Приятелски Срещи - Клубни
21:00
Коув Рейнджърс
(Шотландия)
Инвърнес КТ
(Шотландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.84 | 3.42 | 2.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.25 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.11 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.82 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.99 | 1.71 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.37 | 2.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Коув Бей, а гостите от Инвърнес. Разстоянието между двата града е 134.8 км.
Отговорна Игра
Коув Рейнджърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 0 | Ийст Файф | 2.17 | 3.25 | 2.96 |
| 25.04.2026 | Първа Лига | Келти Хартс | 0 - 2 | Коув Рейнджърс | 2.76 | 3.25 | 2.29 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 3.14 | 3.23 | 2.09 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | Куин ъф Саут | 2 - 0 | Коув Рейнджърс | 1.70 | 3.55 | 4.18 |
| 07.04.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Коув Рейнджърс | 2.19 | 3.43 | 2.76 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 1 | Алоа Атлетик | 2.41 | 3.29 | 2.58 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 2 - 2 | Хамилтън | 2.04 | 3.29 | 3.18 |
| 14.03.2026 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Коув Рейнджърс | 1.30 | 4.65 | 7.99 |
| 07.03.2026 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 2 - 1 | Питърхед | 2.20 | 3.24 | 2.90 |
| 28.02.2026 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Коув Рейнджърс | 1.89 | 3.23 | 3.69 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Инвърнес КТ | 0 - 4 | Рос Каунти | 2.42 | 3.47 | 2.43 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 2 - 1 | Хамилтън | 1.39 | 4.35 | 6.30 |
| 25.04.2026 | Първа Лига | Ийст Файф | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 6.18 | 4.26 | 1.41 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 1 - 0 | Келти Хартс | 1.19 | 5.87 | 11.19 |
| 14.04.2026 | Първа Лига | Питърхед | 0 - 2 | Инвърнес КТ | 6.28 | 4.10 | 1.43 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 3.63 | 3.37 | 1.86 |
| 05.04.2026 | Чалъндж Къп | Рейт Роувърс | 4 - 1 | Инвърнес КТ | 2.51 | 3.28 | 2.51 |
| 27.03.2026 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Куин ъф Саут | 1.46 | 4.07 | 5.63 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 4.53 | 3.76 | 1.61 |
| 17.03.2026 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 3 - 1 | Питърхед | 1.30 | 4.77 | 7.91 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Коув Рейнджърс | 1.30 | 4.65 | 7.99 |
| 10.01.2026 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 0 | Инвърнес КТ | 3.71 | 3.52 | 1.80 |
| 08.11.2025 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 1 - 0 | Коув Рейнджърс | 1.31 | 4.62 | 7.84 |
| 13.09.2025 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 1 | Инвърнес КТ | 5.55 | 3.66 | 1.55 |
| 05.04.2025 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 3 | Инвърнес КТ | 2.38 | 3.27 | 2.61 |
| 28.12.2024 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 1 - 4 | Коув Рейнджърс | 1.64 | 3.57 | 4.71 |
| 30.11.2024 | Купа на Шотландия | Коув Рейнджърс | 2 - 0 | Инвърнес КТ | 2.67 | 3.31 | 2.37 |
| 09.11.2024 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 1 - 2 | Инвърнес КТ | 2.40 | 3.20 | 2.64 |
| 21.09.2024 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Коув Рейнджърс | 1.86 | 3.41 | 3.69 |
| 15.04.2023 | Чемпиъншип | Коув Рейнджърс | 1 - 2 | Инвърнес КТ | 3.47 | 3.44 | 1.92 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Коув Рейнджърс имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.84 | 3.42 | 2.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.25 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.11 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.82 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.99 | 1.71 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.37 | 2.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра