Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия (2017 - 2018)
събота, 3 февруари, 2018
17:00
4 - 0
(3 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.19 |
5.50 |
10.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.12 |
4.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.05 |
8.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.02.2018 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Коулрейн, а гостите от Дръмахо.
Разстоянието между двата града е 42.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Дъ Шоуграундс,
който има капацитет от
13 132 места, от които седящи 2 496.
Снимки от Google карта
стадион Дъ Шоуграундс.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коулрейн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.01.2018 |
Премиършип |
Коулрейн |
2 - 2 |
Линфийлд |
2.27 |
3.27 |
2.81 |
| 27.01.2018 |
Премиършип |
Гленторан |
0 - 2 |
Коулрейн |
4.77 |
3.38 |
1.67 |
| 20.01.2018 |
Премиършип |
Коулрейн |
3 - 3 |
Крусейдърс |
2.74 |
3.40 |
2.25 |
| 13.01.2018 |
Премиършип |
Дънганън Суифтс |
0 - 1 |
Коулрейн |
5.14 |
3.90 |
1.52 |
| 06.01.2018 |
Купа Сев. Ирл. |
Коулрейн |
7 - 0 |
Лисбърн Дистилъри |
1.07 |
9.00 |
16.01 |
| 30.12.2017 |
Премиършип |
Клифтънвил |
0 - 0 |
Коулрейн |
2.63 |
3.26 |
2.41 |
| 26.12.2017 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 1 |
Балимина Юнайтед |
1.47 |
4.17 |
5.47 |
| 22.12.2017 |
Премиършип |
Уорънпойнт Таун |
0 - 2 |
Коулрейн |
4.88 |
4.18 |
1.52 |
| 16.12.2017 |
Премиършип |
Балинамалард Юнайтед |
0 - 2 |
Коулрейн |
10.62 |
6.37 |
1.18 |
| 09.12.2017 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 0 |
Дънганън Суифтс |
1.35 |
4.33 |
7.77 |
Общо 6 победи и 4 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Инститют - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.10.2017 |
Купа на Лигата |
Баликлеър Комрадс |
1 - 0 |
Инститют |
2.00 |
3.72 |
2.84 |
| 12.05.2017 |
Плейофи |
Карик Рейнджърс |
4 - 1 |
Инститют |
1.98 |
3.38 |
3.28 |
| 09.05.2017 |
Плейофи |
Инститют |
1 - 1 |
Карик Рейнджърс |
2.30 |
3.28 |
2.75 |
| 04.02.2017 |
Купа Сев. Ирл. |
Инститют |
0 - 2 |
Линфийлд |
7.86 |
5.41 |
1.24 |
| 22.06.2016 |
Плейофи |
Балинамалард Юнайтед |
3 - 3 |
Инститют |
1.85 |
3.66 |
3.47 |
| 06.05.2016 |
Плейофи |
Инститют |
1 - 2 |
Балинамалард Юнайтед |
2.42 |
3.53 |
2.41 |
| 18.11.2015 |
Купа на Лигата |
Инститют |
1 - 2 |
Уорънпойнт Таун |
2.30 |
3.39 |
2.65 |
| 14.10.2015 |
Купа на Лигата |
Крусейдърс |
3 - 3 |
Инститют |
1.07 |
8.81 |
16.74 |
| 25.04.2015 |
Група за Изпадане |
Коулрейн |
3 - 1 |
Инститют |
1.65 |
3.60 |
4.41 |
| 18.04.2015 |
Група за Изпадане |
Дънганън Суифтс |
1 - 1 |
Инститют |
1.67 |
3.62 |
4.26 |
Общо 4 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.04.2015 |
Група за Изпадане |
Коулрейн |
3 - 1 |
Инститют |
1.65 |
3.60 |
4.41 |
| 31.01.2015 |
Премиършип |
Инститют |
0 - 2 |
Коулрейн |
2.94 |
3.31 |
2.12 |
| 01.11.2014 |
Премиършип |
Коулрейн |
0 - 0 |
Инститют *** |
1.75 |
3.52 |
3.90 |
| 13.08.2014 |
Премиършип |
Инститют |
2 - 0 |
Коулрейн |
2.79 |
3.26 |
2.23 |
| 02.03.2010 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 1 |
Инститют |
1.40 |
3.75 |
7.50 |
| 21.11.2009 |
Премиършип |
Инститют |
2 - 2 |
Коулрейн |
2.62 |
3.21 |
2.38 |
| 12.09.2009 |
Премиършип |
Коулрейн |
3 - 1 |
Инститют |
1.76 |
3.33 |
4.08 |
| 24.01.2009 |
Премиършип |
Инститют |
1 - 0 |
Коулрейн |
2.39 |
3.23 |
2.60 |
| 08.11.2008 |
Премиършип |
Коулрейн |
2 - 1 |
Инститют |
1.67 |
3.40 |
4.47 |
| 26.08.2008 |
Премиършип |
Инститют |
2 - 1 |
Коулрейн |
2.76 |
3.19 |
2.28 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Коулрейн имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коулрейн класиране в Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Крусейдърс |
26 |
20 |
4 |
2 |
75 |
26 |
+49 |
64 |
| 2 |
Коулрейн |
27 |
19 |
7 |
1 |
55 |
21 |
+34 |
64 |
| 3 |
Гленавон |
25 |
15 |
6 |
4 |
63 |
33 |
+30 |
51 |
| 4 |
Клифтънвил |
26 |
14 |
4 |
8 |
48 |
31 |
+17 |
46 |
| 5 |
Линфийлд |
25 |
14 |
3 |
8 |
51 |
30 |
+21 |
45 |
| 6 |
Балимина Юнайтед |
25 |
10 |
5 |
10 |
41 |
44 |
-3 |
35 |
| 7 |
Гленторан |
24 |
8 |
7 |
9 |
25 |
30 |
-5 |
31 |
| 8 |
Дънганън Суифтс |
26 |
8 |
4 |
14 |
21 |
39 |
-18 |
28 |
| 9 |
Ардс ФК |
25 |
7 |
3 |
15 |
23 |
43 |
-20 |
24 |
| 10 |
Уорънпойнт Таун |
25 |
4 |
6 |
15 |
34 |
55 |
-21 |
18 |
| 11 |
Карик Рейнджърс |
24 |
2 |
5 |
17 |
15 |
55 |
-40 |
11 |
| 12 |
Балинамалард Юнайтед |
26 |
2 |
4 |
20 |
23 |
67 |
-44 |
10 |
Инститют класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.19 |
5.50 |
10.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.12 |
4.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.05 |
8.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.02.2018 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите