Словения - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.83 |
4.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.20 |
2.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
3.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.92 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.69 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.76 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Копер, а гостите от Мурска Собота.
Разстоянието между двата града е 225.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бонифика,
който има капацитет от
4 047 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Бонифика.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Копер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Първа Лига |
Браво Любляна |
1 - 2 |
Копер |
3.23 |
3.54 |
1.95 |
| 27.10.2026 |
Първа Лига |
Копер |
4 - 0 |
Марибор |
2.57 |
3.36 |
2.40 |
| 23.10.2026 |
Купа на Словения |
Табор Сежана |
1 - 0 |
Копер |
- |
- |
- |
| 18.10.2026 |
Първа Лига |
Копер |
5 - 0 |
Брине Гросупле |
1.60 |
3.83 |
4.66 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
3 - 3 |
Копер |
3.90 |
3.68 |
1.74 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Копер |
2 - 0 |
Нафта Лендава |
1.58 |
3.88 |
4.71 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Копер |
1 - 3 |
Олимпия Любляна |
2.23 |
3.26 |
2.87 |
| 06.09.2026 |
Първа Лига |
Целие |
0 - 1 |
Копер |
1.96 |
3.55 |
3.22 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Алуминий Кидричево |
0 - 1 |
Копер |
3.20 |
3.41 |
2.01 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Копер |
3.12 |
3.47 |
2.03 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Мура - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 0 |
Брине Гросупле |
2.04 |
3.07 |
3.47 |
| 27.10.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
1 - 1 |
Мура |
2.85 |
3.35 |
2.20 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 0 |
Нафта Лендава |
2.09 |
3.41 |
3.00 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Олимпия Любляна |
3 - 3 |
Мура |
1.64 |
3.58 |
4.71 |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 0 |
Целие |
4.25 |
3.61 |
1.70 |
| 13.09.2026 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 6 |
Алуминий Кидричево |
2.04 |
3.31 |
3.20 |
| 06.09.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
1 - 1 |
Мура |
1.43 |
4.22 |
6.05 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Браво Любляна |
2 - 0 |
Мура |
2.11 |
3.35 |
3.01 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Копер |
3.12 |
3.47 |
2.03 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Брине Гросупле |
1 - 2 |
Мура |
2.27 |
3.21 |
2.85 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Копер |
3.12 |
3.47 |
2.03 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 1 |
Копер |
3.88 |
3.66 |
1.73 |
| 01.03.2026 |
Първа Лига |
Копер |
3 - 0 |
Мура |
1.55 |
3.76 |
5.09 |
| 07.11.2025 |
Първа Лига |
Мура |
3 - 2 |
Копер |
3.05 |
3.30 |
2.10 |
| 23.08.2025 |
Първа Лига |
Копер |
2 - 1 |
Мура |
1.51 |
4.05 |
4.95 |
| 25.05.2025 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 3 |
Копер |
3.21 |
3.42 |
1.97 |
| 29.03.2025 |
Първа Лига |
Копер |
1 - 0 |
Мура |
1.96 |
3.18 |
3.50 |
| 26.02.2025 |
Купа на Словения |
Мура |
0 - 1 |
Копер |
2.86 |
3.01 |
2.28 |
| 08.12.2024 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 3 |
Копер |
3.09 |
3.16 |
2.15 |
| 22.09.2024 |
Първа Лига |
Копер |
0 - 0 |
Мура |
1.89 |
3.24 |
3.82 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Копер имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Копер |
14 |
8 |
4 |
2 |
25 |
12 |
+13 |
28 |
| 2 |
Марибор |
14 |
6 |
6 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
24 |
| 3 |
Олимпия Любляна |
14 |
6 |
4 |
4 |
16 |
12 |
+4 |
22 |
| 4 |
Целие |
13 |
5 |
5 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
20 |
| 5 |
Браво Любляна |
14 |
5 |
5 |
4 |
15 |
15 |
0 |
20 |
| 6 |
Нафта Лендава |
14 |
5 |
3 |
6 |
18 |
20 |
-2 |
18 |
| 7 |
Алуминий Кидричево |
14 |
4 |
5 |
5 |
21 |
13 |
+8 |
17 |
| 8 |
Брине Гросупле |
14 |
3 |
4 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
13 |
| 9 |
Мура |
14 |
2 |
7 |
5 |
14 |
25 |
-11 |
13 |
| 10 |
Радомлие |
13 |
1 |
5 |
7 |
15 |
29 |
-14 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Копер |
Копер |
|
Мура |
Мура |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Копер |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Марибор |
4 - 0 |
2 - 0 |
4 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Олимпия Любляна |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
1 - 0 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 4 |
Целие |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Браво Любляна |
0 - 0 |
1 - 2 |
0 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Нафта Лендава |
2 - 0 |
0 - 2 |
2 - 0 |
|
0 - 0 |
5 - 2 |
5 - 2 |
| 7 |
Алуминий Кидричево |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 6 |
|
|
| 8 |
Брине Гросупле |
5 - 0 |
1 - 1 |
5 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Мура |
|
0 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Радомлие |
2 - 2 |
3 - 3 |
2 - 2 |
|
1 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
*** Домжале - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Копер |
Мура |
| Победи |
8 |
2 |
| Равни |
4 |
7 |
| Загуби |
2 |
5 |
| Вкарани Голове |
25 |
14 |
| Получени Голове |
12 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.79 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.86 |
1.79 |
| Мачове Вкарал |
86% |
64% |
| Мачове Получил |
43% |
71% |
| Гол/Гол |
36% |
57% |
| Над 1.5 |
71% |
64% |
| Над 2.5 |
43% |
43% |
| Над 3.5 |
36% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
14 |
11 |
| Получени Голове |
5 |
15 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
1.57 |
| Средно Получени |
0.83 |
2.14 |
| Мачове Вкарал |
83% |
86% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
86% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
57% |
| Над 3.5 |
67% |
43% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.83 |
4.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.20 |
2.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
3.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.92 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.69 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.76 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака