Бразилия - Купа на Бразилия (2026)
01:00
Крузейро MG
Чапекоензе SC
с общ резултат 2 - 0
Чапекоензе SC0 - 0Крузейро MG
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 4.50 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.18 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.08.2026 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бело Оризонте, а гостите от Чапеко. Разстоянието между двата града е 1 190.9 км. Мачът ще се играе на стадион Минейрао, който има капацитет от 62 547 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Минейрао. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Крузейро MG - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Купа на Бразилия | Чапекоензе SC | 0 - 0 | Крузейро MG | 4.18 | 3.29 | 1.81 |
| 31.07.2026 | Серия А | Коритиба PR | 0 - 1 | Крузейро MG | 3.22 | 3.23 | 2.20 |
| 26.07.2026 | Серия А | Крузейро MG | 0 - 1 | Ботафого RJ | 1.74 | 3.69 | 4.37 |
| 23.07.2026 | Серия А | Интернасионал RS | 1 - 2 | Крузейро MG | 2.23 | 3.24 | 3.13 |
| 01.06.2026 | Серия А | Крузейро MG | 1 - 1 | Флуминензе RJ | 1.98 | 3.34 | 3.68 |
| 29.05.2026 | Копа Либ. Гр. фаза | Крузейро MG | 4 - 0 | Барселона Гуаякил | 1.27 | 5.13 | 10.98 |
| 24.05.2026 | Серия А | Крузейро MG | 2 - 1 | Чапекоензе SC | 1.33 | 4.87 | 8.67 |
| 20.05.2026 | Копа Либ. Гр. фаза | Бока Хуниорс | 1 - 1 | Крузейро MG | 1.92 | 3.14 | 4.19 |
| 17.05.2026 | Серия А | Палмейрас SP | 1 - 1 | Крузейро MG | 1.74 | 3.46 | 4.65 |
| 13.05.2026 | Купа на Бразилия | Крузейро MG | 1 - 0 | Гояс GO | 1.36 | 4.31 | 7.83 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Чапекоензе SC - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Купа на Бразилия | Чапекоензе SC | 0 - 0 | Крузейро MG | 4.18 | 3.29 | 1.81 |
| 26.07.2026 | Серия А | Сантос SP | 2 - 2 | Чапекоензе SC | 1.34 | 4.79 | 8.11 |
| 23.07.2026 | Серия А | Чапекоензе SC | 0 - 4 | Фламенго RJ | 6.99 | 4.20 | 1.44 |
| 18.07.2026 | Серия А | Баия BA | 2 - 0 | Чапекоензе SC | 1.41 | 4.66 | 6.64 |
| 05.07.2026 | Приятелски срещи | Гремио RS | 1 - 2 | Чапекоензе SC | 1.51 | 3.91 | 5.36 |
| 07.06.2026 | Бразилия | Чапекоензе SC | 3 - 0 | Авай SC | 1.62 | 3.63 | 4.69 |
| 04.06.2026 | Бразилия | Авай SC | 3 - 0 | Чапекоензе SC | 2.90 | 2.80 | 2.38 |
| 31.05.2026 | Серия А | Палмейрас SP | 1 - 0 | Чапекоензе SC | 1.31 | 5.07 | 8.63 |
| 28.05.2026 | Бразилия | Чапекоензе SC | 2 - 2 | Гремио Н. SP | - | - | - |
| 24.05.2026 | Серия А | Крузейро MG | 2 - 1 | Чапекоензе SC | 1.33 | 4.87 | 8.67 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Купа на Бразилия | Чапекоензе SC | 0 - 0 | Крузейро MG | 4.18 | 3.29 | 1.81 |
| 24.05.2026 | Серия А | Крузейро MG | 2 - 1 | Чапекоензе SC | 1.33 | 4.87 | 8.67 |
| 13.08.2022 | Серия Б | Крузейро MG | 1 - 1 | Чапекоензе SC | 1.56 | 3.47 | 6.40 |
| 01.05.2022 | Серия Б | Чапекоензе SC | 0 - 2 | Крузейро MG | 3.00 | 2.90 | 2.41 |
| 25.11.2020 | Серия Б | Чапекоензе SC | 0 - 1 | Крузейро MG | 2.40 | 2.90 | 3.06 |
| 21.08.2020 | Серия Б | Крузейро MG | 0 - 1 | Чапекоензе SC | 1.66 | 3.45 | 4.92 |
| 14.10.2019 | Серия А | Чапекоензе SC | 1 - 1 | Крузейро MG | 3.31 | 3.00 | 2.30 |
| 27.05.2019 | Серия А | Крузейро MG | 1 - 2 | Чапекоензе SC | 1.35 | 4.45 | 8.96 |
| 22.10.2018 | Серия А | Крузейро MG | 3 - 0 | Чапекоензе SC | 1.56 | 3.66 | 6.08 |
| 10.06.2018 | Серия А | Чапекоензе SC | 2 - 0 | Крузейро MG | 3.11 | 3.07 | 2.30 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Крузейро MG имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 21 | +22 | 47 |
| 2 | Фламенго RJ | 20 | +19 | 39 |
| 3 | Атлетико PR | 21 | +9 | 37 |
| 4 | Флуминензе RJ | 21 | +5 | 34 |
| 5 | Баия BA | 21 | +4 | 32 |
| 6 | Брагантино SP | 20 | +6 | 31 |
| 7 | Крузейро MG | 21 | -3 | 30 |
| 8 | Ботафого RJ | 20 | +2 | 29 |
| 9 | Коринтианс SP | 21 | +2 | 29 |
| 10 | Атлетико MG | 20 | 0 | 28 |
| 11 | Коритиба PR | 21 | -3 | 27 |
| 12 | Сао Пауло SP | 20 | +2 | 26 |
| 13 | Витория Салвадор BA | 21 | -9 | 26 |
| 14 | Мирасол SP | 20 | -4 | 23 |
| 15 | Сантос SP | 20 | -4 | 22 |
| 16 | Интернасионал RS | 21 | -4 | 22 |
| 17 | Гремио RS | 20 | -4 | 22 |
| 18 | Васко да Гама RJ | 20 | -8 | 21 |
| 19 | Ремо PA | 21 | -10 | 21 |
| 20 | Чапекоензе SC | 20 | -22 | 10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 4.50 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.18 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.08.2026 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра