1.59 |
3.35 |
6.12 |
| 05.07.2026 |
Примера Насионал |
Деп. Мадрин |
1 - 2 |
Колон Санта Фе |
2.38 |
2.85 |
3.08 |
| 20.06.2026 |
Примера Насионал |
Чако Фор Евър |
1 - 0 |
Колон Санта Фе |
3.21 |
2.77 |
2.36 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Депортиво Морон - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
2 - 1 |
Сан Мигел |
1.77 |
3.02 |
4.97 |
| 27.08.2026 |
Примера Насионал |
Сентрал Норте |
0 - 0 |
Депортиво Морон |
2.57 |
2.74 |
2.91 |
| 21.08.2026 |
Примера Насионал |
Сан Телмо |
2 - 2 |
Депортиво Морон |
3.03 |
2.78 |
2.46 |
| 15.08.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
2 - 0 |
Клуб Алмагро |
1.67 |
3.24 |
5.41 |
| 09.08.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
4 - 1 |
Атлетико Акасусо |
1.51 |
3.50 |
6.89 |
| 02.08.2026 |
Примера Насионал |
Чако Фор Евър |
2 - 0 |
Депортиво Морон |
2.71 |
2.74 |
2.78 |
| 26.07.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
4 - 0 |
Феро Карил Оесте |
2.30 |
2.78 |
3.33 |
| 11.07.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
2 - 2 |
Деп. Мадрин |
1.91 |
2.84 |
4.54 |
| 04.07.2026 |
Примера Насионал |
Дефенсорес |
2 - 1 |
Депортиво Морон |
2.64 |
2.65 |
2.95 |
| 21.06.2026 |
Примера Насионал |
Феро Карил Оесте |
1 - 0 |
Депортиво Морон |
2.13 |
2.78 |
3.75 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
2 - 0 |
Колон Санта Фе |
2.13 |
2.63 |
4.13 |
| 21.09.2025 |
Примера Насионал |
Колон Санта Фе |
0 - 0 |
Депортиво Морон |
2.89 |
2.78 |
2.59 |
| 08.06.2025 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
1 - 0 |
Колон Санта Фе |
2.18 |
2.80 |
3.67 |
| 02.09.2024 |
Примера Насионал |
Колон Санта Фе |
1 - 0 |
Депортиво Морон |
1.56 |
3.34 |
6.62 |
| 14.04.2024 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
0 - 2 |
Колон Санта Фе |
2.89 |
2.97 |
2.51 |
| 22.07.2018 |
Копа Аржентина |
Колон Санта Фе |
1 - 1 |
Депортиво Морон |
1.97 |
2.99 |
3.96 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Колон Санта Фе имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Насионал класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Феро Карил Оесте |
27 |
16 |
5 |
6 |
34 |
25 |
+9 |
53 |
| 2 |
Депортиво Морон |
27 |
14 |
7 |
6 |
43 |
25 |
+18 |
49 |
| 3 |
Колон Санта Фе |
27 |
12 |
9 |
6 |
34 |
21 |
+13 |
45 |
| 4 |
Алмиранте Браун |
27 |
12 |
8 |
7 |
23 |
16 |
+7 |
44 |
| 5 |
Депортиво Мадрин |
27 |
11 |
10 |
6 |
38 |
25 |
+13 |
43 |
| 6 |
Годой Крус |
27 |
12 |
7 |
8 |
32 |
24 |
+8 |
43 |
| 7 |
Сиудад де Боливар |
27 |
9 |
11 |
7 |
23 |
23 |
0 |
38 |
| 8 |
Естудиантес Буенос Айрес |
27 |
9 |
9 |
9 |
25 |
24 |
+1 |
36 |
| 9 |
Расинг де Кордоба |
27 |
9 |
8 |
10 |
25 |
29 |
-4 |
35 |
| 10 |
Лос Андес |
26 |
8 |
10 |
8 |
20 |
15 |
+5 |
34 |
| 11 |
Атлетико Митре |
27 |
6 |
12 |
9 |
27 |
35 |
-8 |
30 |
| 12 |
Чако Фор Евър |
27 |
7 |
8 |
12 |
25 |
29 |
-4 |
29 |
| 13 |
Сентрал Норте |
27 |
6 |
11 |
10 |
19 |
27 |
-8 |
29 |
| 14 |
Сан Мигел |
27 |
6 |
11 |
10 |
21 |
30 |
-9 |
29 |
| 15 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
27 |
5 |
13 |
9 |
15 |
24 |
-9 |
28 |
| 16 |
Сан Телмо |
27 |
6 |
9 |
12 |
22 |
33 |
-11 |
27 |
| 17 |
Дефенсорес де Белграно |
26 |
5 |
11 |
10 |
16 |
24 |
-8 |
26 |
| 18 |
Атлетико Акасусо |
27 |
5 |
8 |
14 |
19 |
32 |
-13 |
23 |
|
| 1 |
Тристан Суарес |
26 |
13 |
9 |
4 |
29 |
15 |
+14 |
48 |
| 2 |
Темперлей |
27 |
12 |
10 |
5 |
30 |
22 |
+8 |
46 |
| 3 |
Химнасия Хухуй |
27 |
13 |
7 |
7 |
40 |
33 |
+7 |
46 |
| 4 |
Атланта Буенос Айрес |
27 |
13 |
3 |
11 |
31 |
28 |
+3 |
42 |
| 5 |
Ферокарил Мидланд |
27 |
11 |
8 |
8 |
29 |
22 |
+7 |
41 |
| 6 |
Химнасия и Тиро |
27 |
11 |
8 |
8 |
28 |
25 |
+3 |
41 |
| 7 |
Атлетико Рафаела |
27 |
10 |
9 |
8 |
20 |
20 |
0 |
39 |
| 8 |
Депортиво Майпу |
27 |
11 |
5 |
11 |
34 |
28 |
+6 |
38 |
| 9 |
Сан Мартин Сан Хуан |
26 |
10 |
8 |
8 |
28 |
24 |
+4 |
38 |
| 10 |
Атлетико Колегиалес |
27 |
10 |
7 |
10 |
27 |
25 |
+2 |
37 |
| 11 |
Сан Мартин Тукуман |
27 |
8 |
12 |
7 |
27 |
24 |
+3 |
36 |
| 12 |
Клуб Алмагро |
27 |
9 |
7 |
11 |
22 |
29 |
-7 |
34 |
| 13 |
Килмес Буенос Айрес |
27 |
8 |
8 |
11 |
27 |
23 |
+4 |
32 |
| 14 |
Агропекуарио Аргентино |
27 |
7 |
9 |
11 |
23 |
31 |
-8 |
30 |
| 15 |
Нуева Чикаго |
27 |
7 |
8 |
12 |
20 |
27 |
-7 |
29 |
| 16 |
Патронато Парана |
27 |
5 |
13 |
9 |
23 |
30 |
-7 |
28 |
| 17 |
Чакарита Хуниорс |
