Бразилия - Купа на Бразилия (2026)
петък, 15 май, 2026
01:30
Първа среща
Бара SC0 - 1Коринтианс SP
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
6.00 |
11.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.13 |
3.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
10.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сао Пауло, а гостите от Балнеарио Камбориу.
Разстоянието между двата града е 432.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Арена Коринтианс,
който има капацитет от
68 034 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Арена Коринтианс.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коринтианс SP - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Серия А |
Коринтианс SP |
3 - 2 |
Сао Пауло SP |
2.06 |
3.08 |
3.76 |
| 07.05.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Санта Фе Богота |
1 - 1 |
Коринтианс SP |
2.83 |
2.95 |
2.57 |
| 04.05.2026 |
Серия А |
Мирасол SP |
2 - 1 |
Коринтианс SP |
2.29 |
3.14 |
3.10 |
| 01.05.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Коринтианс SP |
2 - 0 |
Пенярол Монтевидео |
1.57 |
3.39 |
6.70 |
| 26.04.2026 |
Серия А |
Коринтианс SP |
1 - 0 |
Васко да Гама RJ |
2.09 |
3.25 |
3.46 |
| 22.04.2026 |
Купа на Бразилия |
Бара SC |
0 - 1 |
Коринтианс SP |
6.07 |
3.50 |
1.55 |
| 19.04.2026 |
Серия А |
Витория Салвадор BA |
0 - 0 |
Коринтианс SP |
2.55 |
2.96 |
2.89 |
| 16.04.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Коринтианс SP |
2 - 0 |
Санта Фе Богота |
1.37 |
4.20 |
8.95 |
| 13.04.2026 |
Серия А |
Коринтианс SP |
0 - 0 |
Палмейрас SP |
2.77 |
3.04 |
2.61 |
| 10.04.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Платензе Буенос Айрес |
0 - 2 |
Коринтианс SP |
2.93 |
2.80 |
2.65 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Бара SC - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Серия C гр. А |
Бара SC |
0 - 0 |
Кашиас RS |
2.09 |
2.79 |
3.67 |
| 05.05.2026 |
Серия C гр. А |
Фигуерензе SC |
0 - 3 |
Бара SC |
2.09 |
2.90 |
3.47 |
| 26.04.2026 |
Серия C гр. А |
Бара SC |
2 - 2 |
Интер Лимейра |
1.94 |
2.97 |
3.84 |
| 22.04.2026 |
Купа на Бразилия |
Бара SC |
0 - 1 |
Коринтианс SP |
6.07 |
3.50 |
1.55 |
| 19.04.2026 |
Серия C гр. А |
Пайсанду PA |
1 - 1 |
Бара SC |
2.07 |
2.86 |
3.57 |
| 12.04.2026 |
Серия C гр. А |
Бара SC |
3 - 0 |
Мараняо MA |
1.67 |
3.13 |
5.19 |
| 05.04.2026 |
Серия C гр. А |
Ботафого PB |
1 - 0 |
Бара SC |
2.36 |
2.94 |
2.88 |
| 20.03.2026 |
Купа на Бразилия |
Волта Редонда RJ |
0 - 0 |
Бара SC |
2.01 |
3.09 |
3.56 |
| 13.03.2026 |
Купа на Бразилия |
Бара SC |
0 - 0 |
Америка MG |
2.77 |
3.02 |
2.43 |
| 08.03.2026 |
Катаринензе |
Чапекоензе SC |
1 - 0 |
Бара SC |
1.48 |
3.76 |
6.03 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2026 |
Купа на Бразилия |
Бара SC |
0 - 1 |
Коринтианс SP |
6.07 |
3.50 |
1.55 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коринтианс SP класиране в Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палмейрас SP |
15 |
10 |
4 |
1 |
25 |
12 |
+13 |
34 |
| 2 |
Фламенго RJ |
14 |
9 |
3 |
2 |
27 |
12 |
+15 |
30 |
| 3 |
Флуминензе RJ |
15 |
8 |
3 |
4 |
25 |
20 |
+5 |
27 |
| 4 |
Сао Пауло SP |
15 |
7 |
3 |
5 |
21 |
16 |
+5 |
24 |
| 5 |
Атлетико PR |
15 |
7 |
2 |
6 |
20 |
16 |
+4 |
23 |
| 6 |
Баия BA |
14 |
6 |
4 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
22 |
| 7 |
Брагантино SP |
15 |
6 |
2 |
7 |
17 |
18 |
-1 |
20 |
| 8 |
Васко да Гама RJ |
15 |
5 |
5 |
5 |
21 |
21 |
0 |
20 |
| 9 |
Коритиба PR |
15 |
5 |
5 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
20 |
| 10 |
Витория Салвадор BA |
14 |
5 |
4 |
5 |
18 |
20 |
-2 |
19 |
| 11 |
Крузейро MG |
15 |
5 |
4 |
6 |
20 |
25 |
-5 |
19 |
| 12 |
Ботафого RJ |
14 |
5 |
3 |
6 |
26 |
27 |
-1 |
18 |
| 13 |
Атлетико MG |
15 |
5 |
3 |
7 |
18 |
21 |
-3 |
18 |
| 14 |
Интернасионал RS |
15 |
4 |
6 |
5 |
16 |
16 |
0 |
18 |
| 15 |
Сантос SP |
15 |
4 |
6 |
5 |
21 |
22 |
-1 |
18 |
| 16 |
Коринтианс SP |
15 |
4 |
6 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
18 |
| 17 |
Гремио RS |
15 |
4 |
5 |
6 |
15 |
17 |
-2 |
17 |
| 18 |
Мирасол SP |
14 |
3 |
4 |
7 |
16 |
20 |
-4 |
13 |
| 19 |
Ремо PA |
15 |
2 |
6 |
7 |
16 |
25 |
-9 |
12 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
14 |
1 |
6 |
7 |
14 |
27 |
-13 |
9 |
Бара SC класиране в Серия C - Група А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пайсанду PA |
6 |
4 |
2 |
0 |
13 |
6 |
+7 |
14 |
| 2 |
Бруске SC |
6 |
4 |
2 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
14 |
| 3 |
Амазонас AM |
6 |
4 |
1 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
13 |
| 4 |
Гуарани SP |
6 |
3 |
3 |
0 |
12 |
4 |
+8 |
12 |
| 5 |
Ипиранга RS |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 6 |
Итуано SP |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 7 |
Мараняо MA |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
10 |
| 8 |
Маринга PR |
6 |
3 |
0 |
3 |
13 |
17 |
-4 |
9 |
| 9 |
Бара SC |
6 |
2 |
3 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 10 |
Флореста CE |
6 |
2 |
3 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
9 |
| 11 |
Интер де Лимейра SP |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 12 |
Кашиас RS |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
5 |
0 |
8 |
| 13 |
Санта Круз PE |
6 |
2 |
1 |
3 |
4 |
5 |
-1 |
7 |
| 14 |
Фигуерензе SC |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 15 |
Ботафого PB |
6 |
2 |
0 |
4 |
8 |
11 |
-3 |
6 |
| 16 |
Феровиария SP |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 17 |
Волта Редонда RJ |
6 |
1 |
2 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
5 |
| 18 |
Конфианка SE |
6 |
1 |
0 |
5 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 19 |
Анаполис GO |
6 |
1 |
0 |
5 |
5 |
11 |
-6 |
3 |
| 20 |
АО Итабаяна SE |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
2 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
6.00 |
11.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.13 |
3.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
10.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака