Норвегия - Купа на Норвегия (2021 - 2022)
16:00
Конгсвингер
Стрьомен
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.75 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2021 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Конгсвингер, а гостите от Стрьомен. Разстоянието между двата града е 61.5 км. Мачът ще се играе на стадион Йемселун, който има капацитет от 6 700 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Йемселун. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Конгсвингер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2021 | Д2 Група 1 | Сеня | 3 - 3 | Конгсвингер | 6.06 | 4.94 | 1.35 |
| 24.07.2021 | Купа на Норвегия | Елверум | 1 - 3 | Конгсвингер | 5.21 | 4.45 | 1.48 |
| 21.07.2021 | Д2 Група 1 | Конгсвингер | 3 - 2 | Алта | 1.75 | 3.89 | 3.68 |
| 17.07.2021 | Д2 Група 1 | Тромсдален | 1 - 2 | Конгсвингер | 3.11 | 3.83 | 1.92 |
| 11.07.2021 | Д2 Група 1 | Конгсвингер | 4 - 0 | Флурьо | 1.19 | 6.33 | 9.31 |
| 08.07.2021 | Д2 Група 1 | Квик Халден | 3 - 2 | Конгсвингер | 3.40 | 3.95 | 1.81 |
| 03.07.2021 | Д2 Група 1 | Конгсвингер | 5 - 4 | Братвог | 1.52 | 4.25 | 4.80 |
| 30.06.2021 | Д2 Група 1 | Ейдсволд ТФ | 1 - 4 | Конгсвингер | 4.17 | 4.19 | 1.62 |
| 26.06.2021 | Д2 Група 1 | Берум | 0 - 2 | Конгсвингер | 3.68 | 3.94 | 1.75 |
| 20.06.2021 | Д2 Група 1 | Конгсвингер | 4 - 1 | Флоя | 1.09 | 8.71 | 16.99 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Стрьомен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2021 | Купа на Норвегия | Льоренског | 1 - 2 | Стрьомен | 7.94 | 5.16 | 1.29 |
| 21.07.2021 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 1 | Фредрикстад | 3.90 | 3.66 | 1.81 |
| 17.07.2021 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 0 - 0 | Стрьомен | 1.95 | 3.65 | 3.40 |
| 12.07.2021 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 2 | Стьордалс Блинк | 2.22 | 3.41 | 3.00 |
| 05.07.2021 | Първа Дивизия | Согндал | 1 - 1 | Стрьомен | 1.30 | 5.08 | 8.68 |
| 02.07.2021 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 1 | Старт Кристиансанд | 3.29 | 3.53 | 2.03 |
| 27.06.2021 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 1 - 1 | Стрьомен | 1.79 | 3.57 | 4.11 |
| 22.06.2021 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 1 - 1 | Стрьомен | 1.68 | 3.76 | 4.48 |
| 18.06.2021 | Първа Дивизия | Стрьомен | 1 - 0 | Осане | 3.19 | 3.57 | 2.06 |
| 12.06.2021 | Първа Дивизия | ХамКам | 2 - 0 | Стрьомен | 1.69 | 3.80 | 4.34 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 4 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2020 | Първа Дивизия | Стрьомен | 0 - 0 | Конгсвингер | 1.93 | 3.56 | 3.50 |
| 14.08.2020 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 1 | Стрьомен | 2.17 | 3.43 | 3.09 |
| 21.08.2019 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 3 - 2 | Стрьомен | 1.91 | 3.40 | 3.84 |
| 23.06.2019 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 0 | Конгсвингер | 2.61 | 3.38 | 2.46 |
| 29.07.2018 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 6 | Конгсвингер | 2.67 | 3.54 | 2.31 |
| 24.06.2018 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 1 - 2 | Стрьомен | 1.70 | 3.91 | 4.05 |
| 10.09.2017 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 0 | Стрьомен | 1.80 | 3.54 | 3.90 |
| 21.05.2017 | Първа Дивизия | Стрьомен | 0 - 4 | Конгсвингер | 2.10 | 3.31 | 3.16 |
| 21.08.2016 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 2 | Стрьомен | 1.84 | 3.52 | 3.78 |
| 16.05.2016 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 1 | Конгсвингер | 2.52 | 3.17 | 2.54 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Конгсвингер имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 13 | +13 | 26 |
| 2 | Фредрикстад | 13 | +9 | 25 |
| 3 | Йерв Гримстад | 13 | +2 | 25 |
| 4 | Олесунд | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Согндал | 13 | +7 | 21 |
| 6 | КФУМ Осло | 13 | +2 | 17 |
| 7 | Старт Кристиансанд | 13 | 0 | 17 |
| 8 | Брюне | 13 | -1 | 17 |
| 9 | Ранхайм | 13 | -1 | 16 |
| 10 | Уленсакер Киса | 13 | -2 | 16 |
| 11 | Осане | 13 | -5 | 16 |
| 12 | Рауфос | 13 | +1 | 14 |
| 13 | Стрьомен | 13 | -4 | 13 |
| 14 | Саннес Улф | 13 | -7 | 13 |
| 15 | Стьордалс Блинк | 13 | -12 | 13 |
| 16 | Гроруд | 13 | -7 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.75 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2021 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра