Словакия - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
16:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.49 |
3.14 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.25 |
1.71 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.10 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.64 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Комарно, а гостите от Ружомберок.
Разстоянието между двата града е 169.8 км.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Комарно - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Кошице |
1 - 1 |
Комарно |
1.66 |
3.90 |
4.08 |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 2 |
Слован Братислава |
4.61 |
4.14 |
1.55 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Железарна Подбр. |
1 - 1 |
Комарно |
1.88 |
3.62 |
3.39 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Комарно |
0 - 0 |
Скалица |
1.73 |
3.59 |
4.10 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Дукла Банска Бистрица |
2 - 2 |
Комарно |
2.95 |
3.25 |
2.19 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Жилина |
2 - 1 |
Комарно |
1.75 |
3.64 |
3.90 |
| 16.08.2026 |
Суперлига |
Комарно |
0 - 3 |
ДАК Дунайска Стреда |
3.06 |
3.31 |
2.11 |
| 08.08.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
1 - 1 |
Комарно |
2.33 |
3.38 |
2.65 |
| 02.08.2026 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 2 |
Спартак Търнава |
2.95 |
3.18 |
2.21 |
| 25.07.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 1 |
Комарно |
2.25 |
3.27 |
2.85 |
Общо 6 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Ружомберок - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Купа на Словакия |
Спартак Миява |
0 - 3 |
Ружомберок |
5.68 |
4.24 |
1.39 |
| 11.10.2026 |
Суперлига |
Ружомберок |
2 - 2 |
Жилина |
2.95 |
3.60 |
2.05 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Ружомберок |
1 - 1 |
Опава |
2.17 |
3.98 |
2.75 |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Кошице |
2 - 0 |
Ружомберок |
1.49 |
4.24 |
5.08 |
| 12.09.2026 |
Суперлига |
Ружомберок |
3 - 0 |
Земплин Михаловце |
1.99 |
3.47 |
3.18 |
| 06.09.2026 |
Суперлига |
Ружомберок |
1 - 1 |
Спартак Търнава |
3.54 |
3.47 |
1.88 |
| 02.09.2026 |
Купа на Словакия |
Попрад |
0 - 2 |
Ружомберок |
- |
- |
- |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
2 - 1 |
Ружомберок |
2.22 |
3.52 |
2.71 |
| 22.08.2026 |
Суперлига |
Ружомберок |
0 - 1 |
Дукла Банска Бистрица |
1.71 |
3.66 |
4.09 |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Слован Братислава |
5 - 0 |
Ружомберок |
1.30 |
4.95 |
7.82 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ружомберок |
2 - 1 |
Комарно |
2.33 |
3.13 |
2.79 |
| 08.03.2026 |
Група за Изпадане |
Комарно |
3 - 0 |
Ружомберок |
1.94 |
3.25 |
3.48 |
| 28.02.2026 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 1 |
Ружомберок |
1.96 |
3.24 |
3.43 |
| 18.10.2025 |
Суперлига |
Ружомберок |
0 - 1 |
Комарно |
2.10 |
3.33 |
3.04 |
| 17.05.2025 |
Група за Изпадане |
Комарно |
1 - 2 |
Ружомберок |
3.79 |
3.44 |
1.80 |
| 08.03.2025 |
Група за Изпадане |
Ружомберок |
0 - 1 |
Комарно |
1.74 |
3.47 |
3.94 |
| 24.11.2024 |
Суперлига |
Ружомберок |
1 - 3 |
Комарно |
1.58 |
3.71 |
4.78 |
| 13.11.2024 |
Купа на Словакия |
Ружомберок |
2 - 0 |
Комарно |
1.66 |
3.29 |
4.53 |
| 24.09.2024 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 2 |
Ружомберок |
2.74 |
3.19 |
2.34 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Комарно имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
9 |
7 |
2 |
0 |
28 |
5 |
+23 |
23 |
| 2 |
Спартак Търнава |
10 |
6 |
3 |
1 |
24 |
11 |
+13 |
21 |
| 3 |
Жилина |
10 |
6 |
3 |
1 |
25 |
19 |
+6 |
21 |
| 4 |
Слован Братислава |
9 |
5 |
2 |
2 |
21 |
10 |
+11 |
17 |
| 5 |
Железарна Подбрезова |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
19 |
-5 |
14 |
| 6 |
Кошице |
9 |
3 |
4 |
2 |
22 |
19 |
+3 |
13 |
| 7 |
Земплин Михаловце |
10 |
4 |
1 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
| 8 |
Дукла Банска Бистрица |
10 |
3 |
1 |
6 |
10 |
21 |
-11 |
10 |
| 9 |
Скалица |
10 |
2 |
3 |
5 |
12 |
20 |
-8 |
9 |
| 10 |
Комарно |
10 |
0 |
6 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
6 |
| 11 |
Ружомберок |
10 |
1 |
3 |
6 |
10 |
20 |
-10 |
6 |
| 12 |
Тренчин |
9 |
1 |
2 |
6 |
10 |
21 |
-11 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Комарно |
|
| Ружомберок |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Комарно |
Комарно |
|
Ружомберок |
Ружомберок |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
1 - 1 |
|
|
| 2 |
Спартак Търнава |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Жилина |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 4 |
Слован Братислава |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 5 |
Железарна Подбрезова |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 4 |
|
|
| 6 |
Кошице |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Земплин Михаловце |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 8 |
Дукла Банска Бистрица |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 9 |
Скалица |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Комарно |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Ружомберок |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Тренчин |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Комарно |
Ружомберок |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
4 |
6 |
| Вкарани Голове |
9 |
10 |
| Получени Голове |
15 |
20 |
| Средно Вкарани |
0.90 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
70% |
| Мачове Получил |
90% |
90% |
| Гол/Гол |
80% |
60% |
| Над 1.5 |
90% |
90% |
| Над 2.5 |
50% |
60% |
| Над 3.5 |
10% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
2 |
2 |
| Получени Голове |
7 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.75 |
2.75 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
75% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.49 |
3.14 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.25 |
1.71 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.10 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.64 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака