Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
събота, 25 юли, 2026
17:00
Куинс парк ФК
Куин ъф Саут
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.80 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.22 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.07.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глазгоу, а гостите от Дъмфрийс.
Разстоянието между двата града е 97.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хемпдън Парк,
който има капацитет от
52 063 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Хемпдън Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куинс парк ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Абърдийн |
2 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.32 |
5.04 |
7.36 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Келти Хартс |
0 - 2 |
Куинс парк ФК |
4.22 |
3.51 |
1.75 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Клайд |
1 - 3 |
Куинс парк ФК |
5.13 |
4.04 |
1.50 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.53 |
3.99 |
5.26 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Дънфърмлин |
3.57 |
3.23 |
1.96 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.83 |
3.40 |
3.88 |
| 14.04.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Рейт Роувърс |
2.95 |
2.96 |
2.38 |
| 10.04.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
1 - 0 |
Рос Каунти |
2.83 |
3.09 |
2.37 |
| 28.03.2026 |
Чемпиъншип |
Сейнт Джонстън |
1 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.26 |
5.10 |
9.07 |
| 21.03.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
1 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.81 |
3.23 |
4.19 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 домакинства.
Куин ъф Саут - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.07.2026 |
Купа на Лигата |
Куин ъф Саут |
1 - 4 |
Абърдийн |
7.36 |
4.98 |
1.32 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Куин ъф Саут |
1 - 1 |
Келти Хартс |
1.60 |
3.97 |
4.65 |
| 09.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.19 |
3.37 |
2.90 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Куин ъф Саут |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
2.48 |
3.32 |
2.54 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 4 |
Куин ъф Саут |
2.21 |
3.30 |
2.85 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
2 - 2 |
Монтроуз |
1.45 |
4.29 |
5.44 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
3.35 |
3.48 |
1.91 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
2 - 0 |
Коув Рейнджърс |
1.70 |
3.55 |
4.18 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Келти Хартс |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
4.31 |
3.61 |
1.67 |
| 27.03.2026 |
Първа Лига |
Инвърнес КТ |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.46 |
4.07 |
5.63 |
Общо 2 победи, 7 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.07.2023 |
Купа на Лигата |
Куинс парк ФК |
1 - 2 |
Куин ъф Саут |
1.57 |
4.23 |
4.85 |
| 10.07.2021 |
Купа на Лигата |
Куин ъф Саут |
0 - 1 |
Куинс парк ФК |
2.03 |
3.49 |
3.28 |
| 08.01.2021 |
Купа на Шотландия |
Куинс парк ФК |
0 - 3 |
Куин ъф Саут |
3.20 |
3.37 |
2.04 |
| 10.11.2020 |
Купа на Лигата |
Куинс парк ФК |
1 - 3 |
Куин ъф Саут |
3.22 |
3.42 |
2.07 |
| 23.11.2019 |
Купа на Шотландия |
Куин ъф Саут |
1 - 2 |
Куинс парк ФК |
1.36 |
4.54 |
7.35 |
| 16.07.2016 |
Купа на Лигата |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Куин ъф Саут |
4.24 |
3.51 |
1.70 |
| 01.08.2009 |
Купа на Лигата |
Куинс парк ФК |
1 - 4 |
Куин ъф Саут |
4.69 |
3.72 |
1.59 |
| 05.05.2001 |
Първа Лига |
Куин ъф Саут |
0 - 1 |
Куинс парк ФК |
- |
- |
- |
| 17.02.2001 |
Първа Лига |
Куинс парк ФК |
1 - 2 |
Куин ъф Саут |
2.10 |
3.00 |
3.60 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Куинс парк ФК имат изиграни 6 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 6 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куинс парк ФК класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Куин ъф Саут класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Инвърнес КТ |
36 |
21 |
11 |
4 |
60 |
24 |
+36 |
69 |
| 2 |
Стенхаусмюър |
36 |
18 |
13 |
5 |
50 |
27 |
+23 |
67 |
| 3 |
Куин ъф Саут |
36 |
14 |
12 |
10 |
58 |
47 |
+11 |
54 |
| 4 |
Алоа Атлетик |
36 |
15 |
8 |
13 |
50 |
38 |
+12 |
53 |
| 5 |
Питърхед |
36 |
12 |
7 |
17 |
48 |
64 |
-16 |
43 |
| 6 |
Монтроуз |
36 |
11 |
9 |
16 |
48 |
67 |
-19 |
42 |
| 7 |
Коув Рейнджърс |
36 |
9 |
11 |
16 |
41 |
44 |
-3 |
38 |
| 8 |
Ийст Файф |
36 |
9 |
9 |
18 |
34 |
61 |
-27 |
36 |
| 9 |
Хамилтън |
36 |
16 |
7 |
13 |
54 |
42 |
+12 |
34 |
| 10 |
Келти Хартс |
36 |
6 |
11 |
19 |
33 |
62 |
-29 |
29 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.80 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.22 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.07.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач