Гватемала - Клаусура - Финална Фаза (2026 - Клаусура)
05:00
Кселаху
Мунисипал
с общ резултат 2 - 6
Мунисипал4 - 1Кселаху
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 3.18 | 3.61 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 1.28 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.06 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.24 | 3.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.84 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.05.2026 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кецалтенанго, а гостите от Гватемала. Разстоянието между двата града е 110.2 км. Мачът ще се играе на стадион Марио Кампосеко, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Марио Кампосеко. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Кселаху - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Клаусура Финали | Мунисипал | 4 - 1 | Кселаху | 1.52 | 3.53 | 5.86 |
| 11.05.2026 | Клаусура Финали | Кселаху | 2 - 0 | Комуникасионес | 1.67 | 3.33 | 4.75 |
| 08.05.2026 | Клаусура Финали | Комуникасионес | 2 - 2 | Кселаху | 1.72 | 3.35 | 4.30 |
| 04.05.2026 | Клаусура Финали | Кселаху | 2 - 0 | Маркуензе | 1.24 | 4.98 | 9.81 |
| 01.05.2026 | Клаусура Финали | Маркуензе | 1 - 1 | Кселаху | 2.21 | 3.09 | 2.95 |
| 27.04.2026 | Лига Насионал | Кселаху | 2 - 1 | Кобан Империал | 1.54 | 3.61 | 5.33 |
| 20.04.2026 | Лига Насионал | Миктлан | 2 - 3 | Кселаху | 2.04 | 3.11 | 3.33 |
| 17.04.2026 | Лига Насионал | Кселаху | 3 - 0 | Ачуапа | 1.23 | 4.91 | 10.79 |
| 12.04.2026 | Лига Насионал | Депортиво Михко | 3 - 1 | Кселаху | 1.86 | 3.09 | 3.95 |
| 06.04.2026 | Лига Насионал | Кселаху | 1 - 0 | Малакатеко | 1.51 | 3.65 | 5.82 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Мунисипал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Клаусура Финали | Мунисипал | 4 - 1 | Кселаху | 1.52 | 3.53 | 5.86 |
| 10.05.2026 | Клаусура Финали | Мунисипал | 5 - 0 | Депортиво Михко | 1.35 | 4.19 | 7.70 |
| 07.05.2026 | Клаусура Финали | Депортиво Михко | 0 - 2 | Мунисипал | 2.58 | 2.71 | 2.80 |
| 04.05.2026 | Клаусура Финали | Мунисипал | 2 - 0 | Гуастатоя | 1.36 | 4.06 | 7.59 |
| 01.05.2026 | Клаусура Финали | Гуастатоя | 0 - 1 | Мунисипал | 2.82 | 2.85 | 2.45 |
| 27.04.2026 | Лига Насионал | Мунисипал | 3 - 0 | Депортиво Михко | 1.31 | 4.25 | 8.71 |
| 19.04.2026 | Лига Насионал | Маркуензе | 1 - 3 | Мунисипал | 3.31 | 2.91 | 2.15 |
| 16.04.2026 | Лига Насионал | Мунисипал | 1 - 0 | Комуникасионес | 1.54 | 3.61 | 5.46 |
| 12.04.2026 | Лига Насионал | Антигуа ГФК | 1 - 0 | Мунисипал | 2.70 | 2.70 | 2.68 |
| 06.04.2026 | Лига Насионал | Мунисипал | 0 - 0 | Кобан Империал | 1.27 | 4.64 | 9.00 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Клаусура Финали | Мунисипал | 4 - 1 | Кселаху | 1.52 | 3.53 | 5.86 |
| 20.03.2026 | Лига Насионал | Кселаху | 3 - 1 | Мунисипал | 3.02 | 2.96 | 2.25 |
| 29.01.2026 | Лига Насионал | Мунисипал | 1 - 0 | Кселаху | 1.49 | 3.62 | 6.04 |
| 03.11.2025 | Лига Насионал | Кселаху | 0 - 3 | Мунисипал *** | 2.27 | 3.03 | 2.89 |
| 24.08.2025 | Лига Насионал | Мунисипал | 1 - 1 | Кселаху | 1.63 | 3.33 | 4.90 |
| 29.03.2025 | Лига Насионал | Мунисипал | 1 - 0 | Кселаху | 1.60 | 3.40 | 5.01 |
| 27.01.2025 | Лига Насионал | Кселаху | 1 - 1 | Мунисипал | 2.01 | 2.83 | 3.75 |
| 10.11.2024 | Лига Насионал | Мунисипал | 1 - 1 | Кселаху | 1.64 | 3.22 | 5.13 |
| 25.08.2024 | Лига Насионал | Кселаху | 0 - 0 | Мунисипал | 2.23 | 2.89 | 3.11 |
| 07.04.2024 | Лига Насионал | Кселаху | 0 - 2 | Мунисипал | 2.76 | 2.76 | 2.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Кселаху имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Лига Насионал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кселаху | 22 | +15 | 39 |
| 2 | Мунисипал | 22 | +11 | 38 |
| 3 | Депортиво Михко | 22 | +4 | 36 |
| 4 | Комуникасионес | 22 | +2 | 35 |
| 5 | Антигуа ГФК | 22 | +5 | 34 |
| 6 | Кобан Империал | 22 | +7 | 32 |
| 7 | Гуастатоя | 22 | +8 | 31 |
| 8 | Маркуензе | 22 | -4 | 30 |
| 9 | Миктлан | 22 | -11 | 27 |
| 10 | Малакатеко | 22 | -6 | 22 |
| 11 | Аурора Гватемала | 22 | -16 | 20 |
| 12 | Ачуапа | 22 | -15 | 19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 3.18 | 3.61 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 1.28 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.06 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.24 | 3.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.84 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.05.2026 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра