Шотландия - Чалъндж Къп (2026 - 2027)
вторник, 22 септември, 2026
21:45
Куин ъф Саут
Анан Атлетик
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.50 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.25 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дъмфрийс, а гостите от Анан.
Разстоянието между двата града е 24.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Палмерстън Парк,
който има капацитет от
6 412 места, от които седящи 3 509.
Снимки от Google карта
стадион Палмерстън Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куин ъф Саут - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
4 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.27 |
5.10 |
8.49 |
| 15.09.2026 |
Първа Лига |
Рос Каунти |
8 - 0 |
Куин ъф Саут |
1.30 |
5.07 |
7.36 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
1 - 1 |
Ийст Файф |
2.38 |
3.31 |
2.61 |
| 08.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Единбург Сити |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.66 |
3.67 |
2.13 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
2 - 1 |
Еърдриониънс |
2.38 |
3.40 |
2.56 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Монтроуз |
2 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.02 |
3.46 |
3.09 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
0 - 2 |
Алоа Атлетик |
2.52 |
3.24 |
2.52 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
0 - 1 |
Питърхед |
2.53 |
3.37 |
2.41 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Ийст Килбрайд |
5 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.70 |
3.84 |
3.96 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Куинс парк ФК |
3 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.83 |
3.71 |
3.53 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Анан Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Форфар Атлетик |
1 - 0 |
Анан Атлетик |
2.67 |
3.23 |
2.36 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
2 - 0 |
Елгин Сити |
2.55 |
3.52 |
2.34 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Келти Хартс |
2 - 1 |
Анан Атлетик |
2.03 |
3.59 |
3.00 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
2 - 0 |
Дъмбартън |
1.89 |
3.53 |
3.41 |
| 25.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Анан Атлетик |
2 - 2 |
Берик Рейнджърс |
1.43 |
4.26 |
5.66 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Единбург Сити |
1 - 0 |
Анан Атлетик |
2.25 |
3.44 |
2.69 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
1 - 2 |
Клайд |
2.81 |
3.52 |
2.15 |
| 11.08.2026 |
Чалъндж Къп |
Бонириг Р. Атл. |
1 - 0 |
Анан Атлетик |
2.92 |
3.57 |
2.07 |
| 08.08.2026 |
Втора Лига |
Странрар |
0 - 1 |
Анан Атлетик |
2.07 |
3.24 |
3.18 |
| 01.08.2026 |
Втора Лига |
Анан Атлетик |
2 - 4 |
Спартанс |
3.05 |
3.34 |
2.08 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.04.2025 |
Първа Лига |
Анан Атлетик |
0 - 2 |
Куин ъф Саут |
3.04 |
3.34 |
2.08 |
| 28.12.2024 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
1 - 1 |
Анан Атлетик |
1.93 |
3.34 |
3.50 |
| 26.10.2024 |
Първа Лига |
Анан Атлетик |
1 - 0 |
Куин ъф Саут |
2.78 |
3.13 |
2.33 |
| 17.08.2024 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
2 - 0 |
Анан Атлетик |
2.24 |
3.29 |
2.86 |
| 09.03.2024 |
Първа Лига |
Анан Атлетик |
2 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.62 |
3.57 |
2.27 |
| 30.12.2023 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
2 - 1 |
Анан Атлетик |
1.80 |
3.60 |
3.67 |
| 21.10.2023 |
Първа Лига |
Анан Атлетик |
0 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.73 |
3.50 |
2.25 |
| 19.08.2023 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
3 - 1 |
Анан Атлетик |
1.39 |
4.54 |
6.34 |
| 09.07.2022 |
Купа на Лигата |
Куин ъф Саут |
2 - 3 |
Анан Атлетик |
1.55 |
4.19 |
4.72 |
| 13.07.2021 |
Купа на Лигата |
Анан Атлетик |
1 - 3 |
Куин ъф Саут |
7.75 |
5.11 |
1.31 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Куин ъф Саут имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куин ъф Саут класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рос Каунти |
7 |
6 |
1 |
0 |
22 |
4 |
+18 |
19 |
| 2 |
Хамилтън |
7 |
6 |
1 |
0 |
16 |
1 |
+15 |
19 |
| 3 |
Монтроуз |
8 |
5 |
0 |
3 |
13 |
13 |
0 |
15 |
| 4 |
Ийст Килбрайд |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
13 |
| 5 |
Алоа Атлетик |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 6 |
Еърдриониънс |
8 |
2 |
3 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
9 |
| 7 |
Ийст Файф |
8 |
1 |
5 |
2 |
7 |
7 |
0 |
8 |
| 8 |
Питърхед |
8 |
2 |
1 |
5 |
6 |
14 |
-8 |
7 |
| 9 |
Коув Рейнджърс |
8 |
1 |
2 |
5 |
5 |
11 |
-6 |
5 |
| 10 |
Куин ъф Саут |
8 |
1 |
1 |
6 |
6 |
24 |
-18 |
4 |
Анан Атлетик класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клайд |
8 |
5 |
2 |
1 |
19 |
10 |
+9 |
17 |
| 2 |
Странрар |
8 |
5 |
1 |
2 |
17 |
8 |
+9 |
16 |
| 3 |
Спартанс |
8 |
3 |
3 |
2 |
19 |
15 |
+4 |
12 |
| 4 |
Елгин Сити |
8 |
3 |
2 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
11 |
| 5 |
Форфар Атлетик |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
13 |
-5 |
11 |
| 6 |
Единбург Сити |
8 |
4 |
2 |
2 |
19 |
15 |
+4 |
9 |
| 7 |
Анан Атлетик |
8 |
3 |
0 |
5 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 8 |
Дъмбартън |
8 |
3 |
0 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
9 |
| 9 |
Келти Хартс |
8 |
3 |
0 |
5 |
11 |
18 |
-7 |
9 |
| 10 |
Стърлинг Албиън |
8 |
1 |
2 |
5 |
10 |
22 |
-12 |
5 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.50 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.25 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.09.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите