Южна Корея - К-Лига 1 (2017)
09:00
Куанджу
Кануън
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.00 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.40 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.05.2017 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куанджу, а гостите от Каннин. Разстоянието между двата града е 338.8 км. Мачът ще се играе на стадион Куанджу Уорлд Къп, който има капацитет от 44 118 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Куанджу Уорлд Къп. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куанджу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 0 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.23 | 3.20 | 1.81 |
| 23.04.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | Куанджу | 2.28 | 2.98 | 3.06 |
| 16.04.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | Куанджу | 1.92 | 3.11 | 3.89 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Улсан ХД | 2.84 | 2.97 | 2.43 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 1 | Куанджу | 1.60 | 3.61 | 4.94 |
| 19.03.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 1 | Куанджу | 1.68 | 3.38 | 4.72 |
| 12.03.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | Куанджу | 2.09 | 3.03 | 3.41 |
| 04.03.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 0 | Тегу | 2.34 | 2.95 | 2.98 |
| 05.11.2016 | Група за Изпадане | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 - 1 | Куанджу | 1.97 | 3.27 | 3.45 |
| 02.11.2016 | Група за Изпадане | Куанджу | 1 - 1 | Поханг Стийлърс | 2.37 | 2.97 | 2.94 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Кануън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | К-Лига 1 | Чуннам Драгонс | 2 - 1 | Кануън | 2.23 | 3.08 | 3.04 |
| 22.04.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2.91 | 2.98 | 2.38 |
| 16.04.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 2 | Кануън | 1.70 | 3.41 | 4.61 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3.82 | 3.26 | 1.88 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън | 1.87 | 3.22 | 3.91 |
| 18.03.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 2 | Поханг Стийлърс | 2.25 | 3.07 | 2.99 |
| 11.03.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 1 | Сеул | 3.02 | 3.07 | 2.25 |
| 04.03.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | Кануън | 2.33 | 3.02 | 2.95 |
| 20.11.2016 | К-Лига Плейоф | Съннам | 1 - 1 | Кануън | 2.18 | 3.03 | 3.21 |
| 17.11.2016 | К-Лига Плейоф | Кануън | 0 - 0 | Съннам | 2.52 | 2.98 | 2.74 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2014 | К-Лига Плейоф | Кануън | 0 - 1 | Куанджу | - | - | - |
| 11.11.2012 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Кануън | 2.37 | 3.11 | 2.79 |
| 27.09.2012 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 0 | Куанджу | 2.69 | 3.09 | 2.46 |
| 29.07.2012 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 0 | Куанджу | 2.33 | 3.19 | 2.78 |
| 01.04.2012 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Кануън | 1.87 | 3.19 | 3.97 |
| 09.07.2011 | К-Лига 1 | Куанджу | 2 - 0 | Кануън | 1.84 | 3.35 | 3.82 |
| 14.05.2011 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 1 | Куанджу | 2.03 | 3.16 | 3.23 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Куанджу имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 03.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 8 | +8 | 17 |
| 2 | Чеджу СК | 8 | +6 | 14 |
| 3 | Кимчхон Сангму | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Поханг Стийлърс | 8 | +3 | 13 |
| 5 | Сеул | 8 | +3 | 12 |
| 6 | Сувон Самсунг Блюуингс | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Улсан ХД | 8 | -6 | 11 |
| 8 | Чуннам Драгонс | 8 | 0 | 9 |
| 9 | Тегу | 8 | -2 | 9 |
| 10 | Куанджу | 8 | -2 | 9 |
| 11 | Кануън | 8 | -2 | 8 |
| 12 | Инчхън Юнайтед | 8 | -9 | 3 |
Хронология в първенството
| Куанджу | |
| Кануън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Куанджу | Куанджу | Кануън | Кануън | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Чеджу СК | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 5 | Сеул | 2 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 6 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 7 | Улсан ХД | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Чуннам Драгонс | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 9 | Тегу | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 10 | Куанджу | - | - | - | ||||
| 11 | Кануън | - | - | - | ||||
| 12 | Инчхън Юнайтед | |||||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Куанджу | Кануън | |
| Позиция | 10 | 11 |
| Точки | 9 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 7 | 6 |
Форма в шампионата
| Куанджу | Кануън | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 3 |
2
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
2
0 2 |
Голове в шампионата
| Куанджу | Кануън | |
|
Вкарани
Получени |
5
7 |
10
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
6
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.00 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.40 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.05.2017 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
