Словакия - Група за Изпадане (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.15 |
2.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
1.28 |
1.51 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.09 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.71 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.54 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.76 |
1.92 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Комарно, а гостите от Прешов.
Разстоянието между двата града е 267.3 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Комарно - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Кошице |
2 - 1 |
Комарно |
2.02 |
3.32 |
3.20 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
1 - 2 |
Комарно |
2.82 |
3.38 |
2.19 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Комарно |
0 - 2 |
Скалица |
1.93 |
3.24 |
3.55 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ружомберок |
2 - 1 |
Комарно |
2.33 |
3.13 |
2.79 |
| 12.04.2026 |
Група за Изпадане |
Комарно |
1 - 2 |
Кошице |
2.46 |
3.32 |
2.48 |
| 05.04.2026 |
Група за Изпадане |
Комарно |
0 - 1 |
Тренчин |
1.74 |
3.55 |
3.91 |
| 22.03.2026 |
Група за Изпадане |
Скалица |
2 - 1 |
Комарно |
2.37 |
3.03 |
2.80 |
| 14.03.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
0 - 0 |
Комарно |
2.25 |
3.16 |
2.86 |
| 08.03.2026 |
Група за Изпадане |
Комарно |
3 - 0 |
Ружомберок |
1.94 |
3.25 |
3.48 |
| 28.02.2026 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 1 |
Ружомберок |
1.96 |
3.24 |
3.43 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Татран Прешов - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
3 - 0 |
Скалица |
2.13 |
3.08 |
3.20 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ружомберок |
1 - 1 |
Татран Прешов |
2.25 |
3.10 |
2.92 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
0 - 1 |
Тренчин |
1.80 |
3.39 |
3.88 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
2 - 1 |
Кошице |
1.91 |
3.48 |
3.38 |
| 15.04.2026 |
Купа на Словакия |
Кошице |
1 - 1 |
Татран Прешов |
1.27 |
4.65 |
7.80 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
1 - 0 |
Татран Прешов |
2.17 |
3.22 |
2.96 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
0 - 0 |
Ружомберок |
2.00 |
3.16 |
3.41 |
| 21.03.2026 |
Група за Изпадане |
Кошице |
2 - 1 |
Татран Прешов |
1.76 |
3.42 |
4.03 |
| 17.03.2026 |
Купа на Словакия |
Татран Прешов |
2 - 2 |
Кошице |
2.94 |
3.11 |
2.10 |
| 14.03.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
0 - 0 |
Комарно |
2.25 |
3.16 |
2.86 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.03.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
0 - 0 |
Комарно |
2.25 |
3.16 |
2.86 |
| 21.02.2026 |
Суперлига |
Татран Прешов |
1 - 1 |
Комарно |
2.28 |
3.18 |
2.81 |
| 04.10.2025 |
Суперлига |
Комарно |
0 - 0 |
Татран Прешов |
2.25 |
3.30 |
2.77 |
| 09.03.2024 |
2. Лига |
Татран Прешов |
2 - 0 |
Комарно |
1.58 |
3.50 |
5.12 |
| 19.08.2023 |
2. Лига |
Комарно |
3 - 1 |
Татран Прешов |
2.43 |
3.09 |
2.70 |
| 05.11.2022 |
2. Лига |
Татран Прешов |
1 - 2 |
Комарно |
1.83 |
3.25 |
3.66 |
| 16.07.2022 |
2. Лига |
Комарно |
3 - 0 |
Татран Прешов |
1.64 |
3.65 |
4.11 |
| 30.03.2019 |
2. Лига |
Комарно |
2 - 0 |
Татран Прешов |
1.50 |
4.00 |
5.00 |
| 25.08.2018 |
2. Лига |
Татран Прешов |
1 - 2 |
Комарно |
2.37 |
3.20 |
2.61 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Комарно имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кошице |
31 |
13 |
4 |
14 |
51 |
52 |
-1 |
43 |
| 2 |
Тренчин |
31 |
12 |
3 |
16 |
31 |
51 |
-20 |
39 |
| 3 |
Ружомберок |
31 |
8 |
11 |
12 |
34 |
49 |
-15 |
35 |
| 4 |
Скалица |
31 |
8 |
8 |
15 |
33 |
45 |
-12 |
32 |
| 5 |
Татран Прешов |
31 |
6 |
12 |
13 |
29 |
42 |
-13 |
30 |
| 6 |
Комарно |
31 |
7 |
8 |
16 |
33 |
46 |
-13 |
29 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Комарно |
|
| Татран Прешов |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Комарно |
Комарно |
|
Татран Прешов |
Татран Прешов |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кошице |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Тренчин |
0 - 1 |
1 - 2 |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Ружомберок |
3 - 0 |
2 - 1 |
3 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Скалица |
0 - 2 |
2 - 1 |
0 - 2 |
|
3 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Татран Прешов |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Комарно |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Комарно |
Татран Прешов |
| Победи |
7 |
6 |
| Равни |
8 |
12 |
| Загуби |
16 |
13 |
| Вкарани Голове |
33 |
29 |
| Получени Голове |
46 |
42 |
| Средно Вкарани |
1.06 |
0.94 |
| Средно Получени |
1.48 |
1.35 |
| Мачове Вкарал |
81% |
55% |
| Мачове Получил |
77% |
74% |
| Гол/Гол |
65% |
48% |
| Над 1.5 |
74% |
55% |
| Над 2.5 |
52% |
48% |
| Над 3.5 |
23% |
32% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
4 |
6 |
| Загуби |
8 |
7 |
| Вкарани Голове |
16 |
10 |
| Получени Голове |
23 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.07 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.53 |
1.13 |
| Мачове Вкарал |
80% |
47% |
| Мачове Получил |
73% |
73% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
73% |
40% |
| Над 2.5 |
53% |
33% |
| Над 3.5 |
27% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.15 |
2.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
1.28 |
1.51 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.09 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.71 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.54 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.76 |
1.92 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака