Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия (2016 - 2017)
събота, 1 април, 2017
19:15
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.60 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.04.2017 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Коулрейн, а гостите от Лърган.
Разстоянието между двата града е 77.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Дъ Шоуграундс,
който има капацитет от
13 132 места, от които седящи 2 496.
Снимки от Google карта
стадион Дъ Шоуграундс.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коулрейн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.03.2017 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 0 |
Крусейдърс |
2.67 |
3.29 |
2.39 |
| 21.03.2017 |
Премиършип |
Балимина Юнайтед |
1 - 1 |
Коулрейн |
2.93 |
3.48 |
2.12 |
| 18.03.2017 |
Премиършип |
Гленавон |
1 - 2 |
Коулрейн |
2.33 |
3.33 |
2.70 |
| 11.03.2017 |
Премиършип |
Коулрейн |
2 - 0 |
Гленторан |
1.63 |
3.69 |
4.65 |
| 04.03.2017 |
Купа Сев. Ирл. |
Балимина Юнайтед |
0 - 4 |
Коулрейн |
2.23 |
3.40 |
2.78 |
| 25.02.2017 |
Премиършип |
Клифтънвил |
0 - 0 |
Коулрейн |
2.13 |
3.20 |
3.12 |
| 11.02.2017 |
Премиършип |
Коулрейн |
2 - 1 |
Дънганън Суифтс |
1.45 |
4.11 |
6.03 |
| 04.02.2017 |
Купа Сев. Ирл. |
Коулрейн |
1 - 0 |
Тобърмор Юнайтед |
1.10 |
7.35 |
14.63 |
| 28.01.2017 |
Премиършип |
Коулрейн |
3 - 1 |
Ардс ФК |
1.57 |
3.87 |
4.86 |
| 21.01.2017 |
Премиършип |
Балинамалард Юнайтед |
1 - 2 |
Коулрейн |
4.38 |
3.62 |
1.68 |
Общо 8 победи и 2 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи
в последните 5 домакинства.
Гленавон - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.03.2017 |
Премиършип |
Ардс ФК |
1 - 0 |
Гленавон |
1.99 |
3.87 |
3.44 |
| 18.03.2017 |
Премиършип |
Гленавон |
1 - 2 |
Коулрейн |
2.33 |
3.33 |
2.70 |
| 11.03.2017 |
Премиършип |
Гленавон |
2 - 0 |
Дънганън Суифтс |
1.86 |
3.58 |
3.54 |
| 04.03.2017 |
Купа Сев. Ирл. |
Портадаун |
0 - 5 |
Гленавон |
3.61 |
3.52 |
1.85 |
| 25.02.2017 |
Премиършип |
Карик Рейнджърс |
0 - 0 |
Гленавон |
4.37 |
3.60 |
1.69 |
| 17.02.2017 |
Премиършип |
Гленавон |
3 - 0 |
Балинамалард Юнайтед |
1.44 |
4.22 |
5.81 |
| 11.02.2017 |
Премиършип |
Гленторан |
0 - 0 |
Гленавон |
2.90 |
3.39 |
2.18 |
| 04.02.2017 |
Купа Сев. Ирл. |
Арма Сити |
0 - 2 |
Гленавон |
7.89 |
5.49 |
1.25 |
| 28.01.2017 |
Премиършип |
Гленавон |
0 - 1 |
Крусейдърс |
4.28 |
3.93 |
1.63 |
| 21.01.2017 |
Премиършип |
Портадаун |
1 - 2 |
Гленавон |
3.65 |
3.66 |
1.81 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.03.2017 |
Премиършип |
Гленавон |
1 - 2 |
Коулрейн |
2.33 |
3.33 |
2.70 |
| 10.12.2016 |
Премиършип |
Гленавон |
1 - 0 |
Коулрейн |
2.18 |
3.37 |
2.91 |
| 24.09.2016 |
Премиършип |
Коулрейн |
2 - 2 |
Гленавон |
2.35 |
3.34 |
2.65 |
| 19.04.2016 |
Група за Титлата |
Гленавон |
3 - 0 |
Коулрейн |
1.60 |
3.69 |
4.63 |
| 26.03.2016 |
Премиършип |
Коулрейн |
0 - 1 |
Гленавон |
2.27 |
3.31 |
2.78 |
| 12.12.2015 |
Премиършип |
Коулрейн |
0 - 2 |
Гленавон |
2.06 |
3.47 |
3.02 |
| 12.09.2015 |
Премиършип |
Гленавон |
3 - 0 |
Коулрейн |
2.26 |
3.40 |
2.69 |
| 27.01.2015 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 1 |
Гленавон |
2.85 |
3.42 |
2.16 |
| 13.12.2014 |
Премиършип |
Гленавон |
2 - 3 |
Коулрейн |
2.21 |
3.37 |
2.80 |
| 27.09.2014 |
Премиършип |
Коулрейн |
2 - 1 |
Гленавон |
2.70 |
3.34 |
2.25 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Коулрейн имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коулрейн класиране в Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Крусейдърс |
33 |
24 |
6 |
3 |
71 |
27 |
+44 |
78 |
| 2 |
Линфийлд |
33 |
22 |
8 |
3 |
73 |
22 |
+51 |
74 |
| 3 |
Коулрейн |
33 |
17 |
9 |
7 |
49 |
32 |
+17 |
60 |
| 4 |
Клифтънвил |
33 |
17 |
7 |
9 |
50 |
35 |
+15 |
58 |
| 5 |
Балимина Юнайтед |
33 |
16 |
4 |
13 |
67 |
66 |
+1 |
52 |
| 6 |
Гленавон |
33 |
11 |
12 |
10 |
47 |
44 |
+3 |
45 |
| 7 |
Дънганън Суифтс |
33 |
10 |
10 |
13 |
54 |
53 |
+1 |
40 |
| 8 |
Гленторан |
33 |
10 |
9 |
14 |
38 |
46 |
-8 |
39 |
| 9 |
Ардс ФК |
33 |
10 |
6 |
17 |
48 |
62 |
-14 |
36 |
| 10 |
Балинамалард Юнайтед |
33 |
8 |
5 |
20 |
35 |
63 |
-28 |
29 |
| 11 |
Карик Рейнджърс |
33 |
5 |
6 |
22 |
26 |
65 |
-39 |
21 |
| 12 |
Портадаун |
33 |
5 |
4 |
24 |
23 |
66 |
-43 |
7 |
Гленавон класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.60 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.04.2017 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите