Словакия - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
19:00
Комарно
Земплин Михаловце
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Земплин Михаловце
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
3.77 |
4.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.21 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.27 |
3.35 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.17 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.63 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.11 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Комарно, а гостите от Михаловце.
Разстоянието между двата града е 301.5 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Комарно - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Суперлига |
Спартак Търнава |
1 - 2 |
Комарно |
1.66 |
3.72 |
4.36 |
| 25.10.2026 |
Суперлига |
Комарно |
0 - 0 |
Тренчин |
1.82 |
3.72 |
3.52 |
| 21.10.2026 |
Купа на Словакия |
Злате Моравце |
0 - 0 |
Комарно |
4.20 |
3.53 |
1.64 |
| 17.10.2026 |
Суперлига |
Комарно |
0 - 1 |
Ружомберок |
2.03 |
3.47 |
3.10 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Кошице |
1 - 1 |
Комарно |
1.66 |
3.90 |
4.08 |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 2 |
Слован Братислава |
4.61 |
4.14 |
1.55 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Железарна Подбр. |
1 - 1 |
Комарно |
1.88 |
3.62 |
3.39 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Комарно |
0 - 0 |
Скалица |
1.73 |
3.59 |
4.10 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Дукла Банска Бистрица |
2 - 2 |
Комарно |
2.95 |
3.25 |
2.19 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Жилина |
2 - 1 |
Комарно |
1.75 |
3.64 |
3.90 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Земплин Михаловце - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Суперлига |
Жилина |
4 - 1 |
Земплин Михаловце |
1.48 |
4.44 |
4.96 |
| 24.10.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
1 - 4 |
Железарна Подбр. |
2.68 |
3.43 |
2.28 |
| 18.10.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
1 - 1 |
Кошице |
2.96 |
3.68 |
2.03 |
| 13.10.2026 |
Купа на Словакия |
Баник Лехота |
0 - 3 |
Земплин Михаловце |
4.38 |
3.61 |
1.60 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
0 - 3 |
ДАК Дунайска Стреда |
4.55 |
3.93 |
1.59 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Ниредхаза Спартак |
1 - 1 |
Земплин Михаловце |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
1 - 0 |
Дукла Банска Бистрица |
1.68 |
3.87 |
4.00 |
| 12.09.2026 |
Суперлига |
Ружомберок |
3 - 0 |
Земплин Михаловце |
1.99 |
3.47 |
3.18 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
3 - 1 |
Тренчин |
1.97 |
3.57 |
3.16 |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Слован Братислава |
1 - 2 |
Земплин Михаловце |
1.28 |
5.37 |
7.59 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
1 - 1 |
Комарно |
2.33 |
3.38 |
2.65 |
| 02.11.2025 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 1 |
Земплин Михаловце |
2.05 |
3.46 |
3.03 |
| 02.08.2025 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
3 - 1 |
Комарно |
1.83 |
3.59 |
3.57 |
| 11.05.2025 |
Група за Изпадане |
Земплин Михаловце |
4 - 5 |
Комарно |
1.86 |
3.34 |
3.60 |
| 30.03.2025 |
Група за Изпадане |
Комарно |
0 - 1 |
Земплин Михаловце |
2.19 |
3.06 |
3.01 |
| 07.12.2024 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
0 - 0 |
Комарно |
1.72 |
3.55 |
4.16 |
| 31.08.2024 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 3 |
Земплин Михаловце |
1.96 |
3.23 |
3.39 |
| 10.11.2021 |
Купа на Словакия |
Комарно |
2 - 1 |
Земплин Михаловце |
2.69 |
3.34 |
2.35 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Комарно имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
13 |
11 |
2 |
0 |
39 |
7 |
+32 |
35 |
| 2 |
Слован Братислава |
13 |
8 |
3 |
2 |
30 |
13 |
+17 |
27 |
| 3 |
Жилина |
13 |
7 |
4 |
2 |
33 |
25 |
+8 |
25 |
| 4 |
Спартак Търнава |
13 |
6 |
4 |
3 |
26 |
17 |
+9 |
22 |
| 5 |
Кошице |
13 |
4 |
6 |
3 |
30 |
23 |
+7 |
18 |
| 6 |
Железарна Подбрезова |
13 |
5 |
2 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
17 |
| 7 |
Земплин Михаловце |
13 |
4 |
2 |
7 |
12 |
23 |
-11 |
14 |
| 8 |
Дукла Банска Бистрица |
13 |
4 |
2 |
7 |
13 |
25 |
-12 |
14 |
| 9 |
Ружомберок |
13 |
3 |
3 |
7 |
12 |
25 |
-13 |
12 |
| 10 |
Комарно |
13 |
1 |
7 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
10 |
| 11 |
Скалица |
13 |
2 |
4 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
10 |
| 12 |
Тренчин |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
28 |
-16 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Комарно |
|
| Земплин Михаловце |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Комарно |
Комарно |
|
Земплин Михаловце |
Земплин Михаловце |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
| 2 |
Слован Братислава |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Жилина |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 1 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 4 |
Спартак Търнава |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Кошице |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Железарна Подбрезова |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 4 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Земплин Михаловце |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Дукла Банска Бистрица |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Ружомберок |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 10 |
Комарно |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 11 |
Скалица |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
| 12 |
Тренчин |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Комарно |
Земплин Михаловце |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
7 |
2 |
| Загуби |
5 |
7 |
| Вкарани Голове |
11 |
12 |
| Получени Голове |
17 |
23 |
| Средно Вкарани |
0.85 |
0.92 |
| Средно Получени |
1.31 |
1.77 |
| Мачове Вкарал |
69% |
62% |
| Мачове Получил |
85% |
85% |
| Гол/Гол |
69% |
46% |
| Над 1.5 |
77% |
85% |
| Над 2.5 |
46% |
46% |
| Над 3.5 |
8% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
2 |
3 |
| Получени Голове |
8 |
12 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
0.60 |
| Средно Получени |
1.33 |
2.40 |
| Мачове Вкарал |
33% |
40% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
40% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
60% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
3.77 |
4.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.21 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.27 |
3.35 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.17 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.63 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.11 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Земплин Михаловце
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака