Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Ксамакс
(Швейцария)
Стад Нион
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.79 | 4.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.20 | 2.08 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 3.65 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.15 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.09 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.42 | 2.67 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 2.06 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.01.2025 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ньошател, а гостите от Нион. Разстоянието между двата града е 85.8 км.
Отговорна Игра
Ксамакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | Ксамакс | 2 - 3 | Биел Биене | 1.78 | 3.77 | 3.52 |
| 13.12.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 3 | Аарау | 2.59 | 3.57 | 2.26 |
| 06.12.2024 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 2 - 1 | Ксамакс | 3.19 | 3.58 | 1.94 |
| 29.11.2024 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 1 - 2 | Ксамакс | 1.84 | 3.64 | 3.38 |
| 22.11.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 3 | Тун | 2.84 | 3.49 | 2.12 |
| 15.11.2024 | Приятелски срещи | Ксамакс | 1 - 2 | Сион | - | - | - |
| 08.11.2024 | Чалъндж Лига | Вадуц | 2 - 1 | Ксамакс | 2.32 | 3.69 | 2.44 |
| 01.11.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 4 | Вил | 2.02 | 3.39 | 3.08 |
| 26.10.2024 | Чалъндж Лига | Белинзона | 0 - 2 | Ксамакс | 2.06 | 3.42 | 2.99 |
| 18.10.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 0 - 3 | Етоил Каруж | 2.07 | 3.45 | 2.94 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 загуби в последните 6 домакинства.
Стад Нион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | Лозана Спорт | 5 - 1 | Стад Нион | 1.24 | 5.87 | 8.44 |
| 13.12.2024 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 1 | Стад Нион | 1.81 | 3.59 | 3.59 |
| 06.12.2024 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 2 - 1 | Ксамакс | 3.19 | 3.58 | 1.94 |
| 03.12.2024 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 1 - 1 | Вадуц | 2.65 | 3.53 | 2.25 |
| 30.11.2024 | Чалъндж Лига | Белинзона | 1 - 1 | Стад Нион | 1.80 | 3.49 | 3.71 |
| 08.11.2024 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 6 - 2 | Стад Нион | 1.74 | 3.45 | 4.02 |
| 01.11.2024 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 1 - 6 | Тун | 3.83 | 3.68 | 1.73 |
| 25.10.2024 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 0 | Стад Нион | 1.68 | 3.78 | 4.01 |
| 18.10.2024 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 3 - 1 | Вил | 2.73 | 3.43 | 2.21 |
| 04.10.2024 | Чалъндж Лига | Етоил Каруж | 3 - 1 | Стад Нион | 1.93 | 3.47 | 3.27 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2024 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 2 - 1 | Ксамакс | 3.19 | 3.58 | 1.94 |
| 23.09.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 2 | Стад Нион | 1.78 | 3.64 | 3.65 |
| 17.05.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 4 - 0 | Стад Нион | 2.01 | 3.61 | 2.98 |
| 16.02.2024 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 0 - 2 | Ксамакс | 2.56 | 3.37 | 2.39 |
| 20.10.2023 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 1 | Стад Нион | 1.69 | 3.79 | 4.19 |
| 28.07.2023 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 1 - 1 | Ксамакс | 2.38 | 3.45 | 2.53 |
| 25.01.2019 | Приятелски срещи | Ксамакс | 3 - 1 | Стад Нион | 1.20 | 5.95 | 9.14 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ксамакс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.79 | 4.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.20 | 2.08 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 3.65 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.15 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.09 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.42 | 2.67 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 2.06 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.01.2025 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра