Бразилия - Серия А (2026)
неделя, 6 септември, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.71 |
3.40 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.29 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.20 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бело Оризонте, а гостите от Куритиба.
Разстоянието между двата града е 821.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Минейрао,
който има капацитет от
62 547 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Минейрао.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Крузейро MG - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Купа на Бразилия |
Атлетико MG |
2 - 1 |
Крузейро MG |
2.49 |
2.93 |
2.87 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
3 - 1 |
Крузейро MG |
2.06 |
3.30 |
3.54 |
| 26.08.2026 |
Купа на Бразилия |
Крузейро MG |
1 - 1 |
Атлетико MG |
1.93 |
3.16 |
3.87 |
| 23.08.2026 |
Серия А |
Крузейро MG |
2 - 1 |
Фламенго RJ |
3.10 |
3.27 |
2.25 |
| 20.08.2026 |
Копа Либ. Плейоф |
Фламенго RJ |
2 - 1 |
Крузейро MG |
1.64 |
3.64 |
5.27 |
| 17.08.2026 |
Серия А |
Коринтианс SP |
1 - 2 |
Крузейро MG |
2.26 |
3.02 |
3.36 |
| 13.08.2026 |
Копа Либ. Плейоф |
Крузейро MG |
1 - 1 |
Фламенго RJ |
2.86 |
3.01 |
2.56 |
| 09.08.2026 |
Серия А |
Крузейро MG |
3 - 1 |
Мирасол SP |
1.68 |
3.55 |
4.99 |
| 06.08.2026 |
Купа на Бразилия |
Крузейро MG |
2 - 0 |
Чапекоензе SC |
1.30 |
4.66 |
9.06 |
| 03.08.2026 |
Купа на Бразилия |
Чапекоензе SC |
0 - 0 |
Крузейро MG |
4.18 |
3.29 |
1.81 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Атлетико PR - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
3 - 3 |
Флуминензе RJ |
2.17 |
3.14 |
3.40 |
| 25.08.2026 |
Серия А |
Ботафого RJ |
2 - 3 |
Атлетико PR |
2.31 |
3.19 |
3.07 |
| 16.08.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
1 - 1 |
Брагантино SP |
2.01 |
3.23 |
3.76 |
| 10.08.2026 |
Серия А |
Сантос SP |
0 - 2 |
Атлетико PR |
2.09 |
3.26 |
3.47 |
| 07.08.2026 |
Купа на Бразилия |
Витория Салвадор BA |
4 - 0 |
Атлетико PR |
2.40 |
3.05 |
2.88 |
| 04.08.2026 |
Купа на Бразилия |
Атлетико PR |
2 - 0 |
Витория Салвадор BA |
1.63 |
3.40 |
5.44 |
| 31.07.2026 |
Серия А |
Коринтианс SP |
0 - 0 |
Атлетико PR |
1.90 |
3.17 |
4.26 |
| 26.07.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
2 - 0 |
Интернасионал RS |
1.97 |
3.21 |
3.91 |
| 23.07.2026 |
Серия А |
Сао Пауло SP |
1 - 2 |
Атлетико PR |
1.97 |
3.21 |
3.88 |
| 09.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бока Хуниорс |
1 - 0 |
Атлетико PR |
1.81 |
3.47 |
4.11 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.03.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
2 - 1 |
Крузейро MG |
2.19 |
3.25 |
3.23 |
| 27.10.2024 |
Серия А |
Атлетико PR |
3 - 0 |
Крузейро MG |
2.06 |
3.17 |
3.58 |
| 27.06.2024 |
Серия А |
Крузейро MG |
2 - 0 |
Атлетико PR |
2.23 |
3.05 |
3.30 |
| 01.12.2023 |
Серия А |
Крузейро MG |
1 - 1 |
Атлетико PR |
2.19 |
3.10 |
3.43 |
| 29.07.2023 |
Серия А |
Атлетико PR |
3 - 3 |
Крузейро MG |
2.01 |
3.19 |
3.82 |
| 07.11.2019 |
Серия А |
Атлетико PR |
0 - 0 |
Крузейро MG |
1.83 |
3.42 |
4.32 |
| 28.07.2019 |
Серия А |
Крузейро MG |
0 - 2 |
Атлетико PR |
1.94 |
3.27 |
3.94 |
| 10.11.2018 |
Серия А |
Атлетико PR |
2 - 0 |
Крузейро MG |
2.08 |
3.18 |
3.52 |
| 23.07.2018 |
Серия А |
Крузейро MG |
2 - 1 |
Атлетико PR |
1.44 |
3.92 |
7.84 |
| 17.07.2018 |
Купа на Бразилия |
Крузейро MG |
1 - 1 |
Атлетико PR |
1.47 |
3.75 |
6.61 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Крузейро MG имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Серия А класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палмейрас SP |
25 |
15 |
7 |
3 |
45 |
21 |
+24 |
52 |
| 2 |
Фламенго RJ |
25 |
15 |
6 |
4 |
50 |
21 |
+29 |
51 |
| 3 |
Атлетико PR |
25 |
13 |
6 |
6 |
37 |
25 |
+12 |
45 |
| 4 |
Флуминензе RJ |
25 |
11 |
9 |
5 |
39 |
32 |
+7 |
42 |
| 5 |
Баия BA |
25 |
10 |
10 |
5 |
37 |
30 |
+7 |
40 |
| 6 |
Крузейро MG |
25 |
11 |
6 |
8 |
35 |
36 |
-1 |
39 |
| 7 |
Коритиба PR |
25 |
10 |
7 |
8 |
33 |
33 |
0 |
37 |
| 8 |
Атлетико MG |
24 |
10 |
6 |
8 |
32 |
28 |
+4 |
36 |
| 9 |
Брагантино SP |
24 |
10 |
5 |
9 |
29 |
25 |
+4 |
35 |
| 10 |
Коринтианс SP |
25 |
8 |
8 |
9 |
26 |
25 |
+1 |
32 |
| 11 |
Сао Пауло SP |
24 |
8 |
6 |
10 |
29 |
28 |
+1 |
30 |
| 12 |
Ботафого RJ |
24 |
8 |
6 |
10 |
37 |
40 |
-3 |
30 |
| 13 |
Витория Салвадор BA |
25 |
8 |
5 |
12 |
24 |
37 |
-13 |
29 |
| 14 |
Сантос SP |
24 |
7 |
8 |
9 |
34 |
36 |
-2 |
29 |
| 15 |
Гремио RS |
24 |
7 |
7 |
10 |
27 |
32 |
-5 |
28 |
| 16 |
Васко да Гама RJ |
24 |
6 |
7 |
11 |
27 |
39 |
-12 |
25 |
| 17 |
Мирасол SP |
25 |
6 |
7 |
12 |
27 |
39 |
-12 |
25 |
| 18 |
Интернасионал RS |
25 |
5 |
10 |
10 |
26 |
31 |
-5 |
25 |
| 19 |
Ремо PA |
25 |
5 |
8 |
12 |
30 |
42 |
-12 |
23 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
24 |
2 |
8 |
14 |
25 |
49 |
-24 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Крузейро MG |
|
| Атлетико PR |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Крузейро MG |
Крузейро MG |
|
Атлетико PR |
Атлетико PR |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Палмейрас SP |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Фламенго RJ |
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Атлетико PR |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Флуминензе RJ |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
3 - 3 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 5 |
Баия BA |
|
1 - 2 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Крузейро MG |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
| 7 |
Коритиба PR |
1 - 2 |
0 - 1 |
1 - 2 |
|
2 - 0 |
|
|
| 8 |
Атлетико MG |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Брагантино SP |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Коринтианс SP |
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 1 |
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Сао Пауло SP |
|
4 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Ботафого RJ |
0 - 1 |
4 - 0 |
0 - 1 |
|
4 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 13 |
Витория Салвадор BA |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 14 |
Сантос SP |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 15 |
Гремио RS |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
| 16 |
Васко да Гама RJ |
3 - 3 |
3 - 1 |
3 - 3 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 17 |
Мирасол SP |
3 - 1 |
2 - 2 |
3 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 18 |
Интернасионал RS |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 19 |
Ремо PA |
|
0 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Крузейро MG |
Атлетико PR |
| Победи |
11 |
13 |
| Равни |
6 |
6 |
| Загуби |
8 |
6 |
| Вкарани Голове |
35 |
37 |
| Получени Голове |
36 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.48 |
| Средно Получени |
1.44 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
84% |
76% |
| Мачове Получил |
80% |
68% |
| Гол/Гол |
68% |
52% |
| Над 1.5 |
84% |
72% |
| Над 2.5 |
64% |
44% |
| Над 3.5 |
28% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
21 |
14 |
| Получени Голове |
15 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
1.17 |
| Средно Получени |
1.15 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
85% |
67% |
| Мачове Получил |
77% |
75% |
| Гол/Гол |
69% |
50% |
| Над 1.5 |
85% |
67% |
| Над 2.5 |
62% |
50% |
| Над 3.5 |
23% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.71 |
3.40 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.29 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.20 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака