Приятелски Срещи - Клубни (2020)
18:00
КПВ Кокола
(Финландия)
Яро
(Финландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.20 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.06.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кокола, а гостите от Якобстад. Разстоянието между двата града е 27.8 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
КПВ Кокола - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.06.2020 | Приятелски срещи | КуПС Куопио | 3 - 0 | КПВ Кокола | - | - | - |
| 22.02.2020 | Купа на Финландия | КПВ Кокола | 0 - 0 | Каяани | 1.36 | 4.72 | 6.99 |
| 14.02.2020 | Купа на Финландия | СЯК Академия | 0 - 6 | КПВ Кокола | 9.53 | 5.42 | 1.24 |
| 08.02.2020 | Купа на Финландия | Яро | 0 - 2 | КПВ Кокола | 4.04 | 3.85 | 1.69 |
| 01.02.2020 | Купа на Финландия | КПВ Кокола | 1 - 2 | ВПС Вааса | 1.59 | 3.96 | 4.71 |
| 25.01.2020 | Купа на Финландия | КПВ Кокола | 1 - 1 | АС Оулу | 1.87 | 3.51 | 3.60 |
| 27.10.2019 | Плейофи | КПВ Кокола | 0 - 3 | ТПС Турку | 2.11 | 3.13 | 3.50 |
| 24.10.2019 | Плейофи | ТПС Турку | 0 - 0 | КПВ Кокола | 2.77 | 3.02 | 2.60 |
| 19.10.2019 | Група за Изпадане | КПВ Кокола | 2 - 3 | ВПС Вааса | 1.97 | 3.56 | 3.47 |
| 06.10.2019 | Група за Изпадане | ФК Лахти | 1 - 4 | КПВ Кокола | 2.43 | 3.13 | 2.86 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Яро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2020 | Купа на Финландия | ВПС Вааса | 0 - 2 | Яро | 1.73 | 3.76 | 4.01 |
| 15.02.2020 | Купа на Финландия | Яро | 2 - 3 | АС Оулу | 3.61 | 3.75 | 1.81 |
| 08.02.2020 | Купа на Финландия | Яро | 0 - 2 | КПВ Кокола | 4.04 | 3.85 | 1.69 |
| 31.01.2020 | Купа на Финландия | СЯК Академия | 2 - 2 | Яро | 4.47 | 3.67 | 1.72 |
| 25.01.2020 | Купа на Финландия | Яро | 1 - 2 | Каяани | 1.78 | 3.72 | 3.77 |
| 20.12.2019 | Приятелски срещи | Сейняйоен ЯК | 1 - 0 | Яро | 1.27 | 4.89 | 8.50 |
| 20.10.2019 | Икьонен | Яро | 3 - 0 | Каяани | 1.46 | 4.73 | 5.22 |
| 05.10.2019 | Икьонен | АС Оулу | 4 - 1 | Яро | 2.51 | 3.50 | 2.46 |
| 27.09.2019 | Икьонен | ТПС Турку | 1 - 1 | Яро | 1.63 | 4.08 | 4.40 |
| 21.09.2019 | Икьонен | Яро | 3 - 1 | ТПВ Тампере | 1.69 | 3.96 | 4.15 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2020 | Купа на Финландия | Яро | 0 - 2 | КПВ Кокола | 4.04 | 3.85 | 1.69 |
| 23.03.2019 | Приятелски срещи | Яро | 2 - 0 | КПВ Кокола | 2.89 | 4.13 | 1.90 |
| 01.09.2018 | Икьонен | Яро | 3 - 0 | КПВ Кокола | 2.77 | 3.09 | 2.44 |
| 30.06.2018 | Икьонен | КПВ Кокола | 1 - 0 | Яро | 2.11 | 3.25 | 3.17 |
| 05.05.2018 | Икьонен | Яро | 1 - 3 | КПВ Кокола | 2.52 | 3.11 | 2.63 |
| 09.03.2018 | Купа на Финландия | КПВ Кокола | 4 - 2 | Яро | 2.54 | 3.36 | 2.42 |
| 09.09.2017 | Икьонен | КПВ Кокола | 0 - 0 | Яро | 2.03 | 3.38 | 3.21 |
| 19.07.2017 | Икьонен | Яро | 1 - 1 | КПВ Кокола | 2.88 | 3.20 | 2.26 |
| 22.06.2017 | Икьонен | КПВ Кокола | 3 - 0 | Яро | 2.15 | 3.25 | 3.04 |
| 25.09.2016 | Икьонен | КПВ Кокола | 0 - 3 | Яро | 3.28 | 3.44 | 1.98 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на КПВ Кокола имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.20 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.06.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра