Бразилия - Серия А (2018)
17:00
Коринтианс SP
Сеара CE
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.25 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сао Пауло, а гостите от Форталеза. Разстоянието между двата града е 2 370.2 км. Мачът ще се играе на стадион Арена Коринтианс, който има капацитет от 68 034 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Арена Коринтианс. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коринтианс SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2018 | Копа Либ. Гр. фаза | Коринтианс SP | 1 - 2 | Индепендиенте | 1.99 | 2.98 | 4.15 |
| 29.04.2018 | Серия А | Атлетико MG | 1 - 0 | Коринтианс SP | 2.16 | 3.18 | 3.19 |
| 26.04.2018 | Купа на Бразилия | Витория Салвадор BA | 0 - 0 | Коринтианс SP | 2.85 | 3.06 | 2.38 |
| 22.04.2018 | Серия А | Парана Клуб PR | 0 - 4 | Коринтианс SP | 3.24 | 3.10 | 2.18 |
| 19.04.2018 | Копа Либ. Гр. фаза | Индепендиенте | 0 - 1 | Коринтианс SP | 1.99 | 3.03 | 4.01 |
| 15.04.2018 | Серия А | Коринтианс SP | 2 - 1 | Флуминензе RJ | 1.65 | 3.40 | 5.28 |
| 08.04.2018 | Паулища | Палмейрас SP | 0 - 1 | Коринтианс SP | 1.98 | 3.15 | 3.64 |
| 31.03.2018 | Паулища | Коринтианс SP | 0 - 1 | Палмейрас SP | 2.37 | 2.96 | 2.89 |
| 29.03.2018 | Паулища | Коринтианс SP | 1 - 0 | Сао Пауло SP | 1.93 | 3.10 | 3.85 |
| 25.03.2018 | Паулища | Сао Пауло SP | 1 - 0 | Коринтианс SP | 2.24 | 2.97 | 3.11 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сеара CE - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Серия А | Сеара CE | 0 - 3 | Фламенго RJ | 3.36 | 3.17 | 2.10 |
| 22.04.2018 | Серия А | Сеара CE | 0 - 0 | Сао Пауло SP | 2.98 | 3.10 | 2.32 |
| 15.04.2018 | Серия А | Сантос SP | 2 - 0 | Сеара CE | 1.53 | 3.82 | 5.77 |
| 05.04.2018 | Сеарензе | Сеара CE | 2 - 1 | Форталеса CE | 1.98 | 3.20 | 3.47 |
| 16.03.2018 | Купа на Бразилия | Сеара CE | 1 - 1 | Атлетико PR | 2.37 | 2.95 | 2.95 |
| 05.03.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 1 - 1 | Сеара CE | 2.26 | 3.17 | 2.83 |
| 01.03.2018 | Купа на Бразилия | Атлетико PR | 0 - 0 | Сеара CE | 1.89 | 3.17 | 3.82 |
| 22.02.2018 | Купа на Бразилия | Лондрина PR | 1 - 2 | Сеара CE | 2.63 | 3.05 | 2.53 |
| 18.02.2018 | Сеарензе | Марангуапе CE | 1 - 5 | Сеара CE | 7.47 | 5.44 | 1.25 |
| 10.02.2018 | Сеарензе | Сеара CE | 2 - 1 | Оризонте CE | 1.39 | 4.21 | 6.40 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.11.2011 | Серия А | Сеара CE | 0 - 1 | Коринтианс SP | 2.93 | 3.21 | 2.30 |
| 14.08.2011 | Серия А | Коринтианс SP | 2 - 2 | Сеара CE | 1.43 | 3.94 | 6.99 |
| 03.10.2010 | Серия А | Коринтианс SP | 2 - 2 | Сеара CE | 1.35 | 4.23 | 7.92 |
| 15.07.2010 | Серия А | Сеара CE | 0 - 0 | Коринтианс SP | 2.42 | 3.23 | 2.63 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Коринтианс SP имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия А класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фламенго RJ | 3 | +5 | 7 |
| 2 | Коринтианс SP | 3 | +4 | 6 |
| 3 | Америка MG | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Атлетико MG | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Атлетико PR | 3 | +4 | 5 |
| 6 | Ботафого RJ | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Палмейрас SP | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Сао Пауло SP | 3 | +1 | 5 |
| 9 | Васко да Гама RJ | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Интернасионал RS | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Флуминензе RJ | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Гремио RS | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Баия BA | 3 | -1 | 4 |
| 14 | Спорт Ресифе PE | 3 | -2 | 4 |
| 15 | Сантос SP | 2 | +1 | 3 |
| 16 | Чапекоензе SC | 3 | -4 | 2 |
| 17 | Витория Салвадор BA | 3 | -2 | 1 |
| 18 | Крузейро MG | 3 | -2 | 1 |
| 19 | Сеара CE | 3 | -5 | 1 |
| 20 | Парана Клуб PR | 3 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Коринтианс SP | |
| Сеара CE | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Коринтианс SP | Коринтианс SP | Сеара CE | Сеара CE | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фламенго RJ | 0 - 3 | ||||||
| 2 | Коринтианс SP | - | - | - | ||||
| 3 | Америка MG | |||||||
| 4 | Атлетико MG | 1 - 0 | ||||||
| 5 | Атлетико PR | |||||||
| 6 | Ботафого RJ | |||||||
| 7 | Палмейрас SP | |||||||
| 7 | Сао Пауло SP | 0 - 0 | ||||||
| 9 | Васко да Гама RJ | |||||||
| 10 | Интернасионал RS | |||||||
| 11 | Флуминензе RJ | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 12 | Гремио RS | |||||||
| 13 | Баия BA | |||||||
| 14 | Спорт Ресифе PE | |||||||
| 15 | Сантос SP | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 16 | Чапекоензе SC | |||||||
| 17 | Витория Салвадор BA | |||||||
| 18 | Крузейро MG | |||||||
| 19 | Сеара CE | - | - | - | ||||
| 20 | Парана Клуб PR | 0 - 4 | ||||||
Класиране в шампионата
| Коринтианс SP | Сеара CE | |
| Позиция | 2 | 19 |
| Точки | 6 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 18 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Коринтианс SP | Сеара CE | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
0
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Коринтианс SP | Сеара CE | |
|
Вкарани
Получени |
6
2 |
0
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
0
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.25 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
