Япония - Купа на Императора (2026)
сряда, 26 август, 2026
13:00
Консадол Сапоро
Вентфорет Кофу
1 - 3
(1 - 0, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.10 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.33 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.08.2026 12:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сапоро, а гостите от Кофу.
Разстоянието между двата града е 856.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сапоро Доум,
който има капацитет от
41 484 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Сапоро Доум.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Консадол Сапоро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 4 |
Омия Ардижа |
2.73 |
3.29 |
2.34 |
| 15.08.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.37 |
3.05 |
2.88 |
| 08.08.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
2 - 0 |
Токушима Вортис |
2.52 |
3.13 |
2.58 |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Албирекс Ниигата |
0 - 0 |
Консадол Сапоро |
2.49 |
3.21 |
2.59 |
| 31.05.2026 |
Плейофи |
Блаублиц Акита |
1 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.13 |
3.21 |
3.14 |
| 23.05.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
0 - 1 |
Джубило Ивата |
2.02 |
3.30 |
3.33 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Фукушима Юн. |
0 - 3 |
Консадол Сапоро |
3.51 |
3.71 |
1.84 |
| 09.05.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
4 - 3 |
Омия Ардижа |
2.49 |
3.45 |
2.46 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
2 - 0 |
Нагано Парсейро |
1.54 |
3.85 |
5.15 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Гифу |
0 - 3 |
Консадол Сапоро |
2.16 |
3.25 |
3.06 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Вентфорет Кофу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
3 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.24 |
2.91 |
3.25 |
| 15.08.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 1 |
Тегеваджаро М. |
2.76 |
3.04 |
2.47 |
| 08.08.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
2 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.02 |
3.07 |
3.54 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Мацумото Ямага |
3 - 0 |
Вентфорет Кофу |
3.16 |
3.17 |
2.10 |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Тегеваджаро М. |
2 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.86 |
3.16 |
4.04 |
| 30.05.2026 |
Плейофи |
Вегалта Сендай |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
1.80 |
3.37 |
4.03 |
| 23.05.2026 |
Джей2 Лига |
Нагано Парсейро |
0 - 0 |
Вентфорет Кофу |
4.17 |
3.57 |
1.73 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 2 |
Гифу |
2.08 |
3.18 |
3.29 |
| 09.05.2026 |
Джей2 Лига |
Иваки |
0 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.91 |
3.23 |
3.78 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 2 |
Джубило Ивата |
2.60 |
2.98 |
2.66 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 5 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.22 |
3.16 |
3.00 |
| 21.03.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.15 |
3.23 |
3.07 |
| 23.08.2025 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 2 |
Консадол Сапоро |
2.31 |
3.18 |
2.84 |
| 29.03.2025 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
0 - 1 |
Вентфорет Кофу |
2.01 |
3.34 |
3.27 |
| 22.06.2022 |
Купа на Имп. |
Консадол Сапоро |
1 - 2 |
Вентфорет Кофу |
2.07 |
3.26 |
3.37 |
| 09.05.2018 |
Купа на Лигата |
Консадол Сапоро |
0 - 3 |
Вентфорет Кофу |
2.00 |
3.14 |
3.51 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Вентфорет Кофу |
3 - 0 |
Консадол Сапоро |
2.78 |
3.04 |
2.41 |
| 13.08.2017 |
Джей1 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 1 |
Вентфорет Кофу |
2.11 |
2.99 |
3.51 |
| 02.04.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 0 |
Консадол Сапоро |
2.40 |
2.95 |
3.01 |
| 20.11.2013 |
Купа на Имп. |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Консадол Сапоро |
1.84 |
3.38 |
3.78 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Консадол Сапоро имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Джей2 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Омия Ардижа |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
9 |
| 2 |
Шонан Белмар |
3 |
2 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
7 |
| 3 |
Каталер Тояма |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
6 |
| 4 |
Точиги Сити |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
3 |
+5 |
6 |
| 5 |
Фуджиеда МИФК |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 6 |
Монтедио Ямагата |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 7 |
Йокохама ФК |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 8 |
Албирекс Ниигата |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
6 |
| 9 |
Оита Тринита |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 10 |
Саган Тошу |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 11 |
Вегалта Сендай |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 12 |
Блаублиц Акита |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 12 |
Джубило Ивата |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 14 |
Консадол Сапоро |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 15 |
Иваки |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 16 |
Ванрауре Хачинохе |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
3 |
| 17 |
Тегеваджаро Миядзаки |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
2 |
| 18 |
Токушима Вортис |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 19 |
Вентфорет Кофу |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
1 |
| 20 |
Имабари |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
0 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.10 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.33 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.08.2026 12:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач