Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Ксамакс
(Швейцария)
Делемонт
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 4.12 | 4.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.18 | 2.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.31 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.57 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.63 | 2.13 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2025 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ньошател, а гостите от Делемон. Разстоянието между двата града е 51.9 км.
Отговорна Игра
Ксамакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2025 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 2 | Лозана-Уши | 2.26 | 3.38 | 2.66 |
| 17.01.2025 | Приятелски срещи | Ксамакс | 1 - 2 | Стад Нион | 1.63 | 3.79 | 4.28 |
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | Ксамакс | 2 - 3 | Биел Биене | 1.78 | 3.77 | 3.52 |
| 13.12.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 3 | Аарау | 2.59 | 3.57 | 2.26 |
| 06.12.2024 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 2 - 1 | Ксамакс | 3.19 | 3.58 | 1.94 |
| 29.11.2024 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 1 - 2 | Ксамакс | 1.84 | 3.64 | 3.38 |
| 22.11.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 3 | Тун | 2.84 | 3.49 | 2.12 |
| 15.11.2024 | Приятелски срещи | Ксамакс | 1 - 2 | Сион | - | - | - |
| 08.11.2024 | Чалъндж Лига | Вадуц | 2 - 1 | Ксамакс | 2.32 | 3.69 | 2.44 |
| 01.11.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 4 | Вил | 2.02 | 3.39 | 3.08 |
Общо 1 победа и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 7 загуби в последните 7 домакинства.
Делемонт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2024 | Купа на Швейцария | Делемонт | 1 - 1 | Сион | 18.25 | 8.19 | 1.10 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Ксамакс | 1 - 0 | Делемонт | 1.32 | 4.92 | 6.59 |
| 28.02.2024 | Купа на Швейцария | Делемонт | 0 - 2 | Сервет | 13.38 | 7.15 | 1.15 |
| 01.11.2023 | Купа на Швейцария | Делемонт | 1 - 0 | Люцерн | 13.73 | 6.72 | 1.17 |
| 17.09.2023 | Купа на Швейцария | Делемонт | 2 - 1 | Санкт Гален | 14.17 | 8.13 | 1.12 |
| 14.08.2021 | Купа на Швейцария | Делемонт | 0 - 6 | Винтертур | - | - | - |
| 26.10.2017 | Купа на Швейцария | Делемонт | 1 - 2 | Санкт Гален | 9.42 | 6.05 | 1.19 |
| 17.09.2017 | Купа на Швейцария | Делемонт | 4 - 2 | Винтертур | 7.12 | 5.23 | 1.29 |
| 16.08.2015 | Купа на Швейцария | Делемонт | 0 - 1 | Винтертур | 10.21 | 7.10 | 1.16 |
| 11.11.2012 | Купа на Швейцария | Делемонт | 0 - 4 | Лозана Спорт | 6.64 | 4.18 | 1.40 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 загуба в последното гостуване.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Ксамакс | 1 - 0 | Делемонт | 1.32 | 4.92 | 6.59 |
| 16.03.2007 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Делемонт | 1.29 | 4.47 | 8.03 |
| 20.08.2006 | Чалъндж Лига | Делемонт | 2 - 3 | Ксамакс | 4.85 | 3.44 | 1.61 |
| 27.10.2002 | Суперлига | Делемонт | 2 - 1 | Ксамакс | 2.32 | 3.16 | 3.11 |
| 03.08.2002 | Суперлига | Ксамакс | 0 - 1 | Делемонт | 1.77 | 3.45 | 4.52 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Ксамакс имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 4.12 | 4.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.18 | 2.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.31 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.57 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.63 | 2.13 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2025 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра