Белгия - Про Лига (2026 - 2027)
сряда, 4 ноември, 2026
21:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.40 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кортрийк, а гостите от Мехелен.
Разстоянието между двата града е 87.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гулденспорен стадион,
който има капацитет от
9 399 места, от които седящи 5 800.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Гулденспорен стадион.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кортрийк - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Про Лига |
Стандарт Лиеж |
1 - 1 |
Кортрийк |
1.66 |
3.89 |
4.70 |
| 10.10.2026 |
Про Лига |
Генк |
3 - 0 |
Кортрийк |
1.41 |
4.74 |
6.63 |
| 26.09.2026 |
Купа на Белгия |
Хейст |
2 - 2 |
Кортрийк |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Про Лига |
Кортрийк |
1 - 0 |
СК Беверен |
2.58 |
3.44 |
2.52 |
| 13.09.2026 |
Про Лига |
РААЛ Лувиер |
3 - 0 |
Кортрийк |
2.39 |
3.29 |
2.82 |
| 06.09.2026 |
Про Лига |
Кортрийк |
0 - 2 |
Зулте Варегем |
2.91 |
3.46 |
2.26 |
| 03.09.2026 |
Про Лига |
Андерлехт |
1 - 0 |
Кортрийк |
1.44 |
4.54 |
6.22 |
| 29.08.2026 |
Про Лига |
Кортрийк |
1 - 3 |
Шарлероа |
3.64 |
3.53 |
1.93 |
| 15.08.2026 |
Про Лига |
Кортрийк |
0 - 3 |
Роял Антверпен |
2.60 |
3.24 |
2.60 |
| 07.08.2026 |
Про Лига |
Клуб Брюж |
3 - 0 |
Кортрийк |
1.22 |
6.00 |
10.19 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Мехелен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
1 - 0 |
Генк |
3.62 |
3.68 |
1.90 |
| 18.10.2026 |
Купа на Белгия |
Мехелен |
5 - 1 |
Ойпен |
1.67 |
3.98 |
3.94 |
| 11.10.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
4 - 3 |
Сент Трюиден |
3.13 |
3.54 |
2.12 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Мехелен |
2 - 3 |
Карпати Лвов |
2.03 |
3.57 |
2.87 |
| 19.09.2026 |
Про Лига |
Ломел |
0 - 0 |
Мехелен |
2.59 |
3.52 |
2.47 |
| 11.09.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
0 - 1 |
Андерлехт |
4.00 |
3.74 |
1.80 |
| 05.09.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
0 - 4 |
Вестерло |
2.05 |
3.58 |
3.24 |
| 29.08.2026 |
Про Лига |
РААЛ Лувиер |
2 - 2 |
Мехелен |
2.37 |
3.15 |
2.98 |
| 22.08.2026 |
Про Лига |
Шарлероа |
2 - 0 |
Мехелен |
1.72 |
3.74 |
4.38 |
| 16.08.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
3 - 3 |
Стандарт Лиеж |
2.62 |
3.27 |
2.58 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.11.2024 |
Про Лига |
Кортрийк |
3 - 1 |
Мехелен |
3.33 |
3.50 |
2.04 |
| 20.10.2024 |
Про Лига |
Мехелен |
3 - 0 |
Кортрийк |
1.71 |
3.85 |
4.28 |
| 24.02.2024 |
Про Лига |
Мехелен |
3 - 0 |
Кортрийк |
1.60 |
3.81 |
5.35 |
| 26.11.2023 |
Про Лига |
Кортрийк |
0 - 3 |
Мехелен |
3.04 |
3.37 |
2.24 |
| 21.01.2023 |
Про Лига |
Мехелен |
3 - 2 |
Кортрийк |
1.89 |
3.71 |
3.64 |
| 11.01.2023 |
Купа на Белгия |
Кортрийк |
0 - 1 |
Мехелен |
2.62 |
3.46 |
2.38 |
| 10.09.2022 |
Про Лига |
Кортрийк |
1 - 4 |
Мехелен |
2.60 |
3.59 |
2.49 |
| 25.06.2022 |
Приятелски срещи |
Кортрийк |
3 - 1 |
Мехелен |
2.39 |
3.65 |
2.39 |
| 02.04.2022 |
Про Лига |
Мехелен |
3 - 2 |
Кортрийк |
1.54 |
4.31 |
5.36 |
| 27.08.2021 |
Про Лига |
Кортрийк |
2 - 2 |
Мехелен |
2.33 |
3.22 |
3.01 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Кортрийк имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 04.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клуб Брюж |
10 |
9 |
0 |
1 |
26 |
8 |
+18 |
27 |
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
10 |
8 |
2 |
0 |
29 |
7 |
+22 |
26 |
| 3 |
КАА Гент |
10 |
8 |
1 |
1 |
19 |
6 |
+13 |
25 |
| 4 |
Шарлероа |
10 |
8 |
0 |
2 |
21 |
12 |
+9 |
24 |
| 5 |
Андерлехт |
10 |
6 |
1 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
19 |
| 6 |
Генк |
10 |
4 |
3 |
3 |
18 |
14 |
+4 |
15 |
| 7 |
Ломел |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 8 |
Вестерло |
10 |
4 |
2 |
4 |
25 |
25 |
0 |
14 |
| 9 |
Стандарт Лиеж |
10 |
3 |
3 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
12 |
| 10 |
Зулте Варегем |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
11 |
| 11 |
Роял Антверпен |
10 |
3 |
1 |
6 |
16 |
22 |
-6 |
10 |
| 12 |
СК Беверен |
10 |
3 |
1 |
6 |
13 |
20 |
-7 |
10 |
| 13 |
Оуд Хеверле Льовен |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
9 |
| 14 |
Мехелен |
9 |
2 |
3 |
4 |
10 |
17 |
-7 |
9 |
| 15 |
Сент Трюиден |
10 |
2 |
2 |
6 |
18 |
21 |
-3 |
8 |
| 16 |
РААЛ Ла Лувиер |
10 |
2 |
1 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
7 |
| 17 |
Серкъл Брюж |
10 |
1 |
3 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
6 |
| 18 |
Кортрийк |
9 |
1 |
1 |
7 |
3 |
19 |
-16 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кортрийк |
|
| Мехелен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кортрийк |
Кортрийк |
|
Мехелен |
Мехелен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Клуб Брюж |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
КАА Гент |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Шарлероа |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Андерлехт |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 6 |
Генк |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 7 |
Ломел |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Вестерло |
|
|
|
|
0 - 4 |
|
|
| 9 |
Стандарт Лиеж |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 10 |
Зулте Варегем |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 11 |
Роял Антверпен |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 12 |
СК Беверен |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 13 |
Оуд Хеверле Льовен |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Мехелен |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Сент Трюиден |
|
|
|
|
4 - 3 |
|
|
| 16 |
РААЛ Ла Лувиер |
|
3 - 0 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 17 |
Серкъл Брюж |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Кортрийк |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кортрийк |
Мехелен |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
7 |
4 |
| Вкарани Голове |
3 |
10 |
| Получени Голове |
19 |
17 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
1.11 |
| Средно Получени |
2.11 |
1.89 |
| Мачове Вкарал |
33% |
44% |
| Мачове Получил |
89% |
78% |
| Гол/Гол |
22% |
33% |
| Над 1.5 |
78% |
67% |
| Над 2.5 |
56% |
44% |
| Над 3.5 |
11% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
2 |
2 |
| Получени Голове |
8 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
25% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
25% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.40 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака