Норвегия - Елитсериен (2026)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.70 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.29 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кристиансунд, а гостите от Олесунд.
Разстоянието между двата града е 106.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Атлантен,
който има капацитет от
4 000 места.
Размерите на терена са 100 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Атлантен.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кристиансунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Елитсериен |
Бодьо Глимт |
3 - 1 |
Кристиансунд |
1.07 |
11.18 |
19.76 |
| 04.10.2026 |
Приятелски срещи |
Молде |
3 - 0 |
Кристиансунд |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 3 |
Розенборг |
5.21 |
4.46 |
1.50 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Братвог |
1 - 2 |
Кристиансунд |
3.32 |
3.82 |
1.83 |
| 13.09.2026 |
Елитсериен |
Викинг Ставангер |
8 - 1 |
Кристиансунд |
1.32 |
5.44 |
7.23 |
| 06.09.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
2 - 0 |
Тромсьо |
4.15 |
3.72 |
1.73 |
| 30.08.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
2 - 2 |
Кристиансунд |
1.85 |
3.66 |
3.67 |
| 16.08.2026 |
Елитсериен |
Фредрикстад |
1 - 0 |
Кристиансунд |
1.84 |
3.60 |
3.77 |
| 09.08.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
2 - 1 |
Молде |
4.34 |
4.00 |
1.65 |
| 02.08.2026 |
Елитсериен |
КФУМ Осло |
2 - 1 |
Кристиансунд |
1.68 |
3.82 |
4.38 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Олесунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
2 - 4 |
Сарпсборг 08 |
2.35 |
3.71 |
2.55 |
| 19.09.2026 |
Елитсериен |
Молде |
1 - 2 |
Олесунд |
1.35 |
5.38 |
6.32 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Фьоде |
2 - 2 |
Олесунд |
- |
- |
- |
| 13.09.2026 |
Елитсериен |
КФУМ Осло |
2 - 1 |
Олесунд |
2.34 |
3.65 |
2.58 |
| 04.09.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
2 - 0 |
Старт Кристиансанд |
2.10 |
3.74 |
2.92 |
| 30.08.2026 |
Елитсериен |
Викинг Ставангер |
2 - 1 |
Олесунд |
1.25 |
6.13 |
8.30 |
| 16.08.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
5 - 5 |
Волеренга Осло |
2.55 |
3.76 |
2.34 |
| 09.08.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
1 - 1 |
Олесунд |
2.05 |
3.70 |
3.05 |
| 02.08.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
2 - 6 |
Тромсьо |
3.45 |
3.60 |
1.93 |
| 26.07.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
1 - 1 |
Викинг Ставангер |
5.30 |
4.51 |
1.47 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
0 - 3 |
Олесунд |
2.42 |
3.55 |
2.40 |
| 26.04.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
1 - 1 |
Кристиансунд |
1.91 |
3.71 |
3.39 |
| 30.01.2026 |
Приятелски срещи |
Олесунд |
1 - 0 |
Кристиансунд |
- |
- |
- |
| 23.03.2025 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
2 - 1 |
Олесунд |
1.93 |
3.69 |
3.07 |
| 19.07.2024 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
2 - 5 |
Олесунд |
2.27 |
3.94 |
2.55 |
| 24.03.2024 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
1 - 1 |
Олесунд |
1.96 |
3.85 |
3.16 |
| 16.02.2024 |
Приятелски срещи |
Олесунд |
1 - 3 |
Кристиансунд |
2.58 |
3.68 |
2.29 |
| 02.04.2023 |
Приятелски срещи |
Олесунд |
1 - 0 |
Кристиансунд |
- |
- |
- |
| 30.10.2022 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
4 - 0 |
Олесунд |
2.19 |
3.64 |
2.95 |
| 03.04.2022 |
Елитсериен |
Олесунд |
1 - 0 |
Кристиансунд |
2.01 |
3.64 |
3.31 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кристиансунд имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бодьо Глимт |
22 |
17 |
2 |
3 |
56 |
20 |
+36 |
53 |
| 1 |
Викинг Ставангер |
22 |
17 |
2 |
3 |
56 |
20 |
+36 |
53 |
| 3 |
Тромсьо |
22 |
11 |
6 |
5 |
41 |
30 |
+11 |
39 |
| 4 |
Молде |
22 |
11 |
4 |
7 |
46 |
34 |
+12 |
37 |
| 5 |
Розенборг |
22 |
10 |
4 |
8 |
40 |
31 |
+9 |
34 |
| 6 |
Лилестрьом |
22 |
10 |
3 |
9 |
30 |
31 |
-1 |
33 |
| 7 |
Бран Берген |
22 |
9 |
2 |
11 |
39 |
34 |
+5 |
29 |
| 8 |
Фредрикстад |
22 |
8 |
5 |
9 |
26 |
33 |
-7 |
29 |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
22 |
7 |
7 |
8 |
28 |
31 |
-3 |
28 |
| 10 |
КФУМ Осло |
22 |
8 |
4 |
10 |
27 |
36 |
-9 |
28 |
| 11 |
ХамКам |
22 |
7 |
5 |
10 |
33 |
46 |
-13 |
26 |
| 12 |
Сандефьорд |
22 |
6 |
6 |
10 |
22 |
28 |
-6 |
24 |
| 13 |
Волеренга Осло |
22 |
6 |
5 |
11 |
35 |
45 |
-10 |
23 |
| 14 |
Олесунд |
22 |
4 |
9 |
9 |
35 |
50 |
-15 |
21 |
| 15 |
Кристиансунд |
22 |
5 |
4 |
13 |
22 |
43 |
-21 |
19 |
| 16 |
Старт Кристиансанд |
22 |
4 |
4 |
14 |
24 |
48 |
-24 |
16 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кристиансунд |
|
| Олесунд |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кристиансунд |
Кристиансунд |
|
Олесунд |
Олесунд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бодьо Глимт |
0 - 3 |
3 - 1 |
0 - 3 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 1 |
Викинг Ставангер |
1 - 2 |
8 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Тромсьо |
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
|
2 - 6 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Молде |
2 - 1 |
1 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
Розенборг |
1 - 3 |
3 - 0 |
1 - 3 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 6 |
Лилестрьом |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 3 |
|
|
| 7 |
Бран Берген |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Фредрикстад |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
2 - 3 |
|
|
| 9 |
Сарпсборг 08 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
2 - 4 |
|
|
| 10 |
КФУМ Осло |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
ХамКам |
1 - 1 |
2 - 2 |
1 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Сандефьорд |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 13 |
Волеренга Осло |
|
3 - 1 |
|
|
5 - 5 |
6 - 1 |
6 - 1 |
| 14 |
Олесунд |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Кристиансунд |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Старт Кристиансанд |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кристиансунд |
Олесунд |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
4 |
9 |
| Загуби |
13 |
9 |
| Вкарани Голове |
22 |
35 |
| Получени Голове |
43 |
50 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.59 |
| Средно Получени |
1.95 |
2.27 |
| Мачове Вкарал |
68% |
91% |
| Мачове Получил |
86% |
95% |
| Гол/Гол |
59% |
86% |
| Над 1.5 |
86% |
95% |
| Над 2.5 |
59% |
68% |
| Над 3.5 |
27% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
13 |
11 |
| Получени Голове |
14 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.30 |
1.10 |
| Средно Получени |
1.40 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
80% |
| Мачове Получил |
70% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
80% |
| Над 1.5 |
90% |
90% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.70 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.29 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака