Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
вторник, 13 октомври, 2026
21:45
Куинс парк ФК
Инвърнес КТ
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 5
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.33 |
3.40 |
1.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
1.25 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глазгоу, а гостите от Инвърнес.
Разстоянието между двата града е 179.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хемпдън Парк,
който има капацитет от
52 063 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Хемпдън Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куинс парк ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.46 |
3.97 |
6.24 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
2 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.79 |
3.29 |
4.27 |
| 18.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Еър Юнайтед |
3.11 |
3.20 |
2.16 |
| 12.09.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.44 |
4.14 |
6.31 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Грийнок Мортън |
2.31 |
3.19 |
2.84 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.30 |
4.77 |
8.45 |
| 22.08.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Стенхаусмюър |
2.21 |
3.12 |
3.05 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
1 - 2 |
Рейт Роувърс |
3.63 |
3.32 |
1.92 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.44 |
4.04 |
6.39 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Куинс парк ФК |
3 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.83 |
3.71 |
3.53 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Инвърнес КТ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Стенхаусмюър |
1.82 |
3.38 |
3.96 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.34 |
4.52 |
7.69 |
| 19.09.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
2 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.87 |
3.39 |
3.73 |
| 12.09.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 3 |
Инвърнес КТ |
2.64 |
3.20 |
2.46 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 2 |
Рейт Роувърс |
2.21 |
3.16 |
3.04 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
3 - 1 |
Инвърнес КТ |
3.55 |
3.30 |
1.95 |
| 21.08.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.43 |
3.36 |
2.55 |
| 16.08.2026 |
Купа на Лигата |
Хартс |
6 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.24 |
5.39 |
9.87 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
0 - 0 |
Инвърнес КТ |
2.91 |
3.23 |
2.25 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 0 |
Дънфърмлин |
2.44 |
3.14 |
2.70 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.04.2024 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.47 |
3.23 |
2.61 |
| 03.02.2024 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.92 |
3.46 |
3.53 |
| 09.12.2023 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
1 - 4 |
Инвърнес КТ |
2.11 |
3.33 |
3.17 |
| 05.08.2023 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 2 |
Куинс парк ФК |
2.15 |
3.38 |
3.01 |
| 18.03.2023 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Инвърнес КТ |
1.84 |
3.60 |
3.61 |
| 31.01.2023 |
Купа на Шотландия |
Инвърнес КТ |
0 - 2 |
Куинс парк ФК |
2.60 |
3.33 |
2.48 |
| 14.01.2023 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
2.95 |
3.38 |
2.18 |
| 12.11.2022 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Инвърнес КТ |
2.26 |
3.41 |
2.81 |
| 30.07.2022 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.70 |
3.46 |
4.77 |
| 31.07.2010 |
Купа на Шотландия |
Инвърнес КТ |
3 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.20 |
5.50 |
9.35 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Куинс парк ФК имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Чемпиъншип класиране към 13.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стенхаусмюър |
9 |
7 |
1 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
22 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
6 |
+9 |
20 |
| 3 |
Партик Тисъл |
9 |
5 |
3 |
1 |
10 |
3 |
+7 |
18 |
| 4 |
Ливингстън |
10 |
4 |
1 |
5 |
14 |
11 |
+3 |
13 |
| 5 |
Инвърнес КТ |
9 |
3 |
4 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 6 |
Дънфърмлин |
8 |
3 |
4 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
13 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 8 |
Арброут |
10 |
3 |
2 |
5 |
7 |
15 |
-8 |
11 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
10 |
1 |
1 |
8 |
7 |
18 |
-11 |
4 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
9 |
1 |
1 |
7 |
4 |
15 |
-11 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Куинс парк ФК |
|
| Инвърнес КТ |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Куинс парк ФК |
Куинс парк ФК |
|
Инвърнес КТ |
Инвърнес КТ |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Стенхаусмюър |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
2 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
1 - 2 |
2 - 0 |
1 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
Партик Тисъл |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Ливингстън |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Инвърнес КТ |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Дънфърмлин |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Еър Юнайтед |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 8 |
Арброут |
|
2 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 10 |
Куинс парк ФК |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Куинс парк ФК |
Инвърнес КТ |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
7 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
11 |
| Получени Голове |
15 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.44 |
1.22 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
67% |
| Мачове Получил |
89% |
56% |
| Гол/Гол |
33% |
44% |
| Над 1.5 |
89% |
78% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
6 |
| Получени Голове |
7 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.75 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
75% |
| Мачове Получил |
100% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
75% |
| Над 1.5 |
100% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
0% |
75% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.33 |
3.40 |
1.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
1.25 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 5
За да гласувате, щракнете на знака