Италия - Серия С - Група С (2017 - 2018)
15:30
Козенца
Катанзаро
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.10 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.36 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Козенца, а гостите от Катанзаро. Разстоянието между двата града е 55.5 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Козенца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 2 | Козенца | 1.92 | 3.08 | 3.75 |
| 25.03.2018 | Серия С - С | Козенца | 0 - 0 | Акрагас | 1.33 | 4.12 | 8.31 |
| 22.03.2018 | Серия С - С | Расинг Фонди | 0 - 1 | Козенца | 2.87 | 2.99 | 2.31 |
| 19.03.2018 | Серия С - С | Козенца | 0 - 1 | Лече | 3.30 | 3.09 | 2.07 |
| 14.03.2018 | Купа Серия С | Козенца | 2 - 1 | Витербезе | 2.10 | 3.15 | 3.05 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Бишелие 1913 | 0 - 0 | Козенца | 2.16 | 2.97 | 3.22 |
| 06.03.2018 | Купа Серия С | Витербезе | 3 - 1 | Козенца | 2.04 | 3.08 | 3.35 |
| 25.02.2018 | Серия С - С | Казертана | 1 - 0 | Козенца | 2.54 | 2.93 | 2.67 |
| 19.02.2018 | Серия С - С | Козенца | 1 - 1 | Реджина | 1.77 | 3.19 | 4.34 |
| 11.02.2018 | Серия С - С | Катания | 2 - 2 | Козенца | 1.60 | 3.46 | 5.13 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Катанзаро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 4 | Катания | 3.82 | 3.20 | 1.86 |
| 25.03.2018 | Серия С - С | Монополи 1966 | 0 - 2 | Катанзаро | 1.81 | 3.18 | 4.06 |
| 21.03.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Виртус Франкавила | 2.20 | 3.02 | 3.07 |
| 18.03.2018 | Серия С - С | Фиделис Андрия | 2 - 1 | Катанзаро | 2.41 | 2.96 | 2.80 |
| 11.03.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 2 | Трапани | 2.99 | 3.03 | 2.25 |
| 03.03.2018 | Серия С - С | Матера | 2 - 1 | Катанзаро | 1.77 | 3.26 | 4.25 |
| 25.02.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 1 | Ренде 1968 | 2.26 | 2.97 | 3.03 |
| 18.02.2018 | Серия С - С | Акрагас | 1 - 2 | Катанзаро | 2.89 | 3.09 | 2.25 |
| 11.02.2018 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 3 | Сикула Леонцио | 2.10 | 2.99 | 3.36 |
| 04.02.2018 | Серия С - С | Лече | 3 - 1 | Катанзаро | 1.40 | 3.94 | 7.10 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2017 | Серия С - С | Катанзаро | 2 - 1 | Козенца | 2.26 | 2.96 | 3.08 |
| 22.12.2016 | Серия С - С | Козенца | 1 - 1 | Катанзаро | 1.51 | 3.56 | 5.89 |
| 28.08.2016 | Серия С - С | Катанзаро | 0 - 3 | Козенца | 2.86 | 2.97 | 2.40 |
| 14.02.2016 | Серия С - С | Козенца | 1 - 1 | Катанзаро | 1.79 | 3.22 | 4.07 |
| 04.10.2015 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 1 | Козенца | 2.38 | 3.02 | 2.81 |
| 15.02.2015 | Серия С - С | Катанзаро | 1 - 0 | Козенца | 1.82 | 3.23 | 4.07 |
| 08.10.2014 | Италия | Катанзаро | 1 - 3 | Козенца | 1.69 | 3.40 | 4.45 |
| 28.09.2014 | Серия С - С | Козенца | 0 - 0 | Катанзаро | 2.69 | 3.03 | 2.45 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Козенца имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Серия С - Група С класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лече | 32 | +22 | 65 |
| 2 | Катания | 31 | +29 | 63 |
| 3 | Трапани | 31 | +28 | 63 |
| 4 | Юве Стабия | 30 | +14 | 46 |
| 5 | Монополи 1966 | 31 | +7 | 45 |
| 6 | Козенца | 31 | +2 | 44 |
| 7 | Ренде 1968 | 31 | -2 | 43 |
| 8 | Сикула Леонцио | 31 | +1 | 41 |
| 9 | Казертана | 31 | 0 | 40 |
| 10 | Виртус Франкавила | 30 | -6 | 39 |
| 11 | Сиракуза | 32 | +9 | 38 |
| 12 | Бишелие 1913 | 31 | -7 | 38 |
| 13 | Катанзаро | 32 | -11 | 36 |
| 14 | Реджина | 31 | -11 | 33 |
| 15 | Фиделис Андрия | 31 | -4 | 32 |
| 16 | Паганезе | 32 | -19 | 29 |
| 17 | Матера | 31 | +5 | 29 |
| 18 | Расинг Фонди | 31 | -17 | 26 |
| 19 | Акрагас | 32 | -40 | 0 |
Хронология в първенството
| Козенца | |
| Катанзаро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Козенца | Козенца | Катанзаро | Катанзаро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лече | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Катания | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Трапани | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 4 | Юве Стабия | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Монополи 1966 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Козенца | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 7 | Ренде 1968 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Сикула Леонцио | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 9 | Казертана | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Виртус Франкавила | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Сиракуза | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 12 | Бишелие 1913 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 13 | Катанзаро | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Реджина | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Фиделис Андрия | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Паганезе | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
| 17 | Матера | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 18 | Расинг Фонди | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
| 19 | Акрагас | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Козенца | Катанзаро | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 44 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 21 | 14 |
Форма в шампионата
| Козенца | Катанзаро | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
11 9 |
10
6 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 4 |
4
2 9 |
Голове в шампионата
| Козенца | Катанзаро | |
|
Вкарани
Получени |
31
29 |
33
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
13 |
19
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.10 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.36 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
