Исландия - Висша Лига (2026)
неделя, 17 май, 2026
21:15
КР Рейкявик
Фрам Рейкявик
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
4.52 |
3.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.16 |
2.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
9.28 |
1.03 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.29 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.42 |
1.51 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Рейкявик.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 4.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
КР-вьолур,
който има капацитет от
2 781 места, от които седящи 1 541.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион КР-вьолур.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КР Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Купа на Исландия |
Стярнан Гардабаер |
2 - 1 |
КР Рейкявик |
4.35 |
4.74 |
1.49 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
2 - 3 |
КР Рейкявик |
3.09 |
4.21 |
1.79 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
1 - 4 |
КР Рейкявик |
2.62 |
3.96 |
2.05 |
| 27.04.2026 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
4 - 2 |
ФХ Хафнарфьордур |
1.44 |
4.78 |
4.67 |
| 23.04.2026 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
2 - 6 |
КР Рейкявик |
4.01 |
4.37 |
1.56 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
5 - 2 |
Тор Акурейри |
1.49 |
4.65 |
4.27 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
3 - 2 |
Кефлавик |
1.24 |
5.74 |
7.30 |
| 06.04.2026 |
Купа на Исландия |
КР Рейкявик |
4 - 2 |
Валур Рейкявик |
1.49 |
4.58 |
4.47 |
| 21.03.2026 |
Купа на Лигата |
Филкир Рейкявик |
4 - 4 |
КР Рейкявик |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Купа на Лигата |
Стярнан Гардабаер |
0 - 4 |
КР Рейкявик |
- |
- |
- |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Фрам Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
3 - 2 |
Валур Рейкявик |
1.83 |
3.91 |
3.12 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
3 - 4 |
Фрам Рейкявик |
2.76 |
3.63 |
2.07 |
| 27.04.2026 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
5 - 1 |
Вестманаейяр |
1.81 |
3.72 |
3.37 |
| 23.04.2026 |
Висша Лига |
Тор Акурейри |
1 - 0 |
Фрам Рейкявик |
3.01 |
3.75 |
1.92 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
3 - 1 |
Кефлавик |
1.59 |
4.17 |
3.97 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
3 - 3 |
Акранес |
2.14 |
3.70 |
2.60 |
| 04.04.2026 |
Купа на Исландия |
Фрам Рейкявик |
2 - 4 |
Викингур Рейкявик |
3.89 |
4.04 |
1.64 |
| 06.03.2026 |
Купа на Лигата |
Кефлавик |
4 - 3 |
Фрам Рейкявик |
- |
- |
- |
| 28.02.2026 |
Купа на Лигата |
Фрам Рейкявик |
5 - 2 |
Вестри |
1.50 |
4.30 |
4.29 |
| 21.02.2026 |
Купа на Лигата |
Фрам Рейкявик |
2 - 3 |
Стярнан Гардабаер |
2.57 |
3.59 |
2.22 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.08.2025 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
0 - 1 |
КР Рейкявик |
2.22 |
3.77 |
2.46 |
| 23.05.2025 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
2 - 3 |
Фрам Рейкявик |
1.82 |
4.00 |
3.34 |
| 29.09.2024 |
Група за Изпадане |
КР Рейкявик |
7 - 1 |
Фрам Рейкявик |
1.91 |
3.81 |
3.17 |
| 11.07.2024 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
1 - 0 |
КР Рейкявик |
2.45 |
3.66 |
2.39 |
| 20.04.2024 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
0 - 1 |
Фрам Рейкявик |
1.60 |
4.11 |
4.31 |
| 12.01.2024 |
Исландия |
КР Рейкявик |
4 - 2 |
Фрам Рейкявик |
1.68 |
4.13 |
3.62 |
| 13.08.2023 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
3 - 2 |
Фрам Рейкявик |
1.57 |
4.10 |
4.51 |
| 22.05.2023 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
1 - 2 |
КР Рейкявик |
2.91 |
3.66 |
2.11 |
| 19.07.2022 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
1 - 1 |
Фрам Рейкявик |
1.48 |
4.44 |
5.34 |
| 20.04.2022 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
1 - 4 |
КР Рейкявик |
5.13 |
4.19 |
1.52 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на КР Рейкявик имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
КР Рейкявик |
6 |
6 |
0 |
0 |
25 |
11 |
+14 |
18 |
| 2 |
Викингур Рейкявик |
6 |
5 |
1 |
0 |
19 |
4 |
+15 |
16 |
| 3 |
Фрам Рейкявик |
6 |
4 |
1 |
1 |
18 |
11 |
+7 |
13 |
| 4 |
Брейдаблик Коупавогюр |
6 |
3 |
3 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 5 |
Валур Рейкявик |
6 |
3 |
0 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
9 |
| 6 |
КА Акурейри |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
7 |
| 7 |
Кефлавик |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
7 |
| 8 |
Стярнан Гардабаер |
6 |
2 |
0 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
6 |
| 9 |
Тор Акурейри |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
17 |
-12 |
6 |
| 10 |
Акранес |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
5 |
| 11 |
ФХ Хафнарфьордур |
6 |
0 |
2 |
4 |
11 |
18 |
-7 |
2 |
| 12 |
Вестманаейяр |
6 |
0 |
1 |
5 |
6 |
18 |
-12 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| КР Рейкявик |
|
| Фрам Рейкявик |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
КР Рейкявик |
КР Рейкявик |
|
Фрам Рейкявик |
Фрам Рейкявик |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
КР Рейкявик |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Викингур Рейкявик |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Фрам Рейкявик |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Брейдаблик Коупавогюр |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Валур Рейкявик |
|
1 - 4 |
|
|
3 - 2 |
|
|
| 6 |
КА Акурейри |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Кефлавик |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
3 - 1 |
|
|
| 8 |
Стярнан Гардабаер |
|
2 - 3 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Тор Акурейри |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Акранес |
|
|
|
|
3 - 3 |
|
|
| 11 |
ФХ Хафнарфьордур |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
| 12 |
Вестманаейяр |
|
2 - 6 |
|
|
5 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
КР Рейкявик |
Фрам Рейкявик |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
25 |
18 |
| Получени Голове |
11 |
11 |
| Средно Вкарани |
4.17 |
3.00 |
| Средно Получени |
1.83 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
100% |
83% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
83% |
| Над 1.5 |
100% |
83% |
| Над 2.5 |
100% |
83% |
| Над 3.5 |
100% |
83% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
12 |
4 |
| Получени Голове |
6 |
4 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
100% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
4.52 |
3.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.16 |
2.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
9.28 |
1.03 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.29 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.42 |
1.51 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака