Шотландия - Чемпиъншип (2016 - 2017)
17:00
Куин ъф Саут
Сейнт Мирън
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.40 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дъмфрийс, а гостите от Пейсли. Разстоянието между двата града е 99.5 км. Мачът ще се играе на стадион Палмерстън Парк, който има капацитет от 6 412 места, от които седящи 3 509. Снимки от Google карта стадион Палмерстън Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куин ъф Саут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 1 - 0 | Куин ъф Саут | 2.44 | 3.18 | 2.75 |
| 07.03.2017 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 1 - 1 | Куин ъф Саут | 2.16 | 3.31 | 3.09 |
| 04.03.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 2 | Фолкърк | 2.33 | 3.29 | 2.82 |
| 25.02.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 1 | Рейт Роувърс | 1.80 | 3.58 | 3.96 |
| 18.02.2017 | Чалъндж Къп | Куин ъф Саут | 2 - 3 | Дънди Юнайтед | 2.89 | 3.40 | 2.24 |
| 04.02.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 3 - 0 | Грийнок Мортън | 2.31 | 3.29 | 2.83 |
| 28.01.2017 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 1 | Хибърниън | 4.87 | 3.77 | 1.62 |
| 21.01.2017 | Чемпиъншип | Дъмбартън | 1 - 2 | Куин ъф Саут | 3.15 | 3.30 | 2.14 |
| 14.01.2017 | Чемпиъншип | Дънди Юнайтед | 3 - 3 | Куин ъф Саут | 1.50 | 3.98 | 5.76 |
| 07.01.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 3 | Куин ъф Саут | 2.47 | 3.20 | 2.68 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Сейнт Мирън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 3 - 2 | Дънди Юнайтед | 3.14 | 3.19 | 2.17 |
| 11.03.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 0 | Дънфърмлин | 2.46 | 3.30 | 2.63 |
| 08.03.2017 | Чемпиъншип | Рейт Роувърс | 2 - 0 | Сейнт Мирън | 2.81 | 3.29 | 2.33 |
| 05.03.2017 | Купа на Шотландия | Селтик | 4 - 1 | Сейнт Мирън | 1.05 | 10.46 | 26.83 |
| 01.03.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 2 - 0 | Хибърниън | 5.73 | 3.69 | 1.56 |
| 25.02.2017 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 0 - 2 | Сейнт Мирън | 2.88 | 3.23 | 2.33 |
| 19.02.2017 | Чалъндж Къп | Сейнт Мирън | 4 - 1 | Дъ Ню Сейнтс | 2.57 | 3.36 | 2.45 |
| 11.02.2017 | Купа на Шотландия | Ийст Файф | 2 - 3 | Сейнт Мирън | 3.47 | 3.30 | 1.98 |
| 04.02.2017 | Чемпиъншип | Дъмбартън | 2 - 2 | Сейнт Мирън | 2.77 | 3.27 | 2.38 |
| 28.01.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 2 | Фолкърк | 2.89 | 3.23 | 2.31 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2017 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 0 - 3 | Куин ъф Саут | 2.47 | 3.20 | 2.68 |
| 06.12.2016 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 2 - 3 | Сейнт Мирън | 1.80 | 3.57 | 3.94 |
| 10.09.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 3 | Куин ъф Саут | 2.67 | 3.35 | 2.40 |
| 12.03.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 2 - 1 | Куин ъф Саут | 2.30 | 3.20 | 2.88 |
| 13.02.2016 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 1 - 0 | Сейнт Мирън | 2.19 | 3.25 | 2.99 |
| 06.02.2016 | Чемпиъншип | Сейнт Мирън | 1 - 0 | Куин ъф Саут | 2.33 | 3.21 | 2.83 |
| 05.09.2015 | Чемпиъншип | Куин ъф Саут | 0 - 2 | Сейнт Мирън | 1.84 | 3.46 | 3.82 |
| 10.12.2013 | Купа на Шотландия | Сейнт Мирън | 3 - 0 | Куин ъф Саут | 1.66 | 3.64 | 4.46 |
| 30.11.2013 | Купа на Шотландия | Куин ъф Саут | 2 - 2 | Сейнт Мирън | 3.24 | 3.36 | 2.02 |
| 27.08.2013 | Купа на Лигата | Куин ъф Саут | 0 - 0 | Сейнт Мирън | 2.77 | 3.31 | 2.28 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Куин ъф Саут имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Чемпиъншип класиране към 18.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниън | 27 | +25 | 54 |
| 2 | Фолкърк | 28 | +17 | 48 |
| 3 | Грийнок Мортън | 26 | +11 | 45 |
| 4 | Дънди Юнайтед | 27 | +8 | 44 |
| 5 | Куин ъф Саут | 28 | -3 | 35 |
| 6 | Дънфърмлин | 27 | -1 | 32 |
| 7 | Дъмбартън | 28 | -8 | 30 |
| 8 | Рейт Роувърс | 28 | -13 | 29 |
| 9 | Еър Юнайтед | 27 | -19 | 25 |
| 10 | Сейнт Мирън | 28 | -17 | 24 |
Хронология в първенството
| Куин ъф Саут | |
| Сейнт Мирън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Куин ъф Саут | Куин ъф Саут | Сейнт Мирън | Сейнт Мирън | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниън | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Фолкърк | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Грийнок Мортън | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Дънди Юнайтед | 1 - 4 | 3 - 3 | 1 - 4 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Куин ъф Саут | - | - | - | 0 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 6 | Дънфърмлин | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Дъмбартън | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Рейт Роувърс | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Еър Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Сейнт Мирън | 2 - 3 | 0 - 3 | 2 - 3 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Куин ъф Саут | Сейнт Мирън | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 35 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 9 |
| Точки | 18 | 10 |
Форма в шампионата
| Куин ъф Саут | Сейнт Мирън | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 11 |
5
9 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
2
4 7 |
Голове в шампионата
| Куин ъф Саут | Сейнт Мирън | |
|
Вкарани
Получени |
36
39 |
29
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
22 |
17
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.40 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
