Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
17:30
Комо
Прато
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.60 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Комо, а гостите от Прато. Разстоянието между двата града е 266.1 км. Треньорът на домакините е Сеск Фабрегас (Исп). Мачът ще се играе на стадион Стадио Джузепе Синигалия, който има капацитет от 13 602 места. Снимки от Google карта стадион Стадио Джузепе Синигалия. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Комо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Серия С - А | Расинг Рома | 3 - 2 | Комо | 3.77 | 3.20 | 1.89 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Комо | 2 - 1 | Алесандрия | 3.02 | 3.08 | 2.22 |
| 08.02.2017 | Италия | Комо | 1 - 1 | Венеция | 2.53 | 2.99 | 2.56 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Сиена | 0 - 1 | Комо | 2.41 | 3.06 | 2.72 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Ливорно | 1 - 2 | Комо | 1.51 | 3.69 | 5.68 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Комо | 1 - 1 | Джиана Ерминио | 2.19 | 3.08 | 3.03 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Понтедера | 2 - 2 | Комо | 2.44 | 3.00 | 2.73 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Комо | 2 - 3 | Арецо | 2.30 | 3.08 | 2.86 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Витербезе | 3 - 2 | Комо | 2.27 | 3.05 | 2.93 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Комо | 0 - 0 | Ренате | 2.10 | 3.11 | 3.25 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Ренате | 2.38 | 2.94 | 2.86 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Сиена | 2 - 1 | Прато | 1.76 | 3.21 | 4.39 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Прато | 2 - 0 | Витербезе | 2.53 | 2.99 | 2.64 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Прато | 3 - 0 | Карарезе | 2.66 | 2.98 | 2.51 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 0 | Прато | 1.82 | 3.28 | 3.92 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 0 | Расинг Рома | 2.26 | 2.99 | 3.01 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 3 - 1 | Прато | 1.60 | 3.35 | 5.33 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Пиаченца | 3.98 | 3.27 | 1.81 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Прато | 1.55 | 3.52 | 5.50 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Арецо | 4.53 | 3.43 | 1.66 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Комо | 3.38 | 3.13 | 2.03 |
Серия С - Група А класиране към 26.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 26 | +27 | 56 |
| 2 | Кремонезе | 26 | +18 | 50 |
| 3 | Ливорно | 26 | +16 | 49 |
| 4 | Арецо | 26 | +12 | 49 |
| 5 | Джиана Ерминио | 26 | +8 | 40 |
| 6 | Комо | 26 | +2 | 39 |
| 7 | Витербезе | 26 | +1 | 38 |
| 8 | Пиаченца | 26 | +3 | 37 |
| 9 | Ренате | 26 | +3 | 37 |
| 10 | Лукезе | 26 | +10 | 36 |
| 11 | Про Пиаченца | 26 | -1 | 32 |
| 12 | Сиена | 27 | -2 | 32 |
| 13 | Пистоезе | 26 | +1 | 31 |
| 14 | Олбия | 26 | -7 | 31 |
| 15 | Тутокуойо | 26 | -9 | 28 |
| 16 | Понтедера | 26 | -13 | 28 |
| 17 | Карарезе | 26 | -12 | 26 |
| 18 | Лупа Рома | 26 | -15 | 25 |
| 19 | Расинг Рома | 27 | -20 | 23 |
| 20 | Прато | 26 | -22 | 22 |
Хронология в първенството
| Комо | |
| Прато | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Комо | Комо | Прато | Прато | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | |||
| 2 | Кремонезе | 2 - 2 | 2 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |||
| 3 | Ливорно | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
| 4 | Арецо | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Комо | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 7 | Витербезе | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | Пиаченца | 3 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Ренате | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Лукезе | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 11 | Про Пиаченца | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Сиена | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Пистоезе | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 14 | Олбия | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 15 | Тутокуойо | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 16 | Понтедера | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | |||
| 17 | Карарезе | 3 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 18 | Лупа Рома | 0 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 19 | Расинг Рома | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Прато | 0 - 1 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Комо | Прато | |
| Позиция | 6 | 20 |
| Точки | 39 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 20 |
| Точки | 20 | 4 |
Форма в шампионата
| Комо | Прато | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
9 7 |
6
4 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 2 |
1
1 10 |
Голове в шампионата
| Комо | Прато | |
|
Вкарани
Получени |
39
37 |
21
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
15 |
6
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.60 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
