Малайзия - Купа на Малайзия
16:00
Куала Лумпур Сити
Мелака Юнайтед
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.46 | 3.17 | 2.58 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.01 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.71 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.24 | 3.66 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.88 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.11.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куала Лумпур, а гостите от Малака. Разстоянието между двата града е 121.9 км. Мачът ще се играе в 22:00 местно време.
Отговорна Игра
Куала Лумпур Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2021 | Купа на Малайзия | Куала Лумпур | 1 - 0 | Селангор | 2.29 | 3.48 | 2.59 |
| 14.11.2021 | Купа на Малайзия | Селангор | 0 - 2 | Куала Лумпур | 2.07 | 3.44 | 3.21 |
| 10.11.2021 | Купа на Малайзия | Шри Паханг | 0 - 1 | Куала Лумпур | 2.93 | 3.51 | 2.09 |
| 29.09.2021 | Купа на Малайзия | Пенанг | 1 - 1 | Куала Лумпур | 2.01 | 3.56 | 3.07 |
| 26.09.2021 | Купа на Малайзия | Куала Лумпур | 3 - 1 | Шри Паханг | 1.71 | 3.71 | 4.11 |
| 12.09.2021 | Суперлига | Джохор Дарул Такзим | 2 - 1 | Куала Лумпур | 1.16 | 6.27 | 13.34 |
| 04.09.2021 | Суперлига | Куала Лумпур | 2 - 1 | Кедах Дарул Аман | 3.42 | 3.27 | 1.98 |
| 29.08.2021 | Суперлига | Куала Лумпур | 1 - 0 | Теренггану | 3.45 | 3.23 | 1.98 |
| 20.08.2021 | Суперлига | Шри Паханг | 0 - 2 | Куала Лумпур | 2.16 | 3.28 | 3.04 |
| 07.08.2021 | Суперлига | Куала Лумпур | 1 - 0 | Петалинг Джая | 1.98 | 3.13 | 3.61 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Мелака Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2021 | Купа на Малайзия | Мелака Юнайтед | 2 - 1 | Сабах | 1.80 | 3.66 | 3.68 |
| 14.11.2021 | Купа на Малайзия | Сабах | 0 - 1 | Мелака Юнайтед | 2.82 | 3.42 | 2.26 |
| 09.11.2021 | Купа на Малайзия | Мелака Юнайтед | 2 - 0 | Кедах Дарул Аман | 3.24 | 3.44 | 1.97 |
| 30.09.2021 | Купа на Малайзия | Кедах Дарул Аман | 1 - 3 | Мелака Юнайтед | 1.46 | 4.22 | 5.36 |
| 27.09.2021 | Купа на Малайзия | Мелака Юнайтед | 2 - 0 | Негери Сембилан | 1.60 | 3.98 | 4.36 |
| 12.09.2021 | Суперлига | Кедах Дарул Аман | 4 - 1 | Мелака Юнайтед | 1.50 | 4.02 | 5.40 |
| 03.09.2021 | Суперлига | Мелака Юнайтед | 2 - 1 | Перак | 1.51 | 3.89 | 5.55 |
| 28.08.2021 | Суперлига | Селангор | 1 - 1 | Мелака Юнайтед | 1.64 | 3.60 | 4.64 |
| 22.08.2021 | Суперлига | Мелака Юнайтед | 1 - 1 | УиТМ ФК | 1.36 | 4.27 | 7.46 |
| 07.08.2021 | Суперлига | Пенанг | 2 - 1 | Мелака Юнайтед | 1.85 | 3.34 | 3.75 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2021 | Суперлига | Куала Лумпур | 1 - 1 | Мелака Юнайтед | 2.24 | 3.39 | 2.78 |
| 20.03.2021 | Суперлига | Мелака Юнайтед | 2 - 1 | Куала Лумпур | 2.47 | 3.25 | 2.54 |
| 19.06.2019 | Суперлига | Куала Лумпур | 0 - 1 | Мелака Юнайтед | 2.10 | 3.01 | 3.23 |
| 03.03.2019 | Суперлига | Мелака Юнайтед | 2 - 0 | Куала Лумпур | 1.50 | 4.05 | 5.00 |
| 09.06.2018 | Суперлига | Мелака Юнайтед | 2 - 4 | Куала Лумпур | 2.01 | 3.65 | 3.01 |
| 05.06.2018 | Суперлига | Куала Лумпур | 3 - 4 | Мелака Юнайтед | 1.78 | 3.87 | 3.52 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Куала Лумпур Сити имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.46 | 3.17 | 2.58 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.01 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.71 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.24 | 3.66 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.88 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.11.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра