Франция - Лига 3 (2017 - 2018)
21:00
Кретей-Луситанос
Дюнкерк
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.10 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кретей, а гостите от Дюнкерк. Разстоянието между двата града е 250.8 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Доминк Дьовашел, който има капацитет от 12 150 места. Снимки от Google карта стадион Стад Доминк Дьовашел. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кретей-Луситанос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2018 | Лига 3 | Булон | 2 - 1 | Кретей-Луситанос | 2.01 | 3.04 | 3.52 |
| 03.04.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 1 - 2 | Шамбли | 2.22 | 2.97 | 3.09 |
| 30.03.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 2 - 0 | Родес | 2.48 | 2.87 | 2.79 |
| 23.03.2018 | Лига 3 | Антанта ССГ | 2 - 1 | Кретей-Луситанос | 2.15 | 3.02 | 3.19 |
| 16.03.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 1 - 1 | Конкарно | 2.65 | 2.94 | 2.54 |
| 09.03.2018 | Лига 3 | Лез Ербиер | 0 - 0 | Кретей-Луситанос | 2.03 | 3.04 | 3.47 |
| 27.02.2018 | Лига 3 | Авранш | 1 - 0 | Кретей-Луситанос | 2.02 | 3.12 | 3.42 |
| 23.02.2018 | Лига 3 | Безие | 3 - 1 | Кретей-Луситанос | 2.00 | 3.03 | 3.56 |
| 16.02.2018 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 0 - 1 | Лавал | 2.61 | 2.88 | 2.65 |
| 11.02.2018 | Лига 3 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Кретей-Луситанос | 1.63 | 3.38 | 5.01 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Дюнкерк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2018 | Лига 3 | Сп. Клуб Лион | 0 - 1 | Дюнкерк | 2.26 | 2.92 | 3.10 |
| 30.03.2018 | Лига 3 | Дюнкерк | 0 - 0 | Булон | 2.64 | 2.96 | 2.54 |
| 23.03.2018 | Лига 3 | Родес | 0 - 0 | Дюнкерк | 2.10 | 2.93 | 3.41 |
| 16.03.2018 | Лига 3 | Дюнкерк | 2 - 1 | Антанта ССГ | 2.22 | 3.02 | 3.04 |
| 09.03.2018 | Лига 3 | Конкарно | 2 - 1 | Дюнкерк | 2.12 | 3.01 | 3.27 |
| 02.03.2018 | Лига 3 | Дюнкерк | 1 - 2 | Лез Ербиер | 2.29 | 2.93 | 3.01 |
| 23.02.2018 | Лига 3 | Шамбли | 0 - 1 | Дюнкерк | 2.28 | 3.03 | 2.93 |
| 16.02.2018 | Лига 3 | Дюнкерк | 0 - 2 | Безие | 2.13 | 3.00 | 3.26 |
| 09.02.2018 | Лига 3 | Лавал | 3 - 1 | Дюнкерк | 2.26 | 3.01 | 3.02 |
| 02.02.2018 | Лига 3 | Дюнкерк | 0 - 0 | Гренобъл Фут 38 | 2.88 | 2.93 | 2.38 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2017 | Лига 3 | Дюнкерк | 1 - 2 | Кретей-Луситанос | 1.80 | 3.26 | 4.08 |
| 27.01.2017 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 1 - 3 | Дюнкерк | 2.48 | 2.94 | 2.73 |
| 26.08.2016 | Лига 3 | Дюнкерк | 2 - 1 | Кретей-Луситанос | 1.94 | 3.16 | 3.66 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Кретей-Луситанос имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига 3 класиране към 13.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ред Стар Париж | 27 | +11 | 45 |
| 2 | Гренобъл Фут 38 | 27 | +8 | 42 |
| 3 | Безие | 27 | +6 | 42 |
| 4 | Родес | 28 | +3 | 42 |
| 5 | Лавал | 27 | +8 | 41 |
| 6 | Лез Ербиер | 29 | -5 | 36 |
| 7 | Булон | 27 | 0 | 35 |
| 8 | По | 27 | +3 | 34 |
| 9 | Дюнкерк | 27 | +1 | 34 |
| 10 | Конкарно | 27 | 0 | 34 |
| 11 | Спортинг Клуб Лион | 27 | -4 | 34 |
| 12 | Шамбли | 28 | +3 | 33 |
| 13 | Шоле | 26 | -2 | 33 |
| 14 | Антанта ССГ | 28 | -6 | 33 |
| 15 | Авранш | 28 | -6 | 33 |
| 16 | Консолат Марсилия | 27 | -8 | 31 |
| 17 | Кретей-Луситанос | 27 | -12 | 24 |
Хронология в първенството
| Кретей-Луситанос | |
| Дюнкерк | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кретей-Луситанос | Кретей-Луситанос | Дюнкерк | Дюнкерк | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ред Стар Париж | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 2 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Безие | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Родес | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Лавал | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Лез Ербиер | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Булон | 3 - 0* | 2 - 1 | 3 - 0* | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | По | 1 - 0 | 2 - 3 | |||||
| 9 | Дюнкерк | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Конкарно | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Спортинг Клуб Лион | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 12 | Шамбли | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Шоле | 0 - 5 | 0 - 5 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 14 | Антанта ССГ | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 15 | Авранш | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Консолат Марсилия | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | |||
| 17 | Кретей-Луситанос | - | - | - | 1 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Кретей-Луситанос | Дюнкерк | |
| Позиция | 17 | 9 |
| Точки | 24 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 19 | 20 |
Форма в шампионата
| Кретей-Луситанос | Дюнкерк | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 15 |
9
10 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 5 |
5
5 3 |
Голове в шампионата
| Кретей-Луситанос | Дюнкерк | |
|
Вкарани
Получени |
25
37 |
33
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
16 |
16
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.10 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
