Приятелски Срещи - Клубни
16:00
Конгсвингер
(Норвегия)
Стабек
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 4.20 | 4.69 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.16 | 2.32 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.33 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.06 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.88 | 1.76 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.03.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Конгсвингер, а гостите от Берум. Разстоянието между двата града е 87.4 км.
Отговорна Игра
Конгсвингер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2025 | Приятелски срещи | ХамКам | 1 - 1 | Конгсвингер | 2.11 | 3.90 | 2.94 |
| 15.03.2025 | Приятелски срещи | Калмар | 1 - 2 | Конгсвингер | - | - | - |
| 04.03.2025 | Приятелски срещи | Осане | 0 - 1 | Конгсвингер | - | - | - |
| 01.03.2025 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 0 - 1 | Конгсвингер | - | - | - |
| 22.02.2025 | Приятелски срещи | Конгсвингер | 2 - 0 | Айерсун | 2.20 | 3.83 | 2.53 |
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Конгсвингер | 6 - 0 | Ейдсволд ТФ | 1.32 | 5.06 | 6.20 |
| 01.12.2024 | Плейофи | Мос | 3 - 2 | Конгсвингер | 2.44 | 2.98 | 2.86 |
| 23.11.2024 | Плейофи | Айерсун | 1 - 2 | Конгсвингер | 3.01 | 3.45 | 2.09 |
| 17.11.2024 | Плейофи | Лин Осло | 1 - 1 | Конгсвингер | 2.24 | 3.52 | 2.89 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 1 - 4 | Конгсвингер | 2.91 | 3.54 | 2.12 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи в последните 2 домакинства.
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025 | Приятелски срещи | Йоргрите | 0 - 2 | Стабек | - | - | - |
| 27.02.2025 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 3 | Сандефьорд | - | - | - |
| 22.02.2025 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 4 | Сандефьорд | - | - | - |
| 14.02.2025 | Приятелски срещи | Стабек | 3 - 3 | Хилерьод | - | - | - |
| 07.02.2025 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 4 | Стрьомгодсет | 2.64 | 3.75 | 2.15 |
| 31.01.2025 | Приятелски срещи | Киелсос | 1 - 1 | Стабек | 4.45 | 4.58 | 1.49 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Стабек | 6 - 2 | Йерв Гримстад | 1.60 | 4.20 | 4.07 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Стабек | 1 - 4 | Олесунд | 1.78 | 4.17 | 3.43 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Мьондален | 3 - 0 | Стабек | 3.13 | 3.81 | 1.94 |
| 25.10.2024 | Първа Дивизия | Стабек | 1 - 2 | Волеренга Осло | 2.71 | 3.82 | 2.15 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 1 - 3 | Стабек | 2.25 | 3.72 | 2.61 |
| 04.05.2024 | Първа Дивизия | Стабек | 5 - 0 | Конгсвингер | 2.43 | 3.60 | 2.46 |
| 16.03.2024 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 2 | Конгсвингер | - | - | - |
| 25.03.2023 | Приятелски срещи | Конгсвингер | 1 - 1 | Стабек | 3.94 | 4.10 | 1.70 |
| 27.08.2022 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 1 | Стабек | 3.34 | 3.71 | 1.94 |
| 30.05.2022 | Първа Дивизия | Стабек | 1 - 0 | Конгсвингер | 1.40 | 4.47 | 6.62 |
| 28.03.2022 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 0 | Конгсвингер | 1.79 | 3.94 | 3.58 |
| 19.01.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 7 - 1 | Конгсвингер | 1.49 | 4.44 | 4.95 |
| 02.02.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 0 | Конгсвингер | 1.67 | 4.04 | 3.79 |
| 29.03.2015 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 1 | Конгсвингер | 1.51 | 4.98 | 3.85 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 7 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Конгсвингер имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 4.20 | 4.69 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.16 | 2.32 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.33 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.06 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.88 | 1.76 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.03.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра