Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи (2021 - Клаусура)
04:00
Крус Асул
Пачука
с общ резултат 1 - 0
Пачука0 - 0Крус Асул
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.30 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.05.2021 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мексико, а гостите от Пачука. Разстоянието между двата града е 87.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ацтека, който има капацитет от 87 523 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ацтека. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Крус Асул - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2021 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 0 - 0 | Крус Асул | 2.53 | 3.20 | 2.71 |
| 16.05.2021 | ПД Клаус. Плейоф | Крус Асул | 3 - 1 | Депортиво Толука | 1.45 | 4.05 | 7.03 |
| 13.05.2021 | ПД Клаус. Плейоф | Депортиво Толука | 2 - 1 | Крус Асул | 3.17 | 3.41 | 2.12 |
| 05.05.2021 | КОНКАКАФ ШК | Крус Асул | 1 - 0 | Торонто | 1.48 | 4.04 | 6.37 |
| 02.05.2021 | Лига МХ | Крус Асул | 1 - 1 | Тихуана | 1.90 | 3.34 | 3.81 |
| 28.04.2021 | КОНКАКАФ ШК | Торонто | 1 - 3 | Крус Асул | 3.79 | 3.45 | 1.87 |
| 25.04.2021 | Лига МХ | Крус Асул | 3 - 2 | Атлетико Сан Луис | 1.41 | 4.29 | 7.16 |
| 18.04.2021 | Лига МХ | Америка Мексико | 1 - 1 | Крус Асул | 2.35 | 3.23 | 2.86 |
| 11.04.2021 | Лига МХ | Крус Асул | 1 - 0 | Чивас Гуадалахара | 1.67 | 3.56 | 4.93 |
| 03.04.2021 | Лига МХ | Хуарес | 0 - 1 | Крус Асул | 4.34 | 3.31 | 1.81 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Пачука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2021 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 0 - 0 | Крус Асул | 2.53 | 3.20 | 2.71 |
| 17.05.2021 | ПД Клаус. Плейоф | Америка Мексико | 4 - 2 | Пачука | 2.03 | 3.31 | 3.71 |
| 14.05.2021 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 3 - 1 | Америка Мексико | 2.44 | 3.36 | 2.68 |
| 10.05.2021 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 4 - 2 | Чивас Гуадалахара | 2.15 | 3.23 | 3.25 |
| 30.04.2021 | Лига МХ | Атлетико Сан Луис | 1 - 5 | Пачука | 3.76 | 3.33 | 1.93 |
| 27.04.2021 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Сантос Лагуна | 2.28 | 3.11 | 3.05 |
| 19.04.2021 | Лига МХ | Монтерей | 0 - 1 | Пачука | 1.75 | 3.57 | 4.39 |
| 13.04.2021 | Лига МХ | Пачука | 1 - 3 | Пуебла | 1.84 | 3.38 | 4.08 |
| 04.04.2021 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 2 | Пачука | 3.41 | 3.06 | 2.14 |
| 19.03.2021 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.91 | 3.09 | 2.41 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2021 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 0 - 0 | Крус Асул | 2.53 | 3.20 | 2.71 |
| 26.01.2021 | Лига МХ | Пачука | 0 - 1 | Крус Асул | 2.36 | 3.12 | 2.94 |
| 10.09.2020 | Лига МХ | Крус Асул | 1 - 0 | Пачука | 1.82 | 3.30 | 4.46 |
| 09.02.2020 | Лига МХ | Крус Асул | 3 - 1 | Пачука | 1.91 | 3.49 | 3.77 |
| 29.09.2019 | Лига МХ | Пачука | 2 - 0 | Крус Асул | 2.18 | 3.38 | 3.10 |
| 17.03.2019 | Лига МХ | Крус Асул | 4 - 1 | Пачука | 2.00 | 3.16 | 3.65 |
| 30.09.2018 | Лига МХ | Пачука | 3 - 1 | Крус Асул | 2.41 | 3.07 | 2.85 |
| 11.03.2018 | Лига МХ | Крус Асул | 5 - 0 | Пачука | 2.19 | 3.17 | 3.08 |
| 28.09.2017 | Лига МХ | Пачука | 4 - 0 | Крус Асул | 2.40 | 3.13 | 2.76 |
| 30.04.2017 | Лига МХ | Пачука | 2 - 2 | Крус Асул | 2.22 | 3.19 | 3.06 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Крус Асул имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Лига МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крус Асул | 17 | +15 | 41 |
| 2 | Америка Мексико | 17 | +12 | 38 |
| 3 | Пуебла | 17 | +11 | 28 |
| 4 | Монтерей | 17 | +9 | 28 |
| 5 | Сантос Лагуна | 17 | +5 | 26 |
| 6 | Леон | 17 | +2 | 26 |
| 7 | Атлас Гуадалахара | 17 | +5 | 25 |
| 8 | Пачука | 17 | +1 | 23 |
| 9 | Чивас Гуадалахара | 17 | 0 | 23 |
| 10 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 17 | -1 | 23 |
| 11 | Депортиво Толука | 17 | +2 | 22 |
| 12 | Керетаро | 17 | -6 | 21 |
| 13 | Масатлан | 17 | -7 | 21 |
| 14 | Тихуана | 17 | -2 | 20 |
| 15 | Пумас УНАМ Мексико | 17 | -2 | 18 |
| 16 | Хуарес | 17 | -16 | 15 |
| 17 | Атлетико Сан Луис | 17 | -13 | 12 |
| 18 | Некакса Агуаскалиентес | 17 | -15 | 11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.30 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.05.2021 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра