Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
17:30
Кремонезе
Карарезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.00 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кремона, а гостите от Карара. Разстоянието между двата града е 119.4 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кремонезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 2 - 1 | Кремонезе | 2.90 | 3.08 | 2.28 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Кремонезе | 1 - 1 | Про Пиаченца | 1.41 | 3.90 | 6.96 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Ренате | 0 - 2 | Кремонезе | 3.11 | 3.02 | 2.19 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Кремонезе | 3 - 1 | Витербезе | 1.51 | 3.60 | 5.87 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Расинг Рома | 0 - 3 | Кремонезе | 4.21 | 3.42 | 1.73 |
| 12.12.2016 | Серия С - А | Кремонезе | 2 - 3 | Ливорно | 1.86 | 3.18 | 3.87 |
| 08.12.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 0 | Кремонезе | 3.46 | 3.06 | 2.03 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Кремонезе | 5 - 1 | Прато | 1.28 | 4.74 | 8.68 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 2 - 1 | Кремонезе | 4.72 | 3.60 | 1.60 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Комо | 2 - 2 | Кремонезе | 2.83 | 3.03 | 2.34 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2017 | Серия С - А | Прато | 3 - 0 | Карарезе | 2.66 | 2.98 | 2.51 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 2 | Ливорно | 3.31 | 3.13 | 2.05 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Арецо | 2 - 1 | Карарезе | 1.56 | 3.61 | 5.31 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 4 | Джиана Ерминио | 2.36 | 2.91 | 2.90 |
| 17.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 2 - 1 | Карарезе | 2.59 | 2.95 | 2.57 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Лукезе | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Понтедера | 2 - 2 | Карарезе | 2.07 | 3.06 | 3.32 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 1 | Олбия | 2.35 | 3.03 | 2.84 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Витербезе | 2 - 1 | Карарезе | 2.05 | 3.08 | 3.38 |
| 23.11.2016 | Италия | Карарезе | 0 - 1 | Падуа | 2.22 | 3.05 | 2.99 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2016 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 1 | Кремонезе | 2.93 | 2.98 | 2.34 |
| 06.04.2014 | Лига Про C1 A | Карарезе | 1 - 0 | Кремонезе | 3.60 | 3.20 | 1.90 |
| 01.12.2013 | Лига Про C1 A | Кремонезе | 2 - 2 | Карарезе | 1.42 | 3.75 | 6.50 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Кремонезе имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 05.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 23 | +28 | 53 |
| 2 | Кремонезе | 23 | +20 | 46 |
| 3 | Ливорно | 23 | +15 | 45 |
| 4 | Арецо | 23 | +11 | 45 |
| 5 | Ренате | 23 | +5 | 36 |
| 6 | Лукезе | 23 | +11 | 34 |
| 7 | Джиана Ерминио | 23 | +6 | 34 |
| 8 | Витербезе | 23 | +2 | 34 |
| 9 | Комо | 23 | +1 | 33 |
| 10 | Пиаченца | 23 | -1 | 31 |
| 11 | Олбия | 23 | -2 | 31 |
| 12 | Сиена | 23 | 0 | 29 |
| 13 | Пистоезе | 23 | +3 | 28 |
| 14 | Про Пиаченца | 23 | -3 | 26 |
| 15 | Тутокуойо | 23 | -9 | 22 |
| 16 | Карарезе | 23 | -11 | 22 |
| 17 | Лупа Рома | 23 | -13 | 22 |
| 18 | Понтедера | 24 | -15 | 22 |
| 19 | Прато | 23 | -24 | 16 |
| 20 | Расинг Рома | 24 | -24 | 14 |
Хронология в първенството
| Кремонезе | |
| Карарезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кремонезе | Кремонезе | Карарезе | Карарезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 2 | Кремонезе | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 3 | Ливорно | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Арецо | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Ренате | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | |||
| 6 | Лукезе | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Джиана Ерминио | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Витербезе | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Комо | 2 - 2 | 3 - 1 | |||||
| 10 | Пиаченца | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 11 | Олбия | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 12 | Сиена | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 13 | Пистоезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 14 | Про Пиаченца | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 15 | Тутокуойо | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 16 | Карарезе | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 17 | Лупа Рома | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 18 | Понтедера | 0 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 19 | Прато | 5 - 1 | 5 - 1 | 4 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 20 | Расинг Рома | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Кремонезе | Карарезе | |
| Позиция | 2 | 16 |
| Точки | 46 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 17 |
| Точки | 25 | 7 |
Форма в шампионата
| Кремонезе | Карарезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
4 5 |
6
4 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 2 |
2
1 9 |
Голове в шампионата
| Кремонезе | Карарезе | |
|
Вкарани
Получени |
44
24 |
24
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
14 |
9
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.00 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
