Италия - Серия С - Група С (2016 - 2017)
15:30
Козенца
Катанзаро
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.12.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Козенца, а гостите от Катанзаро. Разстоянието между двата града е 55.5 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Козенца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Серия С - С | Фоджа | 3 - 1 | Козенца | 1.75 | 3.22 | 4.41 |
| 10.12.2016 | Серия С - С | Козенца | 1 - 0 | Месина | 1.61 | 3.39 | 5.09 |
| 06.12.2016 | Серия С - С | Акрагас | 1 - 3 | Козенца | 2.67 | 3.10 | 2.45 |
| 03.12.2016 | Серия С - С | Козенца | 1 - 2 | Катания | 2.38 | 3.00 | 2.80 |
| 27.11.2016 | Серия С - С | Сиракуза | 1 - 0 | Козенца | 2.40 | 2.97 | 2.81 |
| 20.11.2016 | Серия С - С | Козенца | 2 - 1 | Монополи 1966 | 1.76 | 3.10 | 4.58 |
| 13.11.2016 | Серия С - С | Лече | 1 - 1 | Козенца | 1.61 | 3.47 | 5.04 |
| 06.11.2016 | Серия С - С | Козенца | 1 - 2 | Казертана | 1.77 | 3.25 | 4.11 |
| 02.11.2016 | Италия | Таранто | 1 - 1 | Козенца | 2.58 | 2.88 | 2.58 |
| 30.10.2016 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 0 | Козенца | 1.67 | 3.35 | 4.70 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Катанзаро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Расинг Фонди | 2.35 | 2.93 | 2.93 |
| 10.12.2016 | Серия С - С | Казертана | 0 - 0 | Катанзаро | 1.67 | 3.32 | 4.71 |
| 06.12.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 2 - 0 | Вибонезе | 2.15 | 3.04 | 3.17 |
| 03.12.2016 | Серия С - С | Сиракуза | 1 - 0 | Катанзаро | 1.80 | 3.22 | 4.08 |
| 27.11.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Реджина | 2.25 | 3.09 | 2.93 |
| 20.11.2016 | Серия С - С | Фоджа | 1 - 0 | Катанзаро | 1.16 | 5.45 | 15.14 |
| 13.11.2016 | Серия С - С | Катания | 3 - 1 | Катанзаро | 1.46 | 3.68 | 6.72 |
| 06.11.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 2 | Юве Стабия | 3.05 | 3.08 | 2.17 |
| 30.10.2016 | Серия С - С | Монополи 1966 | 2 - 2 | Катанзаро | 1.75 | 3.16 | 4.42 |
| 23.10.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 2 - 2 | Мелфи | 1.84 | 3.24 | 3.90 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 3 | Козенца | 2.86 | 2.97 | 2.40 |
| 14.02.2016 | Серия С - С | Козенца | 1 - 1 | Катанзаро | 1.79 | 3.22 | 4.07 |
| 04.10.2015 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Козенца | 2.38 | 3.02 | 2.81 |
| 15.02.2015 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 0 | Козенца | 1.82 | 3.23 | 4.07 |
| 08.10.2014 | Италия | Катанзаро | 1 - 3 | Козенца | 1.69 | 3.40 | 4.45 |
| 28.09.2014 | Серия С - С | Козенца | 0 - 0 | Катанзаро | 2.69 | 3.03 | 2.45 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Козенца имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 22.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Матера | 19 | +27 | 39 |
| 2 | Лече | 19 | +17 | 39 |
| 3 | Юве Стабия | 19 | +16 | 37 |
| 4 | Фоджа | 19 | +13 | 37 |
| 5 | Козенца | 19 | +4 | 29 |
| 6 | Виртус Франкавила | 19 | +2 | 29 |
| 7 | Катания | 19 | +12 | 27 |
| 8 | Фиделис Андрия | 19 | 0 | 27 |
| 9 | Расинг Фонди | 19 | +7 | 26 |
| 10 | Монополи 1966 | 19 | -5 | 25 |
| 11 | Сиракуза | 19 | -5 | 24 |
| 12 | Паганезе | 19 | -1 | 21 |
| 13 | Казертана | 19 | -4 | 20 |
| 14 | Таранто | 19 | -5 | 19 |
| 15 | Месина | 19 | -9 | 18 |
| 16 | Акрагас | 19 | -12 | 17 |
| 17 | Мелфи | 19 | -16 | 17 |
| 18 | Реджина | 19 | -12 | 15 |
| 19 | Катанзаро | 19 | -13 | 15 |
| 20 | Вибонезе | 19 | -16 | 15 |
Хронология в първенството
| Козенца | |
| Катанзаро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Козенца | Козенца | Катанзаро | Катанзаро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Матера | 3 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 2 | Лече | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 3 | Юве Стабия | 2 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 4 | Фоджа | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Козенца | - | - | - | 0 - 3 | |||
| 6 | Виртус Франкавила | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Катания | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 8 | Фиделис Андрия | 2 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 9 | Расинг Фонди | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Монополи 1966 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 11 | Сиракуза | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Паганезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 13 | Казертана | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Таранто | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 15 | Месина | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 16 | Акрагас | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 17 | Мелфи | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 18 | Реджина | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 19 | Катанзаро | 0 - 3 | - | - | - | |||
| 20 | Вибонезе | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Козенца | Катанзаро | |
| Позиция | 5 | 19 |
| Точки | 29 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 19 |
| Точки | 18 | 3 |
Форма в шампионата
| Козенца | Катанзаро | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
2 8 |
3
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
0 3 |
0
3 6 |
Голове в шампионата
| Козенца | Катанзаро | |
|
Вкарани
Получени |
25
21 |
15
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
7 |
3
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.12.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
