Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
20:45
Ксамакс
Цюрих
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.80 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.25 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ньошател, а гостите от Цюрих. Разстоянието между двата града е 129.3 км. Мачът ще се играе на стадион Стад дьо ла Маладиер, който има капацитет от 12 000 места. Снимки от Google карта стадион Стад дьо ла Маладиер. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ксамакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 0 | Киасо | 1.44 | 4.11 | 6.18 |
| 08.04.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 1 - 1 | Ксамакс | 2.27 | 3.27 | 2.82 |
| 02.04.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Аарау | 1.72 | 3.67 | 4.05 |
| 20.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 2 | Ксамакс | 3.30 | 3.14 | 2.10 |
| 12.03.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 1 | Ксамакс | 3.30 | 3.36 | 2.00 |
| 04.03.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 0 - 2 | Шафхаузен | 1.74 | 3.63 | 4.03 |
| 25.02.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Вил | 1.43 | 4.05 | 6.33 |
| 19.02.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 2 | Ксамакс | 3.38 | 3.33 | 1.99 |
| 13.02.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 1 - 1 | Ксамакс | 1.56 | 3.83 | 4.87 |
| 05.02.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Волен | 1.42 | 4.15 | 6.33 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Цюрих - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 3 - 2 | Аарау | 1.31 | 4.87 | 7.66 |
| 10.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 5 | Цюрих | 7.93 | 4.46 | 1.33 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.39 | 4.55 | 6.17 |
| 18.03.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 2 - 2 | Винтертур | 1.21 | 5.48 | 11.06 |
| 05.03.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 1 - 0 | Киасо | 1.23 | 5.47 | 9.67 |
| 02.03.2017 | Купа на Швейцария | Базел | 3 - 1 | Цюрих | 1.55 | 3.98 | 5.07 |
| 26.02.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 4 | Цюрих | 6.50 | 4.39 | 1.39 |
| 18.02.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 4 | Цюрих | 4.60 | 3.80 | 1.62 |
| 13.02.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 1 - 1 | Ксамакс | 1.56 | 3.83 | 4.87 |
| 06.02.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 2 - 1 | Цюрих | 5.14 | 3.86 | 1.55 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 1 - 1 | Ксамакс | 1.56 | 3.83 | 4.87 |
| 30.10.2016 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 3 | Цюрих | 3.49 | 3.49 | 1.90 |
| 22.08.2016 | Чалъндж Лига | Цюрих | 1 - 0 | Ксамакс | 1.59 | 3.78 | 4.78 |
| 06.11.2011 | Суперлига | Ксамакс | 3 - 1 | Цюрих | 3.14 | 3.32 | 2.15 |
| 20.08.2011 | Суперлига | Цюрих | 0 - 2 | Ксамакс | 1.35 | 4.62 | 7.61 |
| 28.04.2011 | Суперлига | Цюрих | 3 - 0 | Ксамакс | 1.41 | 4.38 | 6.56 |
| 25.04.2011 | Купа на Швейцария | Цюрих | 1 - 1 | Ксамакс | 1.35 | 4.50 | 7.14 |
| 19.03.2011 | Суперлига | Ксамакс | 1 - 2 | Цюрих | 3.57 | 3.36 | 1.93 |
| 30.10.2010 | Суперлига | Цюрих | 3 - 1 | Ксамакс | 1.62 | 3.70 | 4.78 |
| 07.08.2010 | Суперлига | Ксамакс | 3 - 4 | Цюрих | 3.13 | 3.25 | 2.13 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ксамакс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Чалъндж Лига класиране към 24.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 27 | +50 | 68 |
| 2 | Ксамакс | 28 | +24 | 59 |
| 3 | Сервет | 29 | +10 | 51 |
| 4 | Шафхаузен | 29 | -4 | 36 |
| 5 | Аарау | 28 | -7 | 36 |
| 6 | Винтертур | 29 | -12 | 32 |
| 7 | Волен | 29 | -14 | 30 |
| 8 | Ле Монт | 29 | -17 | 30 |
| 9 | Киасо | 29 | -13 | 29 |
| 10 | Вил | 29 | -17 | 25 |
Хронология в първенството
| Ксамакс | |
| Цюрих | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ксамакс | Ксамакс | Цюрих | Цюрих | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | - | - | - | |
| 2 | Ксамакс | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 3 | Сервет | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Шафхаузен | 0 - 2 | 1 - 4 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 5 | Аарау | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Винтертур | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Волен | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 8 | Ле Монт | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
| 9 | Киасо | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Вил | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Ксамакс | Цюрих | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 59 | 68 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 33 | 32 |
Форма в шампионата
| Ксамакс | Цюрих | |
|
Победи
Равни Загуби |
18
5 5 |
21
5 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
0 3 |
10
2 1 |
Голове в шампионата
| Ксамакс | Цюрих | |
|
Вкарани
Получени |
51
27 |
71
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
34
18 |
37
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.80 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.25 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
