Южна Корея - К-Лига 1 (2017)
09:00
Куанджу
Чонбук Хюндай Моторс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.75 | 3.25 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.35 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куанджу, а гостите от Чонджу. Разстоянието между двата града е 77.1 км. Мачът ще се играе на стадион Куанджу Уорлд Къп, който има капацитет от 44 118 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Куанджу Уорлд Къп. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куанджу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | Куанджу | 2.28 | 2.98 | 3.06 |
| 16.04.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | Куанджу | 1.92 | 3.11 | 3.89 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Улсан ХД | 2.84 | 2.97 | 2.43 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 1 | Куанджу | 1.60 | 3.61 | 4.94 |
| 19.03.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 1 | Куанджу | 1.68 | 3.38 | 4.72 |
| 12.03.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | Куанджу | 2.09 | 3.03 | 3.41 |
| 04.03.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 0 | Тегу | 2.34 | 2.95 | 2.98 |
| 05.11.2016 | Група за Изпадане | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 - 1 | Куанджу | 1.97 | 3.27 | 3.45 |
| 02.11.2016 | Група за Изпадане | Куанджу | 1 - 1 | Поханг Стийлърс | 2.37 | 2.97 | 2.94 |
| 29.10.2016 | Група за Изпадане | Куанджу | 0 - 0 | Съннам | 2.26 | 3.03 | 3.06 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Чонбук Хюндай Моторс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 0 | Поханг Стийлърс | 1.69 | 3.37 | 4.72 |
| 16.04.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 4 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.56 | 3.64 | 5.40 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.82 | 3.26 | 1.88 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 0 | Сеул | 1.95 | 3.21 | 3.60 |
| 18.03.2017 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.60 | 3.34 | 1.70 |
| 11.03.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 2.80 | 3.11 | 2.37 |
| 05.03.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 1 | Чуннам Драгонс | 1.56 | 3.69 | 5.31 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | ФК Копенхаген | 0 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1.52 | 4.05 | 4.92 |
| 02.02.2017 | Приятелски срещи | Брьондби | 4 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 1.86 | 3.76 | 3.21 |
| 14.12.2016 | Св. клубно първ. | Чонбук Хюндай Моторс | 4 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 1.74 | 3.66 | 4.45 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2016 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3 - 0 | Куанджу | 1.55 | 3.97 | 4.85 |
| 26.06.2016 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.62 | 3.29 | 1.93 |
| 04.06.2016 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.83 | 3.34 | 1.85 |
| 23.09.2015 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.99 | 3.32 | 1.81 |
| 08.07.2015 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 1 | Куанджу | 1.54 | 3.80 | 5.28 |
| 12.04.2015 | К-Лига 1 | Куанджу | 2 - 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.71 | 3.37 | 1.68 |
| 27.06.2012 | К-Лига 1 | Куанджу | 0 - 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 6.00 | 3.88 | 1.48 |
| 27.04.2012 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 5 - 2 | Куанджу | 1.59 | 3.55 | 5.19 |
| 16.07.2011 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 5.55 | 3.50 | 1.54 |
| 16.04.2011 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 6 - 1 | Куанджу | 1.59 | 3.51 | 5.18 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 6 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Куанджу имат изиграни 6 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 7 | +9 | 17 |
| 2 | Чеджу СК | 7 | +7 | 14 |
| 3 | Кимчхон Сангму | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Поханг Стийлърс | 8 | +3 | 13 |
| 5 | Сеул | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Чуннам Драгонс | 8 | 0 | 9 |
| 7 | Сувон Самсунг Блюуингс | 7 | -1 | 8 |
| 8 | Кануън | 8 | -2 | 8 |
| 9 | Улсан ХД | 7 | -7 | 8 |
| 10 | Тегу | 7 | -3 | 6 |
| 11 | Куанджу | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Инчхън Юнайтед | 7 | -8 | 3 |
Хронология в първенството
| Куанджу | |
| Чонбук Хюндай Моторс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Куанджу | Куанджу | Чонбук Хюндай Моторс | Чонбук Хюндай Моторс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | - | - | - | ||||
| 2 | Чеджу СК | 1 - 1 | ||||||
| 3 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | 4 - 1 | |||||
| 4 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 5 | Сеул | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 6 | Чуннам Драгонс | 2 - 1 | ||||||
| 7 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 8 | Кануън | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Улсан ХД | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Тегу | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Куанджу | - | - | - | ||||
| 12 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Куанджу | Чонбук Хюндай Моторс | |
| Позиция | 11 | 1 |
| Точки | 6 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 3 |
| Точки | 4 | 5 |
Форма в шампионата
| Куанджу | Чонбук Хюндай Моторс | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 3 |
5
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
1
2 0 |
Голове в шампионата
| Куанджу | Чонбук Хюндай Моторс | |
|
Вкарани
Получени |
4
7 |
12
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
3
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.75 | 3.25 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.35 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