27 |
7 |
6 |
14 |
19 |
29 |
-10 |
27 |
| 18 |
Атлетико Гюемес |
27 |
5 |
8 |
14 |
22 |
44 |
-22 |
23 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Колон Санта Фе |
|
| Депортиво Морон |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Колон Санта Фе |
Колон Санта Фе |
|
Депортиво Морон |
Депортиво Морон |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Феро Карил Оесте |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
4 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Депортиво Морон |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Колон Санта Фе |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 4 |
Алмиранте Браун |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Депортиво Мадрин |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Годой Крус |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Сиудад де Боливар |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Естудиантес Буенос Айрес |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Расинг де Кордоба |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
Лос Андес |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 11 |
Атлетико Митре |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 12 |
Чако Фор Евър |
0 - 1 |
1 - 0 |
0 - 1 |
|
3 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 13 |
Сентрал Норте |
4 - 0 |
0 - 0 |
4 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Сан Мигел |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 15 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 16 |
Сан Телмо |
1 - 0 |
3 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 17 |
Дефенсорес де Белграно |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 18 |
Атлетико Акасусо |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
4 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
|
| 1 |
Тристан Суарес |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Темперлей |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Химнасия Хухуй |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Атланта Буенос Айрес |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Ферокарил Мидланд |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Химнасия и Тиро |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Атлетико Рафаела |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Депортиво Майпу |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сан Мартин Сан Хуан |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Атлетико Колегиалес |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Сан Мартин Тукуман |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Клуб Алмагро |
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 13 |
Килмес Буенос Айрес |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Агропекуарио Аргентино |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Нуева Чикаго |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Патронато Парана |
3 - 0 |
0 - 2 |
3 - 0 |
|
|
|
|
| 17 |
Чакарита Хуниорс |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Атлетико Гюемес |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Колон Санта Фе |
Депортиво Морон |
| Победи |
12 |
14 |
| Равни |
9 |
7 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
34 |
43 |
| Получени Голове |
21 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.26 |
1.59 |
| Средно Получени |
0.78 |
0.93 |
| Мачове Вкарал |
70% |
78% |
| Мачове Получил |
59% |
63% |
| Гол/Гол |
41% |
48% |
| Над 1.5 |
67% |
78% |
| Над 2.5 |
33% |
48% |
| Над 3.5 |
11% |
26% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
3 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
20 |
15 |
| Получени Голове |
6 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.54 |
1.15 |
| Средно Получени |
0.46 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
77% |
62% |
| Мачове Получил |
38% |
85% |
| Гол/Гол |
31% |
54% |
| Над 1.5 |
54% |
77% |
| Над 2.5 |
38% |
54% |
| Над 3.5 |
15% |
23% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
2.85 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.40 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.25 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.40 |
2.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.13 |
6.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака