Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Куинс парк ФК
Партик Тисъл
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.50 |
4.20 |
1.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
1.17 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.50 |
1.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Глазгоу.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 6.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хемпдън Парк,
който има капацитет от
52 063 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Хемпдън Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куинс парк ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
3 - 2 |
Куинс парк ФК |
1.66 |
3.56 |
4.70 |
| 24.10.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 1 |
Дънфърмлин |
5.38 |
3.87 |
1.53 |
| 17.10.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
2.43 |
3.16 |
2.70 |
| 13.10.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Инвърнес КТ |
4.22 |
3.63 |
1.71 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.46 |
3.97 |
6.24 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
2 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.79 |
3.29 |
4.27 |
| 18.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Еър Юнайтед |
3.11 |
3.20 |
2.16 |
| 12.09.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.44 |
4.14 |
6.31 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Грийнок Мортън |
2.31 |
3.19 |
2.84 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.30 |
4.77 |
8.45 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Партик Тисъл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Чалъндж Къп |
Единбург Сити |
0 - 3 |
Партик Тисъл |
5.33 |
4.18 |
1.45 |
| 31.10.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 3 |
Грийнок Мортън |
1.20 |
5.93 |
10.45 |
| 24.10.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
3 - 0 |
Стенхаусмюър |
1.44 |
4.09 |
6.25 |
| 20.10.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
1 - 1 |
Партик Тисъл |
2.76 |
3.20 |
2.37 |
| 16.10.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
0 - 1 |
Партик Тисъл |
4.31 |
3.70 |
1.69 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
1 - 2 |
Партик Тисъл |
2.26 |
3.36 |
2.80 |
| 03.10.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
3 - 0 |
Арброут |
1.37 |
4.42 |
7.13 |
| 19.09.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
0 - 0 |
Рейт Роувърс |
1.91 |
3.26 |
3.75 |
| 15.09.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
1 - 0 |
Партик Тисъл |
4.67 |
3.69 |
1.63 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 0 |
Еър Юнайтед |
1.53 |
3.90 |
5.27 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.30 |
4.77 |
8.45 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
1 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.53 |
3.99 |
5.26 |
| 27.12.2025 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 2 |
Партик Тисъл |
5.52 |
3.79 |
1.53 |
| 01.11.2025 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
5 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.45 |
4.01 |
6.34 |
| 30.09.2025 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 1 |
Партик Тисъл |
3.81 |
3.53 |
1.81 |
| 11.03.2025 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Партик Тисъл |
2.48 |
3.22 |
2.60 |
| 28.12.2024 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.66 |
3.84 |
4.21 |
| 30.11.2024 |
Купа на Шотландия |
Куинс парк ФК |
2 - 2 |
Партик Тисъл |
3.31 |
3.24 |
2.03 |
| 26.10.2024 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 1 |
Партик Тисъл |
2.49 |
3.29 |
2.56 |
| 31.08.2024 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
3 - 0 |
Куинс парк ФК |
2.21 |
3.44 |
2.85 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 6 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Куинс парк ФК имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Чемпиъншип класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Партик Тисъл |
13 |
7 |
4 |
2 |
17 |
7 |
+10 |
25 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
13 |
7 |
3 |
3 |
20 |
9 |
+11 |
24 |
| 3 |
Дънфърмлин |
13 |
6 |
6 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
24 |
| 4 |
Стенхаусмюър |
13 |
7 |
2 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
23 |
| 5 |
Ливингстън |
13 |
6 |
2 |
5 |
18 |
11 |
+7 |
20 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
13 |
5 |
4 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
19 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
12 |
4 |
3 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 8 |
Арброут |
13 |
3 |
2 |
8 |
7 |
22 |
-15 |
11 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
12 |
3 |
1 |
8 |
12 |
20 |
-8 |
10 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
13 |
2 |
1 |
10 |
8 |
22 |
-14 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Куинс парк ФК |
|
| Партик Тисъл |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Куинс парк ФК |
Куинс парк ФК |
|
Партик Тисъл |
Партик Тисъл |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Партик Тисъл |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Рейт Роувърс |
1 - 2 |
2 - 0 |
1 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
| 3 |
Дънфърмлин |
0 - 1 |
2 - 0 |
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Стенхаусмюър |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
3 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Ливингстън |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
0 - 2 |
3 - 2 |
0 - 2 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Арброут |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 9 |
Грийнок Мортън |
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Куинс парк ФК |
Партик Тисъл |
| Победи |
2 |
7 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
10 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
17 |
| Получени Голове |
22 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.62 |
1.31 |
| Средно Получени |
1.69 |
0.54 |
| Мачове Вкарал |
38% |
77% |
| Мачове Получил |
92% |
38% |
| Гол/Гол |
38% |
31% |
| Над 1.5 |
85% |
54% |
| Над 2.5 |
38% |
31% |
| Над 3.5 |
8% |
8% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
6 |
| Получени Голове |
9 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
50% |
83% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
17% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.50 |
4.20 |
1.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
1.17 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.50 |
1.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака