Гватемала - Лига Насионал (2026 - Апертура)
четвъртък, 15 октомври, 2026
02:00
Комуникасионес
Аурора Гватемала
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
3.60 |
5.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.18 |
2.16 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.88 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.02 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Гватемала.
Мачът ще се играе на стадион
Ла Педрера,
който има капацитет от
32 000 места, от които седящи 17 022.
Размерите на терена са 104 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ла Педрера.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Комуникасионес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Лига Насионал |
Деп. Сан Педро |
2 - 1 |
Комуникасионес |
2.01 |
3.07 |
3.49 |
| 05.10.2026 |
Лига Насионал |
Комуникасионес |
3 - 0 |
Сучитепекес |
1.39 |
3.99 |
6.99 |
| 27.09.2026 |
Лига Насионал |
Кселаху |
2 - 3 |
Комуникасионес |
1.60 |
3.52 |
5.04 |
| 19.09.2026 |
Лига Насионал |
Комуникасионес |
1 - 2 |
Гуастатоя |
1.68 |
3.29 |
4.80 |
| 13.09.2026 |
Лига Насионал |
Кобан Империал |
2 - 2 |
Комуникасионес |
1.78 |
3.26 |
4.12 |
| 10.09.2026 |
Лига Насионал |
Комуникасионес |
0 - 2 |
Маркуензе |
1.55 |
3.58 |
5.36 |
| 06.09.2026 |
Лига Насионал |
Депортиво Михко |
1 - 1 |
Комуникасионес |
1.83 |
3.22 |
3.98 |
| 30.08.2026 |
Лига Насионал |
Комуникасионес |
0 - 1 |
Мунисипал |
2.35 |
2.91 |
2.91 |
| 23.08.2026 |
Лига Насионал |
Антигуа ГФК |
2 - 0 |
Комуникасионес |
1.61 |
3.46 |
5.01 |
| 16.08.2026 |
Лига Насионал |
Комуникасионес |
4 - 2 |
Малакатеко |
1.88 |
2.97 |
4.12 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Аурора Гватемала - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига Насионал |
Аурора Гват. |
2 - 1 |
Кселаху |
2.53 |
3.22 |
2.48 |
| 05.10.2026 |
Лига Насионал |
Гуастатоя |
2 - 1 |
Аурора Гват. |
1.45 |
3.80 |
6.41 |
| 27.09.2026 |
Лига Насионал |
Кобан Империал |
3 - 2 |
Аурора Гват. |
1.60 |
3.57 |
4.89 |
| 20.09.2026 |
Лига Насионал |
Аурора Гват. |
1 - 0 |
Маркуензе |
1.99 |
3.15 |
3.44 |
| 13.09.2026 |
Лига Насионал |
Депортиво Михко |
3 - 2 |
Аурора Гват. |
1.44 |
4.04 |
5.88 |
| 11.09.2026 |
Лига Насионал |
Аурора Гват. |
1 - 2 |
Мунисипал |
3.33 |
3.23 |
2.00 |
| 05.09.2026 |
Лига Насионал |
Антигуа ГФК |
2 - 1 |
Аурора Гват. |
1.42 |
3.93 |
6.51 |
| 31.08.2026 |
Лига Насионал |
Аурора Гват. |
1 - 0 |
Малакатеко |
1.95 |
3.17 |
3.51 |
| 23.08.2026 |
Лига Насионал |
Аурора Гват. |
3 - 2 |
Сучитепекес |
1.91 |
3.11 |
3.77 |
| 17.08.2026 |
Лига Насионал |
Деп. Сан Педро |
2 - 1 |
Аурора Гват. |
1.59 |
3.68 |
4.87 |
Общо 4 победи и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Лига Насионал |
Аурора Гват. |
3 - 1 |
Комуникасионес |
3.02 |
3.04 |
2.24 |
| 11.04.2026 |
Лига Насионал |
Комуникасионес |
1 - 0 |
Аурора Гват. |
1.39 |
4.02 |
7.09 |
| 22.02.2026 |
Лига Насионал |
Аурора Гват. |
2 - 0 |
Комуникасионес |
2.45 |
3.00 |
2.68 |
| 06.11.2025 |
Лига Насионал |
Аурора Гват. |
0 - 0 |
Комуникасионес |
2.10 |
3.20 |
3.06 |
| 31.08.2025 |
Лига Насионал |
Комуникасионес |
0 - 2 |
Аурора Гват. |
1.49 |
3.72 |
5.86 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Комуникасионес имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Лига Насионал класиране към 15.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мунисипал |
12 |
7 |
4 |
1 |
18 |
7 |
+11 |
25 |
| 2 |
Антигуа ГФК |
13 |
8 |
1 |
4 |
24 |
19 |
+5 |
25 |
| 3 |
Гуастатоя |
13 |
8 |
1 |
4 |
19 |
15 |
+4 |
25 |
| 4 |
Депортиво Сан Педро |
13 |
6 |
3 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
21 |
| 5 |
Маркуензе |
13 |
6 |
2 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
20 |
| 6 |
Кселаху |
13 |
5 |
3 |
5 |
25 |
16 |
+9 |
18 |
| 7 |
Депортиво Михко |
12 |
5 |
2 |
5 |
20 |
21 |
-1 |
17 |
| 8 |
Комуникасионес |
13 |
4 |
3 |
6 |
17 |
19 |
-2 |
15 |
| 9 |
Аурора Гватемала |
13 |
5 |
0 |
8 |
19 |
22 |
-3 |
15 |
| 10 |
Малакатеко |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
19 |
-5 |
15 |
| 11 |
Кобан Империал |
13 |
3 |
4 |
6 |
16 |
20 |
-4 |
13 |
| 12 |
Сучитепекес |
13 |
1 |
4 |
8 |
14 |
29 |
-15 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Комуникасионес |
|
| Аурора Гватемала |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Комуникасионес |
Комуникасионес |
|
Аурора Гватемала |
Аурора Гватемала |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Мунисипал |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Антигуа ГФК |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Гуастатоя |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Депортиво Сан Педро |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Маркуензе |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 6 |
Кселаху |
|
2 - 3 |
|
|
2 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Депортиво Михко |
|
1 - 1 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 8 |
Комуникасионес |
- |
- |
- |
|
3 - 1 |
|
|
| 9 |
Аурора Гватемала |
|
3 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Малакатеко |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 11 |
Кобан Империал |
|
2 - 2 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 12 |
Сучитепекес |
3 - 0 |
0 - 0 |
3 - 0 |
|
3 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Комуникасионес |
Аурора Гватемала |
| Победи |
4 |
5 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
6 |
8 |
| Вкарани Голове |
17 |
19 |
| Получени Голове |
19 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
1.46 |
| Средно Получени |
1.46 |
1.69 |
| Мачове Вкарал |
69% |
92% |
| Мачове Получил |
77% |
85% |
| Гол/Гол |
54% |
77% |
| Над 1.5 |
77% |
77% |
| Над 2.5 |
54% |
77% |
| Над 3.5 |
31% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
3 |
6 |
| Вкарани Голове |
9 |
8 |
| Получени Голове |
7 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
17% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
3.60 |
5.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.18 |
2.16 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.88 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.02 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака