Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
15:30
Комо
Лупа Рома
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.30 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Комо, а гостите от Рим. Разстоянието между двата града е 513.4 км. Треньорът на домакините е Сеск Фабрегас (Исп). Мачът ще се играе на стадион Стадио Джузепе Синигалия, който има капацитет от 13 602 места. Снимки от Google карта стадион Стадио Джузепе Синигалия. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Комо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 2 | Комо | 2.34 | 2.97 | 2.90 |
| 08.04.2017 | Серия С - А | Комо | 2 - 0 | Тутокуойо | 1.69 | 3.45 | 4.37 |
| 04.04.2017 | Серия С - А | Кремонезе | 3 - 1 | Комо | 1.62 | 3.57 | 4.78 |
| 01.04.2017 | Серия С - А | Комо | 2 - 2 | Карарезе | 1.81 | 3.23 | 4.13 |
| 26.03.2017 | Серия С - А | Комо | 1 - 2 | Пиаченца | 2.15 | 2.99 | 3.20 |
| 18.03.2017 | Серия С - А | Олбия | 1 - 1 | Комо | 2.36 | 3.00 | 2.84 |
| 11.03.2017 | Серия С - А | Комо | 1 - 0 | Пистоезе | 1.88 | 3.08 | 3.95 |
| 05.03.2017 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Комо | 2.69 | 2.98 | 2.51 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Комо | 0 - 0 | Прато | 1.57 | 3.55 | 5.09 |
| 18.02.2017 | Серия С - А | Расинг Рома | 3 - 2 | Комо | 3.77 | 3.20 | 1.89 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Лупа Рома - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 1 | Арецо | 3.42 | 3.02 | 2.06 |
| 08.04.2017 | Серия С - А | Кремонезе | 1 - 0 | Лупа Рома | 1.37 | 4.13 | 7.04 |
| 04.04.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 0 | Ренате | 2.61 | 2.99 | 2.56 |
| 01.04.2017 | Серия С - А | Ливорно | 1 - 1 | Лупа Рома | 1.47 | 3.65 | 6.51 |
| 25.03.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 0 - 0 | Лупа Рома | 1.64 | 3.30 | 5.03 |
| 18.03.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 1 | Прато | 2.12 | 3.00 | 3.29 |
| 11.03.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 2 - 1 | Лупа Рома | 1.60 | 3.51 | 5.01 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 1 - 3 | Понтедера | 2.28 | 2.95 | 3.05 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 3 - 1 | Лукезе | 2.80 | 3.04 | 2.36 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 0 | Лупа Рома | 1.82 | 3.22 | 4.13 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 1 | Комо | 3.18 | 3.08 | 2.12 |
Серия С - Група А класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кремонезе | 35 | +27 | 72 |
| 2 | Алесандрия | 35 | +29 | 71 |
| 3 | Арецо | 35 | +14 | 64 |
| 4 | Ливорно | 35 | +18 | 62 |
| 5 | Джиана Ерминио | 35 | +14 | 60 |
| 6 | Пиаченца | 35 | +14 | 56 |
| 7 | Комо | 35 | +3 | 52 |
| 8 | Витербезе | 35 | +2 | 52 |
| 9 | Ренате | 35 | +3 | 50 |
| 10 | Лукезе | 35 | +8 | 48 |
| 11 | Про Пиаченца | 35 | -1 | 45 |
| 12 | Пистоезе | 35 | +2 | 42 |
| 13 | Понтедера | 35 | -9 | 42 |
| 14 | Сиена | 35 | -7 | 39 |
| 15 | Карарезе | 35 | -10 | 35 |
| 16 | Тутокуойо | 35 | -16 | 34 |
| 17 | Прато | 35 | -25 | 33 |
| 18 | Олбия | 35 | -19 | 33 |
| 19 | Лупа Рома | 35 | -19 | 31 |
| 20 | Расинг Рома | 35 | -28 | 29 |
Хронология в първенството
| Комо | |
| Лупа Рома | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Комо | Комо | Лупа Рома | Лупа Рома | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Кремонезе | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Алесандрия | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Арецо | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Ливорно | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Джиана Ерминио | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Пиаченца | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 7 | Комо | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 8 | Витербезе | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Ренате | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Лукезе | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 11 | Про Пиаченца | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Пистоезе | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Понтедера | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Сиена | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Карарезе | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | |||
| 16 | Тутокуойо | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 17 | Прато | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Олбия | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 19 | Лупа Рома | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 20 | Расинг Рома | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Комо | Лупа Рома | |
| Позиция | 7 | 19 |
| Точки | 52 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 16 |
| Точки | 28 | 12 |
Форма в шампионата
| Комо | Лупа Рома | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
13 9 |
7
10 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
7 3 |
2
6 9 |
Голове в шампионата
| Комо | Лупа Рома | |
|
Вкарани
Получени |
50
47 |
26
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
19 |
9
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.30 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
