Англия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.79 |
3.75 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Крю, а гостите от Рочдейл.
Разстоянието между двата града е 60.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Александра Стейдиъм,
който има капацитет от
10 153 места.
Размерите на терена са 91 x 60 m.
Снимки от Google карта
стадион Александра Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Крю Александра - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Суиндън |
0 - 1 |
Крю Александра |
2.56 |
3.47 |
2.52 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Блекпул |
2 - 2 |
Крю Александра |
1.64 |
4.03 |
4.10 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Крю Александра |
3 - 1 |
Бристъл Роувърс |
2.96 |
3.41 |
2.25 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Родъръм Юнайтед |
1 - 1 |
Крю Александра |
2.03 |
3.61 |
3.26 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Крю Александра |
1 - 1 |
Шросбъри Таун |
1.88 |
3.50 |
3.90 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 1 |
Крю Александра |
2.08 |
3.59 |
3.16 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Крю Александра |
1 - 1 |
Йорк Сити |
2.73 |
3.39 |
2.43 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Крю Александра |
2 - 2 |
Уолсол |
2.22 |
3.47 |
2.98 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Порт Вейл |
0 - 0 |
Крю Александра |
2.19 |
3.42 |
3.09 |
| 25.08.2026 |
Купа на Лигата |
Барнзли |
3 - 2 |
Крю Александра |
1.62 |
4.10 |
4.81 |
Общо 2 победи, 7 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 домакинства.
Рочдейл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 1 |
Рочдейл |
1.96 |
3.48 |
3.64 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Хъдърсфийлд |
5 - 0 |
Рочдейл |
1.30 |
5.11 |
7.53 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Рочдейл |
1 - 0 |
Суиндън |
2.21 |
3.60 |
2.91 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Флийтууд Таун |
1 - 2 |
Рочдейл |
1.88 |
3.58 |
3.83 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Рочдейл |
2 - 0 |
Олдъм |
3.61 |
3.57 |
1.93 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
0 - 0 |
Рочдейл |
1.72 |
3.81 |
4.34 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Рочдейл |
1 - 4 |
Джилингам |
2.08 |
3.40 |
3.34 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Рочдейл |
3 - 0 |
Шросбъри Таун |
2.17 |
3.41 |
3.12 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 0 |
Рочдейл |
2.05 |
3.39 |
3.41 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Рочдейл |
1 - 2 |
Кроули Таун |
1.91 |
3.55 |
3.72 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.02.2023 |
Втора Лига |
Крю Александра |
1 - 1 |
Рочдейл |
2.40 |
3.07 |
3.03 |
| 30.07.2022 |
Втора Лига |
Рочдейл |
1 - 2 |
Крю Александра |
2.18 |
3.32 |
3.26 |
| 24.04.2021 |
Първа Лига |
Крю Александра |
1 - 1 |
Рочдейл |
2.69 |
3.33 |
2.57 |
| 09.01.2021 |
Първа Лига |
Рочдейл |
3 - 3 |
Крю Александра |
4.25 |
3.59 |
1.83 |
| 16.02.2016 |
Първа Лига |
Рочдейл |
2 - 2 |
Крю Александра |
1.53 |
3.90 |
5.76 |
| 06.02.2016 |
Първа Лига |
Крю Александра |
2 - 0 |
Рочдейл |
4.56 |
3.63 |
1.70 |
| 03.03.2015 |
Първа Лига |
Рочдейл |
4 - 0 |
Крю Александра |
1.78 |
3.49 |
4.22 |
| 02.09.2014 |
ЕФЛ Трофи |
Крю Александра |
0 - 3 |
Рочдейл |
2.77 |
3.26 |
2.35 |
| 19.08.2014 |
Първа Лига |
Крю Александра |
2 - 5 |
Рочдейл |
2.36 |
3.20 |
2.84 |
| 26.12.2009 |
Втора Лига |
Крю Александра |
2 - 2 |
Рочдейл |
2.90 |
3.29 |
2.26 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Крю Александра имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Салфорд Сити |
10 |
6 |
1 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
19 |
| 2 |
Барнет |
8 |
5 |
3 |
0 |
20 |
11 |
+9 |
18 |
| 3 |
Крю Александра |
10 |
4 |
6 |
0 |
12 |
7 |
+5 |
18 |
| 4 |
Джилингам |
10 |
4 |
4 |
2 |
15 |
10 |
+5 |
16 |
| 5 |
Йорк Сити |
9 |
4 |
3 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
15 |
| 6 |
Уолсол |
9 |
3 |
6 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
15 |
| 7 |
Честърфийлд |
10 |
4 |
3 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
15 |
| 8 |
Челтнъм Таун |
10 |
4 |
3 |
3 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 9 |
Бристъл Роувърс |
10 |
5 |
0 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 10 |
Рочдейл |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
14 |
| 11 |
Гримсби Таун |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 12 |
Нюпорт Каунти |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
13 |
| 13 |
Транмиър Роувърс |
10 |
2 |
6 |
2 |
13 |
13 |
0 |
12 |
| 14 |
Екзитър |
10 |
3 |
3 |
4 |
6 |
6 |
0 |
12 |
| 15 |
Акрингтън Стенли |
10 |
2 |
5 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 16 |
Флийтууд Таун |
10 |
2 |
5 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 17 |
Суиндън |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
11 |
| 18 |
Шросбъри Таун |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
11 |
| 19 |
Колчестър |
9 |
2 |
4 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
10 |
| 20 |
Родъръм Юнайтед |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
16 |
-4 |
10 |
| 21 |
Олдъм |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 22 |
Порт Вейл |
8 |
2 |
2 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
8 |
| 23 |
Нортхямптън Таун |
8 |
1 |
4 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 24 |
Кроули Таун |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Крю Александра |
|
| Рочдейл |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Крю Александра |
Крю Александра |
|
Рочдейл |
Рочдейл |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Салфорд Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Барнет |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Крю Александра |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Джилингам |
|
|
|
|
1 - 4 |
|
|
| 5 |
Йорк Сити |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 6 |
Уолсол |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Честърфийлд |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Челтнъм Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Бристъл Роувърс |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Рочдейл |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Гримсби Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Нюпорт Каунти |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 13 |
Транмиър Роувърс |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Екзитър |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Акрингтън Стенли |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Флийтууд Таун |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 17 |
Суиндън |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 18 |
Шросбъри Таун |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
3 - 0 |
|
|
| 19 |
Колчестър |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 20 |
Родъръм Юнайтед |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 21 |
Олдъм |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 22 |
Порт Вейл |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 23 |
Нортхямптън Таун |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 24 |
Кроули Таун |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Крю Александра |
Рочдейл |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
6 |
2 |
| Загуби |
0 |
4 |
| Вкарани Голове |
12 |
11 |
| Получени Голове |
7 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
1.10 |
| Средно Получени |
0.70 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
90% |
70% |
| Мачове Получил |
60% |
60% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
60% |
70% |
| Над 2.5 |
20% |
50% |
| Над 3.5 |
20% |
10% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
3 |
| Получени Голове |
5 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
0.60 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
100% |
40% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
80% |
40% |
| Над 1.5 |
80% |
60% |
| Над 2.5 |
40% |
40% |
| Над 3.5 |
40% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.79 |
3.75 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака