Южна Корея - К-Лига 1 (2017)
13:00
Куанджу
Поханг Стийлърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.38 | 1.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куанджу, а гостите от Поханг. Разстоянието между двата града е 242.0 км. Мачът ще се играе на стадион Куанджу Уорлд Къп, който има капацитет от 44 118 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Куанджу Уорлд Къп. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куанджу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 0 - 0 | Инчхън Юнайтед | 1.97 | 2.98 | 3.84 |
| 07.05.2017 | К-Лига 1 | Чуннам Драгонс | 5 - 0 | Куанджу | 2.19 | 3.10 | 3.07 |
| 03.05.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Кануън | 2.41 | 2.94 | 2.88 |
| 30.04.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 0 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.23 | 3.20 | 1.81 |
| 23.04.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | Куанджу | 2.28 | 2.98 | 3.06 |
| 16.04.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | Куанджу | 1.92 | 3.11 | 3.89 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 1 | Улсан ХД | 2.84 | 2.97 | 2.43 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 1 - 1 | Куанджу | 1.60 | 3.61 | 4.94 |
| 19.03.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 1 | Куанджу | 1.68 | 3.38 | 4.72 |
| 12.03.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | Куанджу | 2.09 | 3.03 | 3.41 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Поханг Стийлърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | Чеджу СК | 3.03 | 3.08 | 2.24 |
| 06.05.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 3 - 2 | Сеул | 3.06 | 3.05 | 2.22 |
| 03.05.2017 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 - 0 | Поханг Стийлърс | 2.02 | 3.09 | 3.49 |
| 29.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 1 - 2 | Кимчхон Сангму | 2.07 | 3.17 | 3.31 |
| 23.04.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 0 | Поханг Стийлърс | 1.69 | 3.37 | 4.72 |
| 19.04.2017 | ФА Къп | Пусан АйПарк | 0 - 0 | Поханг Стийлърс | 2.96 | 3.15 | 2.21 |
| 15.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | Тегу | 2.00 | 3.17 | 3.50 |
| 09.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед | 1.82 | 3.18 | 4.21 |
| 01.04.2017 | К-Лига 1 | Чуннам Драгонс | 1 - 3 | Поханг Стийлърс | 2.46 | 2.98 | 2.79 |
| 18.03.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 2 - 2 | Поханг Стийлърс | 2.25 | 3.07 | 2.99 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | Куанджу | 2.09 | 3.03 | 3.41 |
| 02.11.2016 | Група за Изпадане | Куанджу | 1 - 1 | Поханг Стийлърс | 2.37 | 2.97 | 2.94 |
| 24.09.2016 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 1 - 0 | Куанджу | 2.23 | 3.02 | 3.13 |
| 03.07.2016 | К-Лига 1 | Куанджу | 0 - 1 | Поханг Стийлърс | 2.93 | 3.01 | 2.34 |
| 12.03.2016 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 3 - 3 | Куанджу | 1.70 | 3.27 | 4.79 |
| 25.07.2015 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 0 - 0 | Куанджу | 1.74 | 3.35 | 4.32 |
| 27.06.2015 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | Куанджу | 1.71 | 3.35 | 4.53 |
| 17.05.2015 | К-Лига 1 | Куанджу | 0 - 0 | Поханг Стийлърс | 2.95 | 3.11 | 2.25 |
| 22.08.2012 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 1 - 0 | Куанджу | 1.46 | 3.96 | 5.96 |
| 20.06.2012 | ФА Къп | Поханг Стийлърс | 3 - 1 | Куанджу | 1.40 | 4.07 | 6.67 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 6 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Куанджу имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 21.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чеджу СК | 12 | +13 | 23 |
| 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 11 | +6 | 21 |
| 3 | Улсан ХД | 12 | -3 | 21 |
| 4 | Сувон Самсунг Блюуингс | 12 | +4 | 20 |
| 5 | Поханг Стийлърс | 11 | +4 | 19 |
| 6 | Кануън | 12 | +1 | 18 |
| 7 | Сеул | 12 | +2 | 16 |
| 8 | Кимчхон Сангму | 12 | -5 | 15 |
| 9 | Чуннам Драгонс | 12 | +1 | 12 |
| 10 | Куанджу | 11 | -7 | 11 |
| 11 | Тегу | 12 | -7 | 9 |
| 12 | Инчхън Юнайтед | 11 | -9 | 7 |
Хронология в първенството
| Куанджу | |
| Поханг Стийлърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Куанджу | Куанджу | Поханг Стийлърс | Поханг Стийлърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чеджу СК | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | Улсан ХД | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Кануън | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 7 | Сеул | 2 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 8 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 9 | Чуннам Драгонс | 5 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 10 | Куанджу | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 11 | Тегу | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | ||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Куанджу | Поханг Стийлърс | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 11 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 9 | 4 |
Форма в шампионата
| Куанджу | Поханг Стийлърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 4 |
6
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 0 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| Куанджу | Поханг Стийлърс | |
|
Вкарани
Получени |
6
13 |
18
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
2 |
6
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.38 | 1.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
