Шотландия - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
3.75 |
1.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.20 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Коув Бей, а гостите от Хамилтън.
Разстоянието между двата града е 190.9 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коув Рейнджърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
0 - 1 |
Коув Рейнджърс |
1.77 |
3.49 |
3.93 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
2 - 0 |
Коув Рейнджърс |
2.30 |
3.42 |
2.65 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 1 |
Ийст Файф |
2.14 |
3.22 |
3.04 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
4 - 3 |
Коув Рейнджърс |
2.76 |
3.39 |
2.23 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
0 - 2 |
Рос Каунти |
6.84 |
4.60 |
1.35 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Монтроуз |
2 - 1 |
Коув Рейнджърс |
1.67 |
3.77 |
4.20 |
| 08.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Коув Рейнджърс |
6 - 1 |
Дъмбартън |
1.51 |
4.19 |
4.70 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 1 |
Алоа Атлетик |
3.24 |
3.36 |
2.00 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
1 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.55 |
3.96 |
4.88 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
3 - 0 |
Питърхед |
2.81 |
3.37 |
2.21 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Хамилтън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Чалъндж Къп |
Хамилтън |
1 - 1 |
Рейт Роувърс |
3.48 |
3.48 |
1.85 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
1 - 1 |
Монтроуз |
1.39 |
4.45 |
6.35 |
| 27.10.2026 |
Първа Лига |
Рос Каунти |
1 - 1 |
Хамилтън |
1.47 |
4.06 |
5.43 |
| 24.10.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
2 - 1 |
Ийст Файф |
1.29 |
4.82 |
8.20 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
Хамилтън |
3.28 |
3.44 |
1.96 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
0 - 3 |
Хамилтън |
3.80 |
3.48 |
1.80 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
2 - 1 |
Питърхед |
1.36 |
4.34 |
7.12 |
| 23.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Хамилтън |
1 - 0 |
Каудънбийт |
1.15 |
6.88 |
11.20 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
4 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.27 |
5.10 |
8.49 |
| 08.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Спартанс |
0 - 4 |
Хамилтън |
2.85 |
3.75 |
2.03 |
Общо 7 победи и 3 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
1 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.55 |
3.96 |
4.88 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
2 - 2 |
Хамилтън |
2.04 |
3.29 |
3.18 |
| 24.01.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
2 - 0 |
Коув Рейнджърс |
2.46 |
3.30 |
2.49 |
| 15.11.2025 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
2 - 1 |
Хамилтън |
3.86 |
3.46 |
1.78 |
| 30.08.2025 |
Първа Лига |
Хамилтън |
0 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.92 |
3.39 |
3.44 |
| 23.03.2024 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 3 |
Хамилтън |
3.92 |
3.59 |
1.77 |
| 13.01.2024 |
Първа Лига |
Хамилтън |
2 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.50 |
4.10 |
5.34 |
| 04.11.2023 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 0 |
Хамилтън |
3.34 |
3.51 |
1.93 |
| 05.08.2023 |
Първа Лига |
Хамилтън |
1 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.87 |
3.58 |
3.45 |
| 29.07.2023 |
Купа на Лигата |
Хамилтън |
2 - 2 |
Коув Рейнджърс |
1.77 |
3.64 |
4.07 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Коув Рейнджърс имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рос Каунти |
13 |
11 |
2 |
0 |
45 |
8 |
+37 |
35 |
| 2 |
Хамилтън |
13 |
10 |
3 |
0 |
27 |
6 |
+21 |
33 |
| 3 |
Монтроуз |
13 |
6 |
2 |
5 |
18 |
21 |
-3 |
20 |
| 4 |
Ийст Килбрайд |
12 |
5 |
3 |
4 |
21 |
17 |
+4 |
18 |
| 5 |
Питърхед |
13 |
4 |
1 |
8 |
11 |
21 |
-10 |
13 |
| 6 |
Еърдриониънс |
13 |
3 |
4 |
6 |
10 |
20 |
-10 |
13 |
| 7 |
Куин ъф Саут |
13 |
4 |
1 |
8 |
13 |
36 |
-23 |
13 |
| 8 |
Алоа Атлетик |
13 |
3 |
3 |
7 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 9 |
Ийст Файф |
13 |
2 |
6 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
12 |
| 10 |
Коув Рейнджърс |
12 |
2 |
3 |
7 |
10 |
18 |
-8 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Коув Рейнджърс |
|
| Хамилтън |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Коув Рейнджърс |
Коув Рейнджърс |
|
Хамилтън |
Хамилтън |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рос Каунти |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 2 |
Хамилтън |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Монтроуз |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
0 - 5 |
0 - 5 |
| 4 |
Ийст Килбрайд |
|
3 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Питърхед |
3 - 0 |
2 - 0 |
3 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
Еърдриониънс |
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 0 |
|
4 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Куин ъф Саут |
|
4 - 3 |
|
|
4 - 1 |
|
|
| 8 |
Алоа Атлетик |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 9 |
Ийст Файф |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Коув Рейнджърс |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Коув Рейнджърс |
Хамилтън |
| Победи |
2 |
10 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
7 |
0 |
| Вкарани Голове |
10 |
27 |
| Получени Голове |
18 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
2.08 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.46 |
| Мачове Вкарал |
50% |
92% |
| Мачове Получил |
75% |
46% |
| Гол/Гол |
33% |
46% |
| Над 1.5 |
75% |
69% |
| Над 2.5 |
33% |
54% |
| Над 3.5 |
8% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
12 |
| Получени Голове |
4 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.80 |
0.33 |
| Мачове Вкарал |
60% |
83% |
| Мачове Получил |
60% |
33% |
| Гол/Гол |
40% |
33% |
| Над 1.5 |
80% |
67% |
| Над 2.5 |
20% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
3.75 |
1.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.20 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака