Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2016 - 2017)
13:00
Корухо
Исара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.20 | 3.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виго, а гостите от Естела. Разстоянието между двата града е 550.9 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Корухо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 2 - 1 | Сомосас | 1.63 | 3.32 | 5.05 |
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Културал Леонеса | 3 - 1 | Корухо | 1.40 | 4.00 | 6.97 |
| 29.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 1 | Понферадина | 2.82 | 2.90 | 2.44 |
| 22.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 0 - 2 | Корухо | 1.90 | 3.17 | 3.81 |
| 15.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 0 | Осасуна Б | 2.08 | 3.18 | 3.19 |
| 07.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 0 | Корухо | 1.87 | 3.24 | 3.82 |
| 18.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Леалтад | 3 - 0 | Корухо | 2.04 | 3.01 | 3.48 |
| 10.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 1 | Бургос | 2.15 | 3.10 | 3.09 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 5 - 2 | Корухо | 1.35 | 4.10 | 7.79 |
| 26.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 2 - 2 | Понтеведра | 2.41 | 2.89 | 2.87 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Исара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 1 - 0 | Понтеведра | 2.43 | 2.97 | 2.76 |
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 1 | Сомосас | 1 - 0 | Исара | 2.45 | 2.97 | 2.75 |
| 29.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 0 | Селта Фортуна | 2.71 | 3.01 | 2.46 |
| 22.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Културал Леонеса | 3 - 1 | Исара | 1.41 | 3.93 | 6.75 |
| 15.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 3 - 1 | Паленсия | 1.39 | 3.74 | 8.20 |
| 08.01.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 2 - 1 | Исара | 1.58 | 3.35 | 5.84 |
| 18.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 2 - 1 | Исара | 1.54 | 3.47 | 5.69 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 0 | Туделано | 2.34 | 2.84 | 3.08 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 2 - 0 | Мутилвера | 1.69 | 3.19 | 4.92 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 0 - 0 | Исара | 2.22 | 3.11 | 2.96 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 0 | Корухо | 1.92 | 3.04 | 3.83 |
| 07.02.2016 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 0 - 0 | Исара | 1.78 | 3.30 | 4.04 |
| 20.09.2015 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 0 | Корухо | 2.12 | 3.11 | 3.08 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Корухо имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 19.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Културал Леонеса | 25 | +39 | 56 |
| 2 | Расинг Сантандер | 25 | +17 | 54 |
| 3 | Селта Фортуна | 25 | +28 | 53 |
| 4 | Понтеведра | 25 | +11 | 42 |
| 5 | Валядолид Промесас | 25 | +1 | 41 |
| 6 | Понферадина | 25 | +2 | 39 |
| 7 | Леалтад | 25 | +3 | 36 |
| 8 | Корухо | 25 | -5 | 35 |
| 9 | Туделано | 25 | +1 | 35 |
| 10 | Исара | 25 | +4 | 33 |
| 11 | Осасуна Б | 25 | -2 | 31 |
| 12 | Бургос | 25 | -6 | 28 |
| 13 | Мутилвера | 25 | -10 | 28 |
| 14 | Расинг Ферол | 24 | +4 | 28 |
| 15 | Бойро | 26 | -11 | 28 |
| 16 | Каудал Депортиво | 25 | -6 | 27 |
| 17 | Гихуело | 25 | -6 | 24 |
| 18 | Паленсия | 24 | -25 | 21 |
| 19 | Арандина | 25 | -18 | 20 |
| 20 | Сомосас | 26 | -21 | 19 |
Хронология в първенството
| Корухо | |
| Исара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Корухо | Корухо | Исара | Исара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Културал Леонеса | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Расинг Сантандер | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Селта Фортуна | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Понтеведра | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Валядолид Промесас | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Понферадина | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Леалтад | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 8 | Корухо | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 9 | Туделано | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | |||
| 10 | Исара | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Осасуна Б | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 12 | Бургос | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 13 | Мутилвера | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 14 | Расинг Ферол | 5 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 15 | Бойро | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Каудал Депортиво | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 17 | Гихуело | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 18 | Паленсия | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 19 | Арандина | 4 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 20 | Сомосас | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Корухо | Исара | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 35 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 12 |
| Точки | 23 | 11 |
Форма в шампионата
| Корухо | Исара | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 8 |
8
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 1 |
3
2 7 |
Голове в шампионата
| Корухо | Исара | |
|
Вкарани
Получени |
29
34 |
27
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
12 |
13
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.20 | 3.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
