Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Кова Да Пиедаде
Фамаликао
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.00 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кова Да Пиедаде, а гостите от Вила Нова де Фамаликао. Разстоянието между двата града е 308.0 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кова Да Пиедаде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.49 | 3.64 | 6.56 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 3.11 | 3.11 | 2.20 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 4 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.78 | 3.14 | 4.56 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 2 - 2 | Порто Б | 2.09 | 3.12 | 3.34 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.06 | 3.25 | 3.25 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 3 | Пенафиел | 2.48 | 2.94 | 2.83 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.17 | 3.09 | 3.22 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 3 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 2.06 | 3.16 | 3.39 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 0 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.53 | 3.44 | 6.45 |
| 20.01.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 2 - 0 | Жил Висенте | 2.03 | 3.07 | 3.65 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Фамаликао - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 1 | Фамаликао | 1.54 | 3.52 | 5.92 |
| 17.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.73 | 3.36 | 4.51 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.96 | 3.17 | 3.68 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 0 | Фамаликао | 2.06 | 3.08 | 3.45 |
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.11 | 3.04 | 3.38 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Фамаликао | 2.23 | 2.87 | 3.34 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 0 | Фамаликао | 2.31 | 3.07 | 2.97 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 2 | Насионал Мадейра | 2.59 | 3.08 | 2.59 |
| 30.01.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 5 - 0 | Фамаликао | 2.07 | 3.23 | 3.32 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 2 | Пенафиел | 2.11 | 3.17 | 3.29 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.91 | 3.19 | 3.85 |
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.63 | 3.32 | 5.38 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Фамаликао | 2.32 | 3.01 | 2.98 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Кова Да Пиедаде имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига Португал 2 класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 30 | +21 | 53 |
| 2 | Пенафиел | 30 | +11 | 53 |
| 3 | Ароука | 30 | +11 | 53 |
| 4 | Санта Клара | 30 | +10 | 52 |
| 5 | Академика Коимбра | 30 | +20 | 51 |
| 6 | Академико Визеу | 31 | +8 | 50 |
| 7 | Порто Б | 29 | +4 | 48 |
| 8 | Лейшоес | 31 | +6 | 45 |
| 9 | Фамаликао | 30 | +1 | 43 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 31 | -3 | 42 |
| 11 | Бенфика Б | 30 | -6 | 41 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 31 | -7 | 39 |
| 13 | Оливейрензе | 30 | -6 | 36 |
| 14 | Варзин | 29 | -2 | 36 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 30 | -7 | 34 |
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 30 | -17 | 32 |
| 17 | Униао Мадейра | 30 | -10 | 31 |
| 18 | Жил Висенте | 30 | -12 | 30 |
| 19 | Спортинг Брага Б | 30 | -11 | 29 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 30 | -11 | 26 |
Хронология в първенството
| Кова Да Пиедаде | |
| Фамаликао | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кова Да Пиедаде | Кова Да Пиедаде | Фамаликао | Фамаликао | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Пенафиел | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Ароука | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Санта Клара | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 5 - 2 | |||
| 5 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Академико Визеу | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Порто Б | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 3 | |||
| 8 | Лейшоес | 2 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Фамаликао | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Бенфика Б | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 12 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 13 | Оливейрензе | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 14 | Варзин | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 15 | Кова Да Пиедаде | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 6 - 0 | |||
| 17 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 18 | Жил Висенте | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 19 | Спортинг Брага Б | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Кова Да Пиедаде | Фамаликао | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 34 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 16 |
| Точки | 27 | 13 |
Форма в шампионата
| Кова Да Пиедаде | Фамаликао | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
7 14 |
12
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 4 |
3
4 8 |
Голове в шампионата
| Кова Да Пиедаде | Фамаликао | |
|
Вкарани
Получени |
29
36 |
38
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
13 |
9
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.00 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
