Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
17:30
Комо
Ренате
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Комо, а гостите от Ренате. Разстоянието между двата града е 17.4 км. Треньорът на домакините е Сеск Фабрегас (Исп). Мачът ще се играе на стадион Стадио Джузепе Синигалия, който има капацитет от 13 602 места. Снимки от Google карта стадион Стадио Джузепе Синигалия. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Комо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 1 | Комо | 3.18 | 3.08 | 2.12 |
| 04.12.2016 | Серия С - А | Комо | 3 - 2 | Про Пиаченца | 1.62 | 3.36 | 5.18 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 1 - 1 | Комо | 3.01 | 2.95 | 2.29 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Комо | 2 - 2 | Кремонезе | 2.83 | 3.03 | 2.34 |
| 16.11.2016 | Италия | Комо | 1 - 0 | Джиана Ерминио | 1.72 | 3.30 | 4.45 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Карарезе | 3 - 1 | Комо | 2.35 | 3.02 | 2.90 |
| 07.11.2016 | Серия С - А | Пиаченца | 3 - 1 | Комо | 2.34 | 2.99 | 2.86 |
| 02.11.2016 | Италия | Комо | 1 - 0 | Кремонезе | 2.46 | 2.97 | 2.69 |
| 30.10.2016 | Серия С - А | Комо | 2 - 2 | Олбия | 1.60 | 3.46 | 5.07 |
| 23.10.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 1 | Комо | 2.63 | 3.01 | 2.52 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Ренате - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2016 | Серия С - А | Ренате | 1 - 1 | Алесандрия | 3.55 | 3.17 | 1.94 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 0 - 0 | Ренате | 2.35 | 3.02 | 2.85 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Ренате | 1 - 1 | Сиена | 2.51 | 2.99 | 2.66 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Ренате | 2 - 0 | Лупа Рома | 1.68 | 3.36 | 4.65 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Ренате | 2.15 | 3.09 | 3.18 |
| 06.11.2016 | Серия С - А | Ренате | 2 - 2 | Джиана Ерминио | 2.19 | 3.00 | 3.12 |
| 30.10.2016 | Серия С - А | Арецо | 3 - 1 | Ренате | 1.97 | 3.06 | 3.66 |
| 23.10.2016 | Серия С - А | Ренате | 3 - 0 | Понтедера | 1.84 | 3.27 | 3.83 |
| 16.10.2016 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 0 | Ренате | 2.37 | 3.03 | 2.83 |
| 09.10.2016 | Серия С - А | Ливорно | 1 - 0 | Ренате | 1.96 | 3.10 | 3.65 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2015 | Серия С - А | Ренате | 0 - 1 | Комо | 2.55 | 2.99 | 2.54 |
| 28.01.2015 | Италия | Комо | 2 - 0 | Ренате | 1.89 | 3.16 | 3.73 |
| 26.10.2014 | Серия С - А | Комо | 2 - 0 | Ренате | 1.89 | 3.18 | 3.70 |
| 28.08.2013 | Италия | Ренате | 3 - 0 | Комо | 2.60 | 3.05 | 2.45 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Комо имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Серия С - Група А класиране към 11.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 17 | +24 | 43 |
| 2 | Кремонезе | 17 | +15 | 36 |
| 3 | Арецо | 17 | +9 | 32 |
| 4 | Ливорно | 17 | +8 | 30 |
| 5 | Комо | 17 | +2 | 27 |
| 6 | Лукезе | 17 | +10 | 26 |
| 7 | Пиаченца | 17 | +1 | 26 |
| 8 | Ренате | 17 | +3 | 25 |
| 9 | Сиена | 17 | +3 | 23 |
| 10 | Джиана Ерминио | 17 | +1 | 23 |
| 11 | Витербезе | 17 | 0 | 23 |
| 12 | Карарезе | 17 | 0 | 21 |
| 13 | Олбия | 17 | -3 | 21 |
| 14 | Пистоезе | 17 | +2 | 19 |
| 15 | Понтедера | 17 | -12 | 18 |
| 16 | Про Пиаченца | 17 | -4 | 17 |
| 17 | Тутокуойо | 17 | -6 | 17 |
| 18 | Лупа Рома | 17 | -13 | 13 |
| 19 | Расинг Рома | 17 | -16 | 11 |
| 20 | Прато | 17 | -24 | 8 |
Хронология в първенството
| Комо | |
| Ренате | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Комо | Комо | Ренате | Ренате | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 2 | Кремонезе | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 3 | Арецо | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 4 | Ливорно | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Комо | - | - | - | ||||
| 6 | Лукезе | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Пиаченца | 3 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Ренате | - | - | - | ||||
| 9 | Сиена | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 10 | Джиана Ерминио | 1 - 3 | 2 - 2 | |||||
| 11 | Витербезе | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 12 | Карарезе | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 13 | Олбия | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 14 | Пистоезе | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Понтедера | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 16 | Про Пиаченца | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 17 | Тутокуойо | 1 - 1 | ||||||
| 18 | Лупа Рома | 0 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 19 | Расинг Рома | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 20 | Прато | 0 - 1 | 2 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Комо | Ренате | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 27 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 15 |
| Точки | 15 | 6 |
Форма в шампионата
| Комо | Ренате | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 4 |
6
7 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 1 |
1
3 4 |
Голове в шампионата
| Комо | Ренате | |
|
Вкарани
Получени |
25
23 |
22
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
10 |
7
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
