Мексико - Лига де Експансион МХ (2026 - Апертура)
събота, 17 октомври, 2026
21:00
Крус Асул Идалго
Минерос де Сакатекас
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Минерос де Сакатекас
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.33 |
3.57 |
2.59 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.43 |
1.25 |
1.54 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.95 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.67 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.29 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.52 |
2.42 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.48 |
2.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Крус Асул, а гостите от Сакатекас.
Разстоянието между двата града е 457.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
10-ти Декември,
който има капацитет от
17 000 места.
Снимки от Google карта
стадион 10-ти Декември.
Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Крус Асул Идалго - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига Експансион |
Дорадос де Синалоа |
1 - 3 |
Крус Асул Идалго |
1.69 |
3.90 |
3.99 |
| 03.10.2026 |
Лига Експансион |
Корекаминос УАТ |
0 - 0 |
Крус Асул Идалго |
1.55 |
4.18 |
4.72 |
| 26.09.2026 |
Лига Експансион |
Крус Асул Идалго |
1 - 2 |
Леонес Негрос |
2.43 |
3.46 |
2.51 |
| 18.09.2026 |
Лига Експансион |
Алакранес де Дуранго |
2 - 0 |
Крус Асул Идалго |
1.76 |
3.65 |
3.90 |
| 11.09.2026 |
Лига Експансион |
Крус Асул Идалго |
1 - 1 |
Пиратас |
2.88 |
3.42 |
2.19 |
| 06.09.2026 |
Лига Експансион |
Кафеталерос |
6 - 0 |
Крус Асул Идалго |
1.98 |
3.49 |
3.28 |
| 29.08.2026 |
Лига Експансион |
Крус Асул Идалго |
6 - 0 |
Тепатитлан |
1.94 |
3.47 |
3.38 |
| 22.08.2026 |
Лига Експансион |
Атлетико Ла Пас |
1 - 1 |
Крус Асул Идалго |
1.46 |
4.41 |
5.34 |
| 15.08.2026 |
Лига Експансион |
Крус Асул Идалго |
1 - 2 |
Атлетико Морелия |
2.61 |
3.42 |
2.37 |
| 09.08.2026 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
3 - 0 |
Крус Асул Идалго |
1.64 |
3.59 |
4.82 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Минерос де Сакатекас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
2 - 2 |
Кафеталерос |
2.09 |
3.41 |
3.07 |
| 04.10.2026 |
Лига Експансион |
Алакранес де Дуранго |
4 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
1.80 |
3.50 |
3.91 |
| 25.09.2026 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
3 - 0 |
Пиратас |
2.83 |
3.25 |
2.28 |
| 19.09.2026 |
Лига Експансион |
Тепатитлан |
0 - 1 |
Минерос де Сакатекас |
3.23 |
3.54 |
1.98 |
| 13.09.2026 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
0 - 1 |
Атлетико Морелия |
2.35 |
3.43 |
2.64 |
| 05.09.2026 |
Лига Експансион |
Атлетико Ла Пас |
3 - 0 |
Минерос де Сакатекас |
1.91 |
3.70 |
3.27 |
| 30.08.2026 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
2 - 0 |
Хайба Брава |
1.91 |
3.51 |
3.45 |
| 24.08.2026 |
Лига Експансион |
Тапатио |
4 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
2.12 |
3.47 |
2.94 |
| 15.08.2026 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
5 - 1 |
Венадос |
1.99 |
3.56 |
3.16 |
| 07.08.2026 |
Лига Експансион |
Дорадос де Синалоа |
2 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
3.22 |
3.30 |
2.07 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Лига де Експансион МХ класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Леонес Негрос УдеГ |
12 |
7 |
3 |
2 |
28 |
17 |
+11 |
24 |
| 2 |
Атлетико Ла Пас |
12 |
7 |
2 |
3 |
28 |
15 |
+13 |
23 |
| 3 |
Атлетико Морелия |
12 |
7 |
2 |
3 |
22 |
13 |
+9 |
23 |
| 4 |
Венадос |
12 |
6 |
2 |
4 |
27 |
22 |
+5 |
20 |
| 5 |
Минерос де Сакатекас |
12 |
5 |
3 |
4 |
25 |
21 |
+4 |
18 |
| 6 |
Канкун |
12 |
5 |
3 |
4 |
21 |
17 |
+4 |
18 |
| 7 |
Пиратас |
12 |
5 |
3 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
18 |
| 8 |
Алакранес де Дуранго |
12 |
5 |
3 |
4 |
11 |
11 |
0 |
18 |
| 9 |
Тапатио |
12 |
5 |
2 |
5 |
23 |
20 |
+3 |
17 |
| 10 |
Корекаминос УАТ |
12 |
4 |
4 |
4 |
20 |
20 |
0 |
16 |
| 11 |
Тласкала |
12 |
4 |
3 |
5 |
23 |
25 |
-2 |
15 |
| 12 |
Дорадос де Синалоа |
12 |
3 |
4 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
13 |
| 13 |
Алебрихес де Оахака |
12 |
4 |
1 |
7 |
10 |
23 |
-13 |
13 |
| 14 |
Хайба Брава |
12 |
3 |
3 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 15 |
Крус Асул Идалго |
12 |
2 |
5 |
5 |
14 |
19 |
-5 |
11 |
| 16 |
Тепатитлан |
12 |
2 |
1 |
9 |
10 |
34 |
-24 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Крус Асул Идалго |
|
| Минерос де Сакатекас |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Крус Асул Идалго |
Крус Асул Идалго |
|
Минерос де Сакатекас |
Минерос де Сакатекас |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Леонес Негрос УдеГ |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 2 |
Атлетико Ла Пас |
|
1 - 1 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Атлетико Морелия |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Венадос |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
5 - 1 |
|
|
| 5 |
Минерос де Сакатекас |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Канкун |
|
6 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 7 |
Пиратас |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
3 - 0 |
|
|
| 8 |
Алакранес де Дуранго |
|
2 - 0 |
|
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 9 |
Тапатио |
|
0 - 0 |
|
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 10 |
Корекаминос УАТ |
|
0 - 0 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 11 |
Тласкала |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 12 |
Дорадос де Синалоа |
|
1 - 3 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 13 |
Алебрихес де Оахака |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Хайба Брава |
|
3 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 15 |
Крус Асул Идалго |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
Тепатитлан |
6 - 0 |
|
6 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Крус Асул Идалго |
Минерос де Сакатекас |
| Победи |
2 |
5 |
| Равни |
5 |
3 |
| Загуби |
5 |
4 |
| Вкарани Голове |
14 |
25 |
| Получени Голове |
19 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.17 |
2.08 |
| Средно Получени |
1.58 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
58% |
83% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
58% |
| Над 1.5 |
83% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
25% |
58% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
6 |
13 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.20 |
2.60 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
80% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
80% |
| Над 3.5 |
20% |
60% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.33 |
3.57 |
2.59 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.43 |
1.25 |
1.54 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.95 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.67 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.29 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.52 |
2.42 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.48 |
2.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Минерос де Сакатекас
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака