Норвегия - Елитсериен (2026)
неделя, 6 септември, 2026
20:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.33 |
4.00 |
1.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
1.22 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кристиансунд, а гостите от Тромсьо.
Разстоянието между двата града е 879.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Атлантен,
който има капацитет от
4 000 места.
Размерите на терена са 100 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Атлантен.
Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кристиансунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
2 - 2 |
Кристиансунд |
1.85 |
3.66 |
3.67 |
| 16.08.2026 |
Елитсериен |
Фредрикстад |
1 - 0 |
Кристиансунд |
1.84 |
3.60 |
3.77 |
| 09.08.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
2 - 1 |
Молде |
4.34 |
4.00 |
1.65 |
| 02.08.2026 |
Елитсериен |
КФУМ Осло |
2 - 1 |
Кристиансунд |
1.68 |
3.82 |
4.38 |
| 25.07.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 2 |
Старт Кристиансанд |
2.13 |
3.45 |
3.05 |
| 18.07.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
0 - 0 |
Сарпсборг 08 |
3.02 |
3.53 |
2.11 |
| 12.07.2026 |
Елитсериен |
Розенборг |
3 - 0 |
Кристиансунд |
1.58 |
4.01 |
4.87 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бран Берген |
1 - 2 |
Кристиансунд |
1.52 |
4.21 |
4.54 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
0 - 3 |
Олесунд |
2.42 |
3.55 |
2.40 |
| 29.05.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
3 - 1 |
Кристиансунд |
1.57 |
4.20 |
4.74 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Тромсьо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Елитсериен |
Тромсьо |
0 - 0 |
Сарпсборг 08 |
1.67 |
3.88 |
4.38 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Брайтън |
4 - 0 |
Тромсьо |
1.14 |
7.55 |
14.75 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Тромсьо |
0 - 0 |
Брайтън |
5.26 |
4.01 |
1.56 |
| 16.08.2026 |
Елитсериен |
Молде |
3 - 2 |
Тромсьо |
2.05 |
3.59 |
3.10 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Тромсьо |
2 - 1 |
Клуж |
1.42 |
4.49 |
6.29 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Клуж |
0 - 5 |
Тромсьо |
2.67 |
3.23 |
2.50 |
| 02.08.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
2 - 6 |
Тромсьо |
3.45 |
3.60 |
1.93 |
| 30.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Храдец Кралове |
3 - 1 |
Тромсьо |
3.07 |
3.49 |
2.12 |
| 23.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Тромсьо |
0 - 1 |
Храдец Кралове |
1.43 |
4.35 |
6.61 |
| 18.07.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
1 - 4 |
Тромсьо |
3.43 |
3.20 |
2.07 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Елитсериен |
Тромсьо |
2 - 0 |
Кристиансунд |
1.26 |
5.42 |
9.45 |
| 30.11.2025 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 3 |
Тромсьо |
5.70 |
4.26 |
1.48 |
| 24.09.2025 |
Купа на Норвегия |
Тромсьо |
2 - 1 |
Кристиансунд |
- |
- |
- |
| 20.04.2025 |
Елитсериен |
Тромсьо |
2 - 3 |
Кристиансунд |
1.54 |
3.94 |
5.48 |
| 28.07.2024 |
Елитсериен |
Тромсьо |
0 - 0 |
Кристиансунд |
1.55 |
4.11 |
5.10 |
| 21.04.2024 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 0 |
Тромсьо |
2.56 |
3.28 |
2.59 |
| 02.03.2024 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
3 - 0 |
Тромсьо |
3.51 |
3.92 |
1.77 |
| 14.08.2022 |
Елитсериен |
Тромсьо |
2 - 1 |
Кристиансунд |
1.52 |
4.20 |
5.77 |
| 03.08.2022 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 1 |
Тромсьо |
2.89 |
3.46 |
2.31 |
| 30.10.2021 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 1 |
Тромсьо |
1.83 |
3.78 |
3.85 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кристиансунд имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бодьо Глимт |
18 |
14 |
2 |
2 |
47 |
14 |
+33 |
44 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
18 |
14 |
1 |
3 |
42 |
18 |
+24 |
43 |
| 3 |
Тромсьо |
18 |
10 |
5 |
3 |
34 |
20 |
+14 |
35 |
| 4 |
Молде |
18 |
9 |
3 |
6 |
36 |
29 |
+7 |
30 |
| 5 |
Бран Берген |
18 |
8 |
2 |
8 |
36 |
27 |
+9 |
26 |
| 6 |
Лилестрьом |
18 |
8 |
2 |
8 |
24 |
25 |
-1 |
26 |
| 7 |
Фредрикстад |
18 |
8 |
2 |
8 |
22 |
28 |
-6 |
26 |
| 8 |
Розенборг |
18 |
7 |
3 |
8 |
27 |
26 |
+1 |
24 |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
18 |
6 |
5 |
7 |
20 |
23 |
-3 |
23 |
| 10 |
ХамКам |
18 |
6 |
5 |
7 |
26 |
32 |
-6 |
23 |
| 11 |
Волеренга Осло |
18 |
6 |
3 |
9 |
31 |
38 |
-7 |
21 |
| 12 |
Сандефьорд |
18 |
5 |
4 |
9 |
15 |
23 |
-8 |
19 |
| 13 |
КФУМ Осло |
18 |
5 |
4 |
9 |
20 |
31 |
-11 |
19 |
| 14 |
Кристиансунд |
18 |
4 |
4 |
10 |
17 |
29 |
-12 |
16 |
| 15 |
Олесунд |
18 |
2 |
9 |
7 |
28 |
43 |
-15 |
15 |
| 16 |
Старт Кристиансанд |
18 |
3 |
4 |
11 |
20 |
39 |
-19 |
13 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кристиансунд |
|
| Тромсьо |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кристиансунд |
Кристиансунд |
|
Тромсьо |
Тромсьо |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бодьо Глимт |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 3 |
Тромсьо |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Молде |
2 - 1 |
1 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 5 |
Бран Берген |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
0 - 5 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Лилестрьом |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Фредрикстад |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
| 8 |
Розенборг |
|
3 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Сарпсборг 08 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
ХамКам |
1 - 1 |
2 - 2 |
1 - 1 |
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 11 |
Волеренга Осло |
|
3 - 1 |
|
|
4 - 0 |
|
|
| 12 |
Сандефьорд |
|
2 - 0 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 13 |
КФУМ Осло |
|
2 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Кристиансунд |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 15 |
Олесунд |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
2 - 6 |
2 - 6 |
| 16 |
Старт Кристиансанд |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кристиансунд |
Тромсьо |
| Победи |
4 |
10 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
10 |
3 |
| Вкарани Голове |
17 |
34 |
| Получени Голове |
29 |
20 |
| Средно Вкарани |
0.94 |
1.89 |
| Средно Получени |
1.61 |
1.11 |
| Мачове Вкарал |
61% |
72% |
| Мачове Получил |
89% |
50% |
| Гол/Гол |
56% |
39% |
| Над 1.5 |
83% |
78% |
| Над 2.5 |
56% |
50% |
| Над 3.5 |
17% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
16 |
| Получени Голове |
11 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.38 |
1.62 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
62% |
62% |
| Над 1.5 |
88% |
75% |
| Над 2.5 |
62% |
62% |
| Над 3.5 |
12% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.33 |
4.00 |
1.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
1.22 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака